2

Atletico jak zwykle metr przed kiblem, Atalanta wróciła do normy bo jej wyniki to też było przegięcie. City sensacja, nie wiem co tam jeszcze trzyma Pepa… Mamy kupę farta, nie dość że nam losowania fajnie wychodzą to jeszzce grają pod nas.

11

To był najgorszy występ Raphinhi w Barcelonie jaki widziałem. W ataku kompletnie niewidoczny, w pressingu jakiś schowany, przy rożnych 2 razy zawalił bo to On był na pierwszym słupku i takie piłki powinien przeciąć. Oby to była jednorazowa anomalia.
Co prawda to bardzo mała próbka ale dobrze wygląda Araujo, jego mowa ciała daje nadzieję że się otrząsnął

0

Dziennikarze Sportu oglądali mecz? Nic „wielkiego” tam nie widziałem…

2

@misterio Niewidoczny +2 gole na jego konto. Nie może przepuścić takich piłek z rożnego na pierwszy słupek

2

Ale trzeba przyznać że Olmo pokazuje kolejny raz jak świetnym jest piłkarzem. Gdyby nie te kontuzje…

3

@jacobFCB Najgorszy mecz Lewego w Barcelonie, kontuzja Pedriego, dramat w obronie przy rożnych, przeciwnik tak słaby że udało się wbić 4 gole. Beznadziejny bramkarz Slavii, super gol Olmo

1

@mientusek1407 Przy wygranej z Kopenhagą 1 drużynę z pary PSG-Newcastle na pewno przeskakujemy

0

Ale jaja są niezłe, jak wygramy w miarę przekonująco z Kopenhagą to mamy awans. Super się wszystko ułożyło

4

Nadzieja matką głupich, może Araujo wniesie trochę jakości do naszej obrony?

2

Ten ich bramkarz jest tak beznadziejny ze tu dwucyfrówka powinna być

3

Czy oni jie wiedzą że tu każdy gol może się liczyć?

0

Jezus Maria, dobił to

1

No to zacznie się chamska gra

0

O, Bilbao prowadzi

0

No to cześć, po sezonie

4

Jak to możliwe? Przecież nie było

1

To jest gol przeciez

14

Ja wiem że zaraz zaleje mnie fala hejtu ale większą winę za tego gola ponosi Raphinha. Nie może przepuścić takiej piłki

2

@Jaro1279 Wszyscy grają beznadziejnie, co powiesz o Pedrim i Raphinhi?

1

Już ciul z tym Lewym. 2 gole z odegrania z krótkiego słupka, to jakiś totalny kryminał

0

A chwile temu chciałem go zmieniać

1

Dobrze ze bramkarza przekupilismy

2

Fermin jest do natychmiastowej zmiany

0

To jest jakiś kompletny dramat co tu się odp…?!

0

Z każdym meczem gramy słabiej w obronie, strasznie to wygląda

0

@KibicBarcy84 Muszę przyznać że wygrałeś. Dawno mnie tak nie rozśmieszył wpis na tej stronie i dawno nie czytałem tak idiotycznego który był pisany na poważnie. Życzę Barcy kibiców "takich jak ja" którzy są z nią od 1997 roku.
Nie dopisałem że jego pozostanie musiałoby się wiązać z drastyczną obniżką pensji bo uznałem to za oczywistość której chyba nie zauważyłeś.
I nie, niestety nie odejdę od Barcelony jak Lewego i Wojtka już tu nie będzie, przykro mi.

0

Mam nadzieję że jak Lewandowski nie zdecyduje się na zostanie w zbarcelonie to nie pójdzie do Milanu, to byłoby fatalne zakończenie kariery. Ile jest w stanie strzelić tam goli, 10? 12? Rozmieni karierę na drobne, to już lepiej iść do MLS i podciągnąć liczby.
Chociaż ja mam nadzieję że zostanie, cieszmy się z Polaków w Barcelonie bo następnych możemy nie dożyć.

6

Jakiekolwiek gdybanie należy zacząć od 2 wysokich zwycięstw. PSG pewnie nie dogonimy ale jest szansa na przegonienie całej reszty - do tego potrzebne by było minimum +8 goli w tych 2 meczach.

6

Ciekawe czy jakiś dziennikarz to sprawdzi ale to może być pierwszy raz w historii kiedy drużyna zdobywa 6 bramek mając 5 celnych strzałów i wygrywa 6-1 mając mniej celnych strzałów niż przeciwnik.
Niemniej ciężko nie zauważyć poprawy w grze Realu, wróciło zaangażowanie i pressing. Zobaczymy co będzie dalej

1

Ciekawe czy zdarzyło się w historii LM że drużyna strzeliła w meczu 6 goli mając 5 celnych strzałów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?