kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ Akurat w przypadku Ferrana przeciwnik nie ma znaczenia. Potrafi zagrać ogromną kupę ze słabym przeciwnikiem jednocześnie grając świetnie w bardzo ciężkim meczu.
1
Ja nie wiem jakim trzeba być kretynem żeby wymyślić przepis że zagranie ręką w polu karnym jest PRAWIDŁOWE jeżeli wcześmiej piłka odbije się od innej części ciała. To jest tak niedorzeczne że po prostu nie wierzę że ktoś o zdrowych zmysłach mógł na to wpaść.
0
@Rekinek1899 Oczywiście że miewa, przecież nigdzie nie napisałem że tak nie jest. Dlatego po sezonie powinniśmy ściągnąć napastnika do pierwszego składu.
0
@Pablozeusz Ale zablokowała piłkę lecącą w kierunku bramki, to chyba ważniejsze?
0
@Pablozeusz A w jaki sposób stwierdzasz że ręka nie blokowała drogi do bramki? Przecież był strzał, piłka leciała w kierunku bramki, wprawdzie odbiła się do góry ale kto jest w stanie stwierdzić w 100% że nie leciała w światło bramki na podstawie jednej powtórki? Może naprała rotacji i wpadłaby bramkarzowi za kołnierz?
0
Jak można napisać że ta ręka nie przeszkodziła w strzale?
Tak jak już pisałem, władze piłkarskie robią sędziom i drużynom ogromną krzywdę. Praktycznie nie ma w tym momencie ręki w polu karnym której nie da się zakwestionować w jedną lub w drugą stronę. Kompletnie debilne i absurdalne przepisy psują grę i tworzą kontrowersje.
2
@Arden Raczej nie grałby tylu minut. Króla strzelców na pewno nie, z asystami by powalczył.
5
Na 100% Lewy wychodzi w pierwszym składzie na Eintracht, On musi śrubować wynik w LM. Ferran pokazuje po raz kolejny że mecze genialne przeplata tragicznymi, warto mieć takiego gościa w składzie. Niemniej na pewno bym na niego nie postawił jako pierwszego napastnika na cały sezon.
23
Dodajmy jeszcze asystę drugiego stopnia, fajny mecz dla niego.
3
Przecież chłop zatrzymał piłkę ręką po strzale, ja jestem jakiś ślepy czy głupi?
Generalnie władze piłkarskie robią ogromną krzywdę sędziom i drużynom. Wymyślają absurdalne przepisy które są bardzo trudne do interpretacji i nie ma z nich dobrego wyjścia.
0
@WiecekFCB Zapewne był do wejścia ale nie było potrzeby. Z Atletico dał maxa po kontuzji.
0
Jak to możliwe że w tym meczu było równe xG?
0
@Ruchks dokładnie, świetnie się wstrzeliłem :)
1
Dobry mecz Kounde, już kolejny. Oby to był znak powrotu do formy.
0
Beznadziejny Betis, teraz jeszcze symulki i pretensje. Oby tu się nic złego nie wydarzyło
4
Ja nie rozumiem jak ktoś może mówić że to nie jest karny. Chłop wybija ręką piłkę z pola karnego
0
Ezz padolino pół metra od nogi
0
Ale szkoda, to by dopiero było
0
Z ławki Frankie, Fermin, Raphinha i Lewy. Nieźle
0
Chyba jednak trochę przesadzili, na wyjazdowy mecz trzeba być w Penyi przez pół roku i można dostać bilet a tu jest trudniej. Chyba nie podejrzewają kibiców Eintrachtu o taki podstęp że pozapisywali się do fanklubów Barcelony tylko po to żeby się dostać na stadion...
0
@Katalończyk 99 Mocne drużyny?
1
To jest jakaś parodia, Mistrzostwa Świata, psia mać…
0
Ten czwarty koszyk wygląda jak najgorsza liga narodów
5
@Chlebek23391 Ja jeździłem już kilka razy z AwayDays, to biuro związane z polską Penyą. Spokojnie mogę polecić
0
@mkord Nie wiem ile, nie mnie to liczyć. Ale fakt jest taki że dla Lewego i Wojtka z Polski przyjeżdżają tysiące ludzi którzy kupują bilety na mecze, chodzą do muzeum itd. Każdy mówi że podczas meczów drugim oficjalnym językiem na stadionie jest język polski.
6
Czyli Robert z Yamalem sprzedali 2,5 mln a reszta tylko 400 tys? Aż się nie chce wierzyć. To kolejny raz pokazuje ile Lewy przynosi do klubowej kasy, do tego polski najazd na Barcelonę nadal trwa
0
@Katalończyk 99 Tylko że aktualnie nic nie możemy z tym zrobić. To tak jak kontuzja, kontrakt podpisany.
8
Jeżeli Ronald naprawdę ma takie problemy to nie ma się co śmiać. Oby trafił do dobrego specjalisty i z tego wyszedł bo z naprawioną głową może ciągle być świetnym obrońcą.
0
No dobra, czyli jak ktoś ma wykupiony wyjazd np z AwayDays to przepada? Lekko bym się wk…
2
@mr Barca Szczerze im kibicuje ale jak coś się nie przełamie to polecą z ligi jak nic.