kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Francja zapewniła sobie awans, nie ma się co dziwić. To nie de la Fuente.
Swoją drogą to Mbappe gra absolutnie wszystko w Realu, nawet Yamal i Pedri czasem schodzili na kilka minut. Ciekawe ile wytrzyma
1
Nie rozumiem tego biadolenia. Na rynku nie ma napastników, a jak już są to kosztują ponad 100 mln albo i więcej. Liczycie na Alvareza? Nie bądźcie śmieszni. Kane to byłaby opcja przejściowa ale gwarantująca przez minimum 2-3 lata klasę absolutnie światową. Jakby to miało jakąkolwiek szansę na powodzenie to trzeba by tylko zadbać o to żeby kontrakt nie był za długi.
0
@RC28 I co zaryzukujesz, a po 5 meczach okaże się że Eyong nadaje się co najwyżej do koszenia trawy na stadionie. Co wtedy?
2
@MirusAmisz Barca i Real na poziomie prestiżu to 2 niedoścignione kluby na świecie. Jeżeli chodzi o rozpoznawalność i skalę nikt nie może się z nimi różnić. Na zachodzie i w Azji nikt nie wie co to jest Bayern (oczywiście poza ludźmi którzy mocno interesują się piłką). Taki transfer to przeskok dla każdego piłkarza, nawet Lewy który odchodził jako legenda o tym mówił.
0
Nigdy wcześniej nie słyszałem o takich kontuzjach o co tu chodzi? Przecież jest jeszcze Mastantuono.
1
@BORO_12 Weź pod uwagę to że jak tylko zagramy 1 mecz na CN to audytor zaliczy sprzedaż loż VIP co powinno załatwić sprawę 1:1.
0
Ja tam nie jestem za sprzedażą Fermina ale jestem zdania że skład powinien cały czas lekko się zmieniać żeby wpuszczać nową krew. Nie powinno to dotyczyć tylko kilku piłkarzy a reszta powinna być na sprzedaż w przypadku dobrej oferty. Oczywiście w naszej sytuacji finansowej jest to utrudnione ale skład musi ewoluować. Na przykład ta owiana legendą oferta PSG za Rakitica swego czasu uważam że powinna być przyjęta. Tak samo jakby ktoś dawał za Raphinhe ponad 100 mln. Problem jest tylko w tym żeby dobrze te pieniądze wykorzystać.
2
@addept Mówię o całej tej historii od początku do końca. Przepychanka między klubem a reprezentacją jest w bardzo złym stylu jak dla mnie i obserwuję to z dużym niesmakiem.
4
FIFA musi coś z tym zrobić bo unikanie zgrupowań staje się coraz bardziej powszechne. Teraz dziwnym trafem krótkie kontuzje złapali Courtois i Valverde, z Yamalem to już są jaja. Powinno dojść do wprowadzenia jakichś limitów, z tego co kojarzę w NHL coś takiego jest.
10
Do piątego w klasyfikacji Eto’o brakuje 22 goli, to jest do zrobienia nawet w tym sezonie. Wyżej aię nie da ale i tak to byłby legendarny wynik.
3
Rashfordowi w sumie można by 3 asysty zaliczyć. Chłop daje radę naprawdę.
Ja bym pochwalił Flicka że jednak potrafiliśmy zmniejszyć szaleństwo i skontrolować drugą połowę. Vigo to mega trudny teren dla nas i jest to bardzo ważne zwycięstwo.
0
@damianex10 to trzeba powiedzieć że bramkarz nawet dał radę
0
Kurs na remis pinad 6, kuszące :)
3
Ciekawe czy jak Messi zaangażuje się w wybory prezydenckie to zdecyduje się na choćby pół sezonu w Barcelonie. Obstawiam że jeżeli otwarcie poprze jakiegoś kandydata to ten kandydat wygra.
14
Mastantuono który zagrał 7 meczów w Realu warty ponad 100, nieźle
3
Myślę że we wszystkich dyskusjach na temat finansów klubu temat braku gry na Camp Nou wybrzmiewał za mało. Najpierw pandemia później remont, w ciągu ostatnich 5 lat drużyna zagrała na swoim stadionie 1 sezon. To są ogromne straty które mam nadzieje właśnie się kończą. Będzie już tylko lepiej.
2
Ja tak chciałem tylko przypomnieć że w poprzednim sezonie z jedną porażką i jednym remisem skończyliśmy fazę grupową na 2. miejscu. Po prostu trzeba przestać dawać du… i wszystko będzie dobrze. A jak dalej będziemy dawać to i tak odpadniemy w 1/16 więc to bez większego znaczenia.
0
@Sulimo Zawsze siedzisz na kiblu w spodniach?
1
Ten Juskowiak to jednak jest gość, obrońca jedzie wślizgiem w bramkarza a ten mówi że to bramkarz wpada w tego co robi wślizg
1
@adukla A co to ma do rzeczy czy odj.. czy nie?
18
Nie no bez przesady. Pomijając już idiotyczne i niepotrzebne zachowanie Szczęsnego gość przecież jedzie wślizgiem, nie dotyka piłki i zabiera ze sobą Szczęsnego.
0
@fotohobby Rzeczywiście z tym pierwszym przesadziłem
Ale naprawdę mamy pretensje do bramkarza że napastnik Mu strzela z sytuacji sam na sam gdzie ma taką przewagę nad goniącym Go obrońcą że może się minutę zastanowić jak strzelić? Z resztą... Szczęsny jest bramkarzem rezerwowym
2
@fotohobby Dzisiaj żadnego by nie obronił, każdy średnio ogarnięty junior strzela z takich sytuacji
0
@Domin7777 Przecież to dwie kompletnie różne sytuacje, nie pij już
0
Bramkarz wypluwa co się da, tylko stać i dobijać
0
O Jezus Maria……
0
Co gorsze my wcale źle nie gramy, co chwilę jest jakaś okazja na gola. Brugia 2 wyjścia 2 gole.
4
Byłby Lewy byłby gol. Nie da się grać bez napastnika w takim meczu.
0
Nasz pressing jest bezsensowny. To już lepiej się cofnąć
0
Ja tam się od dawna upieram że Real nie tyle potrzebował inwestycji w obronę tylko w atak. Kolejny kluczowy mecz w którym w ofensywie nie istnieją bo na taki Liverpool sam Mbappe nie wystarczy.