0

Kto wybiera tych piłkarzy? Z meczu na mecz jest coraz gorzej

0

@FCB24 Balde to chyba najczęściej zmieniany zawodnik Barcelony

0

Dani Parejo jak zwykle ujarany, gość ma wygląd jak ujarany zabójca ze Strasznego Filmu

7

Z jednej strony Villareal jest wysoko w lidze, z drugiej odbija się od LM i odpada w pucharze. Aż z ciekawości sprawdziłem ich mecze w tym sezonie: przegrali z Atletico, przegrali z Realem, zremisowali z Celtą i Betisem. Skromna wygrana ze słabym w tym sezonie Bilbao, wygrana z Espanyolem. Zbierają punkty ze słabszymi drużynami a odbili się od praktycznie każdej mocniejszej. To pozwala mieć nadzieję że będzie dobrze, na pewno będzie ciekawy mecz.

1

Całe szczęście teraz przerwa. Trzeba pozbierać wszystkie drobne jakie są i ruszyć po obrońcę albo jakimś cudem wyciągnąć Inigo na pół roku.

1

Oj, Vini nie będzie zadowolony…

2

@kuz A co, nie był?

5

Faul mniej więcej level Araujo. Jeszcze się kretyn kłóci

0

Mecz sezonu Sevilla ma już za sobą bo zagrała go z nami. Na SB raczej idzie im słabo więc na cuda bym nie liczył

0

@Pustelnik Spokojnie, wygrają kilka meczów to przestanie

1

Lincoln płaci rachunek…

4

@bbartekfcb A powinno interesować bo Ter Stegen siedzi na trybunach a pensji blokuje jak podstawowy zawodnik pierwszego składu

13

@BORO_12 Nie spodziewasz się chyba że gość z kontraktem do 2028 powie: tak, chętnie odejdę z Interu nawet jutro, Barcelona to zawsze było moje marzenie.

4

To by był piękny dzień w historii La Ligi, oby się udało.

1

Nie ma VARu i nagle liniowi potrafią spalonego pokazać od razu

9

A co ma przyjść i grać za darmo? Każdy liczący soę obrońca zarobi tyle albo i więcej przez 5 lat.

15

Jakby Barcelona źle skalkulowała i nie kupiła Joana Garcii byłaby w dupie czarniejszej niż najczarniejsza listopadowa noc

1

Jest nadzieja, pod artykułem na stronie Realu sporo głosów że to była symulka.

1

@lukkobe No dobra, ja rozumiem że Real płacze, że hala dzieci krzyczą i to jest zupełnie normalne, tak to działa we wszystkich klubach. Ale byłem zszokowany tym co usłyszałem w studiu po meczu, gdzie gości z Eleven zawsze uważałem za obiektywnych a taki Piotr Urban wręcz raczej sympatyzuje z Barceloną. A oni dostali wylewu gdzie to przecież był nur jak za najlepszych czasów Cristiano.
Podobnie jak ostatnio Orłowski którego zawsze szanowałem podsumował że Celta razem z sędzią pokonali Real Madryt. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą i to jest kolejny na to dowód.

1

Ja to chyba jakiś głupi jestem. Dla mnie sytuacja z Viniciusem powinna być pokazywana sędziom na szkoleniach żeby pokazać jak wymuszać karnego i jak się na to nie dać nabrać. Po lekkim kontakcie Vinicius robi jeszcze 2 kroki po czym robi ohydnego nura który z naturalnym upadkiem nie ma nic wspólnego.
A nikt nie mówi o popchnięciu gracza Alaves gdzie chłop miał czysty strzał i został wytrącony z równowagi w ostatniej chwili.
Dobrze że Real to wymęczył bo byłoby gadanie do końca sezonu. Po Xabim widać że gość jest wrakiem, po golu na 1:1 chłop wyglądał strasznie. Teraz mają Sevillę u siebie a Sevilla na SB regularnie się kładzie.

0

@Chudini123 A popchnięcie piłkarza Alaves przed strzałem na 2-1?

2

@A4ron Ponieważ kontakt piłkarza z Alaves z nogą Viniciusa nie spowodował jego upadku

6

Ja nie wiem czy jestem aż tak zaślepiony niechęcią do Realu ale nie wierzę w to co mówią ci goście. Leciutki kontakt, Vinicius robi jeszcze krok po czym przypomina sobie że był kontakt i pada zupełnie nienaturalnie. Jednocześnie w studiu ani słowa o popchnięciu piłkarza Alaves

0

Ciekawe jak skomentujecie sytuacje z dzisiejszego meczu czyli brak karnych za popchnięcie zawodnika Alaves przed strzałem i brak karnego za dotknięcie Viniciusa

5

Wstydu nie mają

0

Choćby Real coś tu jeszcze dorzucił nie zmieni to obrazu ich gry. Nie można liczyć na to że będą tracić punkty w każdym meczu

6

No i zamiast karnego na 2-1 dostajesz strzała na 1-2. Nie ma się co dziwić że piłkarze czasem się gotują

0

Przecież to karny jest

4

Xabi wygląda jak wrak człowieka. Normalnie mi chłopa się szkoda robi

0

Ale Vinicius jest dramatyczny. Ciekawe czy wróci jeszcze do formy czy to początek końca tak jak większości Brazoli w tym wieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?