kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jakiekolwiek gdybanie należy zacząć od 2 wysokich zwycięstw. PSG pewnie nie dogonimy ale jest szansa na przegonienie całej reszty - do tego potrzebne by było minimum +8 goli w tych 2 meczach.
6
Ciekawe czy jakiś dziennikarz to sprawdzi ale to może być pierwszy raz w historii kiedy drużyna zdobywa 6 bramek mając 5 celnych strzałów i wygrywa 6-1 mając mniej celnych strzałów niż przeciwnik.
Niemniej ciężko nie zauważyć poprawy w grze Realu, wróciło zaangażowanie i pressing. Zobaczymy co będzie dalej
1
Ciekawe czy zdarzyło się w historii LM że drużyna strzeliła w meczu 6 goli mając 5 celnych strzałów
1
@Eklerek Poczekaj jak jutro Atalanta pykie u siebie Bilbao, to sie dopiero zdziwisz :)
0
@KrwawiaceoczyVEB Dlaczego? Przecież to super wynik bo daje szansę na wyprzedzenie PSG. Sporting nie jest naszym rywalem
0
Dobre dla nas wyniki City i Interu, pozostałe mecze źle się ułożyły
0
@Maoao Mocarny Real ich rozniesie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Monaco stara się tak bardzo że już nawet sami sobie strzelają
0
Ale pustki na Villareal
3
Oj Monaco chyba zapłaci rachunek za ostatnie niepowodzenia
0
@esem91 I od poprzedniej epoki nikt tak nie potrafi zbudować atmosfery, może ostatnio Święcicki z Chabiniakiem
2
Masz jedno zadanie grając z Realem: maksymalnie zablokować Mbappe. A tu gość kompletnie niekryty sobie wbiega na 16 metr i ma minutę na strzał
0
@adi7adi8 City już teraz ma gorszy bilans jak wygramy to jesteśmy wyżej
0
No robi się ciekawie, jak City przegra to na pewno ich wyprzedzimy przy 2 zwycięstwach
3
@masik86 Nie ma sensu teraz zaczynać rozmowy jak to się robi u dewelopera, sytuacja z lożami jest taka jak ją opisałem i było powiedziane że jak otworzymy stadion to te 100 mln wpadnie do budżetu i załatwi sprawę z nadwyżką
3
No ale zaraz, przecież jak sprzedawaliśmy loże VIP to mieliśmy wrócić do 1:1 tyle że audytor zakwestionował ten dochód bo Camp Nou nie było otwarte i (moim zdaniem słusznie) gość powiedział że nie da się sprzedać czegoś czego faktycznie nie ma. Stąd były te kombinacje żeby puchar Gampera zagrać nawet przy pustych trybunach tylko po to żeby pokazać że otwieramy stadion i że te loże VIP są.
Teraz chyba już nie ma z tym problemu bo stadion działa więc loże VIP mogą być zaksięgowane. I co, dalej pomimo tych 100 mln i oszczędności wymienionych w artykule brakuje tych 14?
0
Cubarsi tylko o 0,5 niżej od Kounde? Ja rozumiem że Francuz dobrze nie zagrał ale Cubarsi to ostatnio nieustanny kryminał.
Na dodatek zgadzam się z komentarzami że oceny są zdecydowanie za niskie. To był bardzo dobry mecz w którym powinniśmy strzelić z 5 goli ale po prostu to był ten dzień w którym nic nie wychodziło.
1
@BORO_12 Super zarząd robi przysługę drużynie pozbywając się toksycznego piłkarza który psuje atmosferę
8
@Bogan A co, w PSG albo innym City ma szanse na regularne granie?
7
Dobrze żeby Robert zagrał z 2-3 mecze pod rząd, zobaczymy w jakiej naprawdę jest formie.
3
Strasznie fajna historia dla Albacete, pokonali Real a teraz mecz z Barceloną.
0
Najlepsze jest to że Pedri wyszedł z tego meczu bez kontuzji bo mogło się to skończyć bardzo źle.
Najgorsze: Cubarsi jest na dnie i coraz bardziej się wkopuje.
Kiedyś musieliśmy przegrać, to był dobry mecz z dużą ilością pecha. Nie ma co biadolić bo w środę ważny mecz który trzeba wygrać i to wysoko.
0
@bulo Ja mam wątpliwości jedynie do tego czy można powiedzieć że to Kounde podawał bo piłka była zagrana praktycznie jednocześnie.
2
Nie ma co się łamać, takie mecze po prostu czasem się zdarzają. Brak skuteczności, pech, bramkarz, poprzeczki, nasze błędy w obronie. Moim zdaniem pierwszy gol idzie na konto Joana Garcii, miał to na rękach na krótkim słupku. Jedyne co mnie martwi to coraz gorsza postawa Cubarsiego. Zawala nam kolejnego gola i jest z meczu na mecz coraz słabszy. Ja rozumiem 18 lat, ja rozumiem brak Inigo ale coś się tu musi wydarzyć bo jego postawa to absolutny dramat.
Jakby ten mecz zakończył się wynikiem 4-1 to nikt by nie mógł mieć pretensji. Pewnie ktoś to sprawdzi ale 3,68 xG jeszcze w tym sezonie nie wykręciliśmy.
0
Jezus Maria co ci ludzie wyprawiają?
1
Koniecznie musimy coś strzelić bo zamęczą nas na czas.
0
Nie wiem czy to kontrowersyjne ale to jedna z najlepszych połów naszej drużyny w tym sezonie. Wjeżdżają w nich jak chcą
2
Ferran jeszcze przed przerwą powinien zejść z boiska
0
Wchodzą w nich niemal każdą akcją, mam nadzieję że Lewy wejdzie zaraz po przerwie