6

Czyli Robert z Yamalem sprzedali 2,5 mln a reszta tylko 400 tys? Aż się nie chce wierzyć. To kolejny raz pokazuje ile Lewy przynosi do klubowej kasy, do tego polski najazd na Barcelonę nadal trwa

0

@Katalończyk 99 Tylko że aktualnie nic nie możemy z tym zrobić. To tak jak kontuzja, kontrakt podpisany.

8

Jeżeli Ronald naprawdę ma takie problemy to nie ma się co śmiać. Oby trafił do dobrego specjalisty i z tego wyszedł bo z naprawioną głową może ciągle być świetnym obrońcą.

0

No dobra, czyli jak ktoś ma wykupiony wyjazd np z AwayDays to przepada? Lekko bym się wk…

2

@mr Barca Szczerze im kibicuje ale jak coś się nie przełamie to polecą z ligi jak nic.

1

Girona poleciała z CdR, co za upadek tego klubu... Villareal i Elche grają dogrywki

2

To ja Wam powiem jak będzie, róbcie screeny.
Sprzedajemy Christensena do Arabii a MATS odchodzi za darmo. Jednocześnie po zaksięgowaniu pieniędzy z loż VIP wracamy do 1:1 czyli rejestrujemy Olmo, Garcie i Gaviego oraz wypożyczamy Inigo. Po sezonie Lewy podpisuje nowy, niski kontrakt więc mamy miejsce żeby kipić Kane’a i bierzemy za darmo Schlotterrrberga i któregoś z wolnych obrońców (Konate, Upamecano albo kogoś tam jeszcze) i w przyszlym sezonie jedziemy po wszystko

2

Nie liczmy na to że Real w czwartym meczu pod rząd straci punkty :) zwłaszcza że Bilbao jest ostatnimi czasy tragiczne

11

Był wręcz bezbłędny, przede wszystkim karny na Olmo przyznany bez VAR co w dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwe

0

A widzieliście jak Casado glebnął na plecy przy celebrowaniu gola Ferrana?

0

To był taki typowy mecz z poprzedniego sezonu, powinno się skończyć około 4-3. Przed nami coężki grudzień, zaczyna się trzęsieniem ziemi.

6

Najlepsze: drużyna zagrała dla Flicka. To była ta walka z poprzedniego sezonu.

6

Ale co trzeba przyznać w końcu dobry mecz Kounde. A Maldini to fenomen

1

Kurde ten Raphinha mnie trochę wystraszył na koniec, coś Go tam bolało...

2

Zagrali dla Flicka. Było trochę farta na koniec ale dali radę.

0

Helena, mam zawał

0

Będą męczarnie. Ale niezależnie od tego jak skończy się ten mecz to są powody do optymizmu

0

Raphinha nawet jak schodzi to na pełnej :)

3

Mendy to obok Alaby najmniej znaczący piłkarz w kadrze Realu. Informacja o jego kontuzji jest tak mało istotna jak Cristiano mówiący że jest najlepszy w historii.

0

Czy myślicie że Xabi dojedzie do końca sezonu?

1

Nasz Hansi się martwi słabą grą to co mają powiedzieć w Madrycie? Przed nami bardzo ciekawy grudzień, mamy ciężki terminarz w lidze ale oni też nie mają łatwego w dodatku w międzyczasie wpada im City. Coś czuję że na święta tabela będzie wyglądać bardzo zaskakująco.

5

Jak nasz Hansi się wkurza że słabo gramy przy kadrze spiętej na trytki to Xabi powinien sobie w łeb strzelić z drużyną za miliard i najlepszym piłkarzem świata

0

Włączyłbym Real ale nie chce tego popsuć…

3

Liczenie na to że stracą punkty z beznadziejną w tym sezonie Gironą to proszenie o cud

12

Farmazony nie farmazony ale coś na rzeczy było. Flick naprawdę wyglądał jakby się miał rozpłakać i coś mega Go zmartwiło.

23

Ale 7 meczów na 3 boiskach to nikt już na pewno w historii nie przebije

1

@xavi890 Do tej pory grał super, nie przesadzaj. Tacy zawodnicy też są ważni. Myślę że to uderzenie w twarz miało wpływ na zmianę, to musiało naprawdę zaboleć.

0

@4drian0 Ja nie twierdzę że nie masz racji. Tylko po 1. Inigo odszedł bardzo późno i ciężko byłoby znaleźć kogoś na zastępstwo i po 2. Rashford jest wypożyczony za darmo. Nie znalazłbyś w tak krótkim czasie obrońcy którego dałoby się wypożyczyć a na kupno nie było budżetu.

3

Stadion otwarty, jest opcja na powrót do 1:1. Może uda się ściągnąć kogoś na środek obrony?

5

@4drian0 Jakby nie Rashford to przy kontuzjach Raphinii, Lewego i Yamala już byśmy mieli po mistrzostwie. Jego liczby pozwoliły nam być tu gdzie jesteśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?