kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po dzisiejszym dniu będzie to można policzyć dokładnie. Ważne żeby być drużyną z 16 pkt z najlepszym bilansem bramkowym, czyli potrzebujemy dwóch wysokich zwycięstw. Ja już z Eitrachtem liczyłem na wysoki wynik a co się wczoraj stało jest dla mnie niewytłumaczalne.
3
@krzywy Już nie zrzucajmy wszystkiego na tego Inigo. Cubarsi jest absolutnie tragiczny, nie wmawiajcie że to że przegrywa niemal każdy pojedynek indywidualny jest przez to że nie ma Inigo. On mógł ustawiać linię, budować ustawienie obrony, ale to że Cubarsiego objeżdża każdy napastnik na świecie spowodowane jest tragiczną formą a nie brakiem kolegi. Przecież Martinez nie grał w każdym meczu a Cubarsi był dużo lepszy
0
Najgorsze jest to że chyba ciąży nad nami jakaś klątwa. Chelsea która nas rozjeżdża następnie przegrywaz i remisuje z każdym napotkanym przeciwnikiem, Brugia strzela nam 3 gole a jedna z najsłabszych drużyn tegorocznej LM która przed chwilą wyłapała 6 w lidze nagle gra mecz życia w obronie. I tylko mi nie mówcie że to LM i że tu drużyny są lepsze. Ani Club Brugge ani tym bardziej Eintracht nie są lepsze od Betisu a tym bardziej Atletico które przed chwilą pewnie pokonaliśmy.
Ale nic straconego, przy 2 wysokich wygranych awans do 8 jest niemal pewny, przy 2 wygranych jest też duża szansa.
0
Nie oglądajcie, na miłość boską nie oglądajcie tego....
5
@betonito Yamal notuje gola, asystę lub asystę 2 stopnia co 70 minut, gola lub asystę co 83 minuty. Zdarzają Mu się słabsze mecze ale chyba nie jest aż tak źle
1
Mam nadzieję że to przez to że piłkarzom siedziały w głowie poprzednie mecze z Eitrachtem, może paraliżowała ich stawka. Zdecydowanie można powiedzieć że to był jeden z najgorszych meczów w tym sezonie.
13
Aż się nie chce wierzyć że to pierwsze 2 gole głową w jednym meczu. Może akurat Kounde coś w głowie przeskoczy...
1
@Toretto 3 bramki więcej i bylibyśmy na 10. Tabela tak jak w tamtym roku będzie płaska i bramki będą decydować
0
Mamy 2 pkt straty do 8 miejsca, 6 pkt do zdobycia. Spokojnie jest to do zrobienia tylko trzeba wygrać pozostałe 2 mecze wysoko a nie przepchnąć 1 bramką
1
Jezu jak dobrze że to się skończyło. Coś strasznego, dramat
0
Jedyny gość który potrafi dośrodkować obecnie
0
Nie wierzę że Lewy nie wyjdzie w pierwszym składzie.
1
Może dla kilku osób wyda się to zaskakujące ale po meczu z Betisem na Roony wysunął się na czoło klasyfikacji udziału w bramkach na ilość zagranych minut. Ma gola, 2 asysty i 2 asysty drugiego stopnia, zagrał 262 minuty czyli średnio wychodzi udział co 52,4 minuty. Drugi jest Ferran - 60 minut, trzeci Yamal 70 minut.
0
@buglikos Jeżeli Araujo rzeczywiście wypadnie na stałe to kogoś trzeba będzie ściągnąć zwłaszcza że zwolni się pensja
0
Wiele się mówi (i słusznie) o kontuzjach w Realu w obronie, ale jak wygląda ich atak? W 5 meczach w których ostatnio stracili punkty strzelili TRZY gole, z czego 1 po asyście ręką i 1 po kolanie w nosie Iniakiego Penii. W tych 5 meczach stracili też 6 goli, czyli dużo mniej niż traci Barcelona.
0
@fotohobby Z Unią jest jak z demokracją. Wiadomo że demokracja ma dużo wad ale nikt nie wymyślił nic lepszego. Jak nie Unia to co?
2
Ja jeszcze bym zrozumiał jakby sędzia rzeczywiście robił jakieś wielkie błędy ale poza brakiem kartki za uderzenie Bellinghama nic poważnego się tam nie wydarzyło.
6
Czytając komentarze na stronei Realu myślałem że albo jestem ślepy albo głupi. Sędzia nie zrobił nic co wypaczyłoby wynik meczu, nie wiem skąd te wylewy.
3
No dobra, ale tak na serio to o co te pretensje? Sędzia pewnie z 2 razy cofnął faul w złym momencie ale poza tym nic nie zawalił. Czy coś przeoczyłem?
6
Co oni chcą od tego sędziego?
5
Czuję że wcisną, Celta zaczyna przeciekać. Nie zmienia to faktu że Real z meczu na mecz gra coraz gorzej
2
Boże jaki to jest błazen…
2
@Lionel_Messi10 Laboga komentuje dziś? Chyba nie
0
Tylko laga, nic innego nie grają
2
Gol imienia Zlatana, pięknie
2
@Dankho94isback Dwugłowy, wyglądało poważnie
7
Niezależnie od wyniku cieszy fakt że w grze Realu nie widać absolutnie żadnej poprawy. Albo laga, albo indywidualne przebłyski albo rożne. To niesamowite że przy takich piłkarzach nie potrafią sklecić akcji.
0
Ale spieprzył… ale wyjście spod pressingu Realu 3 podaniami jak profesorowie
1
Mbappe dubluje się z Viniciusem, Guler siedzi na głowie Bellinghamowi a na prawym skrzydle gra Valverde. To się musi udać. Co prawda pewnie jakoś to przepchną ale wygląda dziwnie.
1
Uuuu, Militao dwójka