kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Xabi wygląda jak wrak człowieka. Normalnie mi chłopa się szkoda robi
0
Ale Vinicius jest dramatyczny. Ciekawe czy wróci jeszcze do formy czy to początek końca tak jak większości Brazoli w tym wieku
1
@Arekvip Naprawdę oddałbyś klub w ręce tego szaleńca? To ja już wolę Arabów
4
Ten Asensio to taka esencja Realu Madryt. Piękny piłkarz, piękny przykład buractwa ich piłkarzy
0
Jakby to Alaves miało choć trochę jakości to przy tych sziurach w Realu już z 5 razy wyszliby sam na sam
0
Nawet coś próbuje grać to Alaves. Dziwne to bo znami zawsze styl Getafe czyli faul symulka i gra na czas
2
Hierarchia w drużynie jest jasna i potwierdził ją ostatnio Flick. 1. Garcia 2. Szczęsny 3. Ter Stegen. Nie ma co Joana ścigać po trzecioligowych boiskach, jak Szczęsny będzie w pełni sił to powinien zagrać.
2
Ja się bardzo dziwię że takich ofert nie ma więcej. Dla wielu osób na świecie takie pieniądze wcale nie są duże.
0
@AlexDark00 Ale tutaj ostatnio nie jest podstawowym zawodnikiem, do tego doszły kontuzje z początku sezonu. Ma gola co około 107 minut (licząc we wszystkich rozgrywkach) więc nie jest tak źle. Milan na pewno nie ściąga Go jako zawodnika na ławkę.
0
Moim zdaniem to byłby absolutnie głupi ruch ze strony Lewego. Po klasyfikacji strzelców widać jak liga włoska jest ciężka dla napastników. Ile Lewy mógłby strzelić tam goli w pół sezonu, 10? To max całkowity. Jak już ma odejść z Barcy to lepiej przemęczyć się 2 sezony w Arabii i przynajmniej zarobić dużą kasę.
21
Równie dobrze moglibyśmy oskarżyć Atletico że celowo wuszczali Griezmanna z ławki po przewie żeby nie wypełnić zmiennych
8
Nie widziałem żeby Osasuna jakoś specjalnie protestowała przy anulowaniu gola, przecież wszystko tam było jasne od początku.
0
Alaves to parszywa drużyna do grania, poziom Getafe. Jak Real szybko nie strzeli to z każdą minutą będzie coraz ciężej.
0
@Antimadridista_WR A kto Go wypycha? Na wakacjach coś było na rzeczy ale teraz przeciez temat zupełnie ucichł
6
To jest taki gość który z marszu wchodzi do składu każdej drużyny na świecie. Daje opcje na całą prawą stronę od obrony przez wahadło aż po skrzydło. Jak tylko byłyby środki to bardzo chętnie bym Go u nas zobaczył a 25 mln to śmieszna cena.
2
@LukaszFan Jeszcze by tego brakowało żeby Go publicznie krytykowali, nawet Vinicius nie jest aż tak głupi.
1
@Criss18Barca Usłyszeć coś mądrego od pani Żukowskiej to by był wielki sukces więc jak komuś leży na sercu dobro Lewicy to powinien się cieszyć z tej decyzji
0
@Pedri16Future @adi7adi8 Najpierw to my wysoko wygrajmy z Kopenhagą i Pragą, przy tym co widziałem w ostatnim meczu mam trochę watpliwości :)
5
@blakkudium Mi by było wstyd napisać takie brednie
0
@Quahoo Ja nie mówię żeby nie grać, trzeba wygrać wysoko i liczyć na cud a przede wszystkim skasować pieniądze. A Bruggia to był dramat podobny do Eintrachtu tylko Niemcy mieli mniej szczęścia i skuteczności
0
Tak przeglądnąłem na szybko pozostałe mecze i moim zdaniem nie mamy najmniejszych szans na awans do 8. Musielibyśmy przeskoczyć 4 drużyny zakładając że będziemy mieć najlepszy bilans bramkowy wśród drużyn z 16 pkt. Przed nami są:
City - 13 pkt mecze z Bodo i Galatą - nie ma szans
Atalanta (szok!) 13 pkt mecze z Bilbao i Union - nie ma szans
Inter - 12 pkt mecze z Arsenalem i BVB - oni mogą wypaść poza 8
Real - 12 pkt mecze z Monaco i Benficą - nie ma szans
Atletico - 12 pkt mecze z Galatą i Bodo - nie ma szans
Liverpool - 12 pkt mecze z Marsylią i Karabachem - nie ma szans
BVB - 11 pkt mecze z Tottenhamem i Interem - do przejścia
Tottenham - 11 pkt mecze z BVB i Eitrachtem - do przejścia
9 - 10 miejsce to max co można wyciągnąć, Bruggia zadecydowała. Bruggia która jest qr... na 31 miejscu i ma 4 pkt...
0
@Virusk3 No tak, ustawka jak uj. Ale pozwólmy im tak myśleć
1
Ale końcówki meczów nieźle się nam ułożyły, remis Borussi i Newcastle
0
Ale z Mbappe musi być coś na rzeczy jak nie wejdzie w takim meczu
4
@SelloutCrowd City się nie śpieszy bo prowadzą, Real czeka na karnego.
0
Niezależnie od tego jak skończy się mecz Real gra stojanowa w obronie pomimo tego że przegrywają. Zero zaangażowania, pressingu. Oby coś z dupy wcisnęli bo nie pasuje nam wygrana City
0
@BorzyKrzys A kto ogląda kanały 6 i 7?
1
Cholera ten Negreira to jednak ma wpływy wszędzie
3
Ten Asencio to esencja Realu. Idelany piłkarz dla nich, jak z obrazka
1
W sumie to niedobrze, lepiej żeby Real wygrał bo po 1. Xabi zostaje a po 2. o wejście do 8 bardziej walczymy z City niż z Realem.