kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba szukać pozytywów, to najmniejszy wymiar kary. Jakby Atletico prowadziło 7-0 to nie możnaby mieć pretensji
0
Co tu sie qr dzieje?
31
Redakcjo, zlitujcie się...
17
Cudowną wiadomością jest to że nie musimy grać w Lidze Mistrzów w play offach. Na Atletico trzeba tak jak w tamtym roku zmienić filozofię i zagrać na 0 z tyłu.
0
Laporta zrobił w konia Pereza więc w odpowiednim momencie może też zrobić Tebasa. Na razie to Tebas jest nam bardziej potrzebny
6
Atletico 0,66 xG w meczu u siebie z Betisem. Trafiamy na nich w najgorszej formie, oby to wykorzystać i przywieźć dobry wynik
13
Fajna szpilka L’Esportiu
4
@BojanKriKicz Wszyscy mówili że Nico jest dogadany z Barcą i zapewne tylko szantaż ze strony rodziny sprawił że do transferu nie doszło.
17
Fenomen Ramosa nie przestaje mnie zadziwiać. Boiskowy cham i symulant który miał szczęście strzelić kilka ważnych goli i stąd wszyscy Go pamiętają.
0
@Sebolinho Ja tam nie widziałem żeby się słaniał. Na zbliżeniach było widać że nawet się nie spocił
0
Łatwo wchodzą trzeba szybko strzelić
0
Ale szybko przestało boleć
2
@David_Martin Musiał przedłużyć bo inaczej nie wyszlibyśmy z FFP
21
Chcecie żebym zawału dostał? Piszcie w tytule że to nic poważnego:)
1
@4Fabregas4 Ja nie wiem po co Ci w ogóle odpowiadam bo przecież wszyscy doskonale wiemy że tu wcale nie chodzi o Ferrana. Nie wiem skąd twoja nienawiść do Lewandowskiego, gościa który ma szansę po 4 latach gry wbić się do „5” najlepszych strzelców w historii Barcelony.
Ale cóż, trudno.
Pozdrawiam
1
@4Fabregas4 Ferran powinien strzelić 4 gole a strzelił 1. Jakby bramkarz obronił 1 strzał i puścił 3 szmaty to na ile byś go ocenił?
2
Zerwanie i tylko miesiąc przerwy? Wydaje się niemożliwe
0
@Fermin Raczej 3, jedyna przerwa to czerwona kartka
0
Pozwolę sobie powtórzyć moje pytania z poprzedniego odcinka, może teraz uda się odpowiedzieć :)
1. Ostatnio publiczność w 17. minucie nie krzyczy "independencia", dlaczego?
2. Pytanie o najem krótkoterminowy który dla nas kibiców jest bardzo ważny. Co mówi o tym ulica? Czy w Barcelonie jest na tyle hoteli/hosteli żeby przyjąć turystów? Co o tym myślą właściciele mieszkań na wynajem i co będzie z tymi mieszkaniami które z dnia na dzień będą stały puste?
12
Generalnie moje oceny pokryły się z Redakcją ale uważam że nasza para rozgrywających pomocników powinna być oceniona wyżej, zwłaszcza Frankie który powinien mieć w tym meczu 4 asysty.
2
Como 5,24 xG i 0 bramek. Chcieli nam dorównać i chyba się udało
1
Scenariusz idealny Rayo na 2-1 w 99
4
Dlaczego tylko 9? Zagrajmy trzecią połowę
0
Mbappe i Vinicius za symulki powinni już wylecieć z boiska. Ile można?
0
@Kuchar W pełni zasłużone
0
Kolejny raz brawo sędzia za decyzję bez VAR. Dobry mecz
0
Brawo sędzia!! Super gość jest dzisiaj
1
Boże co za oferma…
2
Jakie to są błazny :) ale i tak wszyscy powiedzą że Busquets udawał w meczu z I terem…
0
Słabo to wygląda… chociaż w obecnej formie Bellingham i tak nic Realowi nie dawał