0

Akurat krytyka Lewego po tym spotkaniu jest chyba trochę na wyrost. Oczywiście zdarzały się straty ale mam wrażenie że było ich dużo mniej niż to czasem bywało. Trzeba też wspomnieć o nieustannych faulach piłkarzy Alaves (na wszystkich, nie tylko na Lewym) które generalnie nie były gwizdane. Co do główki to żaden inny piłkarz w obecnej kadrze Barcelony nie doszedłby do takiego strzału i tylko pech sprawił że nie padła tam bramka. Nie oczekujmy od Roberta że będzie grał jak 25-latek.

0

A bo wszyscy teraz tylko te aplikacje i aplikacje. Ja tam może jestem stary ale jak idę na jakiś mecz/koncert/lecę samolotem itd to zawsze mam bilet wydrukowany.

0

Przy Asie wsadziliście Xaviego na trenera Realu, to by było ciekawe :)

1

Najgorsza znowu obrona. To jest niesamowite że niemal każda piłka wrzucana w nasze pole karne powoduje popłoch i panikę. Nikt mnie nie przekona ze to po prostu przez brak Inigo, na to możemy zwalić linię spalonego. Ale to że obrońcy indywidualnie grają jak trampkarze jest niewytłumaczalne.

9

A ja bym nietypowo chciał pochwalić sędziego liniowego. Wreszcie gość który nie bał się podnieść chorągiewki i nie czekał do końca akcji.

0

@ARTUR8 Gramy z klubem który pierwszy raz w tym sezonie stracił więcej niż 1 gola jeżeli wierzyć komentatorom

0

Bernal właśnie podpisał na siebie wyrok

1

@626 Tylko że Messi to robił specjalnie…

4

Ja wiele razy już pisałem że ludzie szybko zapominają jakie mamy braki. Zabierzcie Realowi Mbappe, Viniciusa, Gulera, Bellinghama i Valverde i zobaczymy co będzie. My graliśmy od początku sezonu bez minimum 3-4 podstawowych zawodników w ataku a mamy do nich punkt straty.

1

@sylweste.r A nie sądzisz że jego odejście mogło być spowodowane tym że musieliśmy zrobić miejsce w budżecie?

0

Widzę że obrona Olympiakosu oglądała wczoraj naszą drużynę

0

@ACMaldini3 Proste, ręka liczy się tylko u strzelca, jeżeli ręką dotyka asystujący to rozpatruje się ją tak samo jak w normalnej sytuacji. Tutaj piłka sturlała się po brzuchu i dopiero dotknęła ręki więc ręki nie ma.

0

Ale rozpykali pięknie

0

Chyba naszym użytkownikom coś się poprzestawiało w głowach. Ja rozumiem że przegraliśmy ale zakładanie że nie wygramy z drużynami typu Eintracht, Kopenhaga i Praga to już chyba lekkie przegięcie? Chyba zapominacie że graliśmy z wiceliderem naj naj naj naj naj naj najlepszej ligi świata, drużyną która w ostatnie 3 sezony wydała miliard euro na transfery i jest w odróżnieniu od nas w super formie.

2

Nie przeceniałbym tej sytuacji Ferrana. Chelsea zagrała śwoetnie, o 2 klasy lepiej niż my. Oni wydali miliard euro w 3 lata na transfery, my musimy oddawać za darmo najlepszego obrońcę żeby rejestrować zawodników.

0

Brawo panie Tebas, Hiszpania coraz bardziej upokorzona. Jeszcze brakuje żeby Real stracił punkty na trudnym terenie i będzie komplet.
A co do meczu to tak jak pisałem wczoraj IMO nie ma drużyny w Europie która mogłaby się przeciwstawić tak świetnie grającej Chelsea grając w 10 przez godzinę.
Mamy 7 punktów, zostały 3 łatwe mecze które bezwzględnie trzeba wygrać i to wysoko. W poprzednim sezonie 16 pkt dawało awans do „8”.

0

@Bartolomeoo Ale co ciężko? Obaj zagrali po jednej połowie. Rashford zagrał jeszcze większego ch....ja niż Ferran. Wg Sofascore (wiem że to nie do końca oddaje grę ale coś pokazuje) Ferran dostał ocenę 7,5 a Rashford 6,1. A Ty żeś się uparł że jakby Rashford zagrał od początku to byśmy pewnie wygrali.
I jeszcze pewnie byś chciał Raphinhę od początku w tak ciężkim meczu bo poważnej podwójnej kontuzji.
Więc może rzeczywiście odpuszczę.

0

@Bartolomeoo No i zagrał połowę, zrobił coś pozytywnego?

5

Nie wiem czy mój komentarz przebije się przy tym nawale jaki wszyscy dodają ale spróbuję.
Przypomnę że Chelsea jest wiceliderem naj naj naj naj naj najlepszej ligi świata.
A czego Wy się spodziewaliście? Śmiem twierdzić że nie ma obecnie drużyny na świecie która mogłaby się w tym meczu przeciwstawić tak świetnie grającej Chelsea i to grającej przez godzinę w przewadze. A czego Wy się spodziewacie w meczu drużyn z których jedna wydaje przed tym sezonem 330 mln a w ciągu ostatnich 3 lat MILIARD wykupując kwiat światowej młodzieży a druga musi kombinować i oddawać najlepszego obrońcę za darmo żeby zarejestrować wszystkich piłkarzy?
Niestety, jesteśmy na finansowym dnie a Tebas cały czas to dno pogłębia. Ale spokojnie, zostały 3 łatwe mecze które bezwzględnie trzeba wygrać i wspiąć się jak najwyżej w tabeli.
Pamiętajcie że nasza drużyna jeszcze 2-3 sezony temu była na skraju przepaści. Więcej optymizmu.

0

@DJ6 "Jeśli Flick jeszcze nie zdaje sobie sprawy że wyniki w lidze nie są żadnym odzwierciedleniem formy, to już nie będzie tego wiedział, La Liga jest na prostej drodze do bycia czymś na kształt ligi holenderskiej, gdzie jeszcze niedawno Ajax, PSV i Feyenoord gwałcili wszystkich po 6,7-0 co kolejkę, a w Europie ledwo z grupy wychodzili o ile w ogóle."

A to jest wina Flicka że La Liga się stacza czy Tebasa?

0

@Bartolomeoo I zagrał bardzo bardzo słabo. Miałeś kiedyś grypę? To przypomnij sobie jak się czułeś 2 dni po jej przejściu

0

@Bartolomeoo A może Marcus nie był gotowy do gry w takim wymiarze?

1

No niestety, nie da się grać w 10 z tak dobrze dysponowanym rywalem.

5

Yamal dzisiaj zniszczony przez Cucu niestety

1

Dobrze że się nam nie wylosowały bilety na ten mecz bo by się człowoek tylko wk… na trybunach…

0

@Messi96_96 A nie sądzisz że ani Rashford ani Raphinha nie są gotowi do zagrania od początku?

1

@Vegeta88 Casemiro nie jest głupi tylko parszywy

0

@Litman A była szansa? kiedy?

13

Nie wierzę w to że Perez tak łatwo się podda. Ten wymarzony wytęskniony Xabi który miał być trenerem Realu przez najbliższe 10 lat i zdobyć w tym czasie 50 pucharów miałby wypaść po 3 miesiącach?
Ehh aż bym poszukał moich wpisów łagodzących madrycki entuzjazm. Real to nie Bayer.

2

Nie wiem skąd te smichy hihy. Już nie raz UE pokazała że nie lubi monopoli i wcale się nie zdziwię jak coś tu się uda ugrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?