kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie oszukujmy się, w obecnej formie drużyn i sytuacji kadrowej każdy inny wynik niż wygrana Realu będzie ich kompromitacją.
4
Nie można wygrać każdego meczu z Realem, zwłaszcza w takiej sytuacji kadrowej. Oby tylko nie skończyło się jakąś wysoką porażką.
2
Szkoda że ten mecz nie odbywa się za tydzień, bylibyśmy w całkiem innej sytuacji kadrowej. Ale to mimo wszystko ciągle jest mecz ligowy, warty 3 pkt tak samo jak ostatni z Gironą. W poprzednim sezonie Real został zgnojony a teraz oni są faworytem. Nie do końca rozumiem kibiców mówiących że to jakiś specjalny test dla nas czy coś takiego, chyba nie liczycie na to że będziemy seryjnie wygrywać z Realem mecze i to najlepiej wysoko? Przecież kiedyś Real wygrać musi i ja to właśnie obstawiam w niedzielę, boję się tego meczu. Ale nawet jak przegramy to przecież to jest coś zupełnie normalnego, nie da się z Realem wygrywać zawsze.
Ważne to co później, na szczęście mamy 3 łatwiejsze mecze do przerwy reprezentacyjnej i tydzień do meczu z Elche. Wrócą kontuzjowani, będzie czas żeby wrócić do formy.
1
W Madrycie dalej malują trawę na zielono?
0
Ciekawe ile wytrzyma Mbappe grając każdy mecz po 90 minut. To już Pedri u nas mniej gra.
0
@Nightraider Trochę? Ja jestem przerażony...
1
Czyli najbardziej wściekły jest klub który wg wszystkich miał być najbardziej poszkodowany. Fuck logic, it's La Liga.
0
@AduŚ07 Jedna za łokieć druga za faul na ostatnim przy karnym
1
Nie wiem jakim trzeba być głupkiem żeby tak walić gościa z łokcia w erze VAR
0
Normalnie wyprowadza mnie z równowagi tłumaczenie obrońcy „co miał zrobić z tą ręką”. Po prostu qr nie dotykać piłki.
0
@Tarnowitz Trochę ucichł temat Viniego bo zaczął lepiej grać
3
@krycha2201 Na pewno lepiej niż ostatnio + fajna asysta.
4
Jak się ma żółtą kartkę to się rękami nie macha - proste.
0
@dariooo Tu się nei ma co oszczędzać tylko modlić żebyśmy dwucyfrówki nie dostali z taką grą
0
A to nie było tak że to Eric podawał tą ręką?
3
O ile jestem w 1000% za postawieniem na Ronego w meczu z Olimpiakosem to oby nie na lewym skrzydle. To już lepiej Balde tam postawić a jego w środku.
1
Verstappen miatrzem świata? Chyba jeszcze nie, ktoś coś pokręcił.
0
@michal26 Takie mówienie kto miał lepszy bolid jest bez sensu, nie da się tego porównać
0
O Real nie musimy się dzisiaj martwić, Getafe jak zwykle zapomni o swoim stylu gry
3
Swoją drogą to już zaczyna być męczące. Sevilla która gra z nami najlepszy mecz od 3 sezonów przegrywa z beznadziejną w tym sezonie Majorką, Oviedo strzela nam bramkę z połowy a 36 letni Witsel strzela nam gola życia. To jest statystycznie niemożliwe.
0
@lukmrz Ja nie panikuję, ale musisz przyznać że lepiej startować do fazy pucharowej z 2 niż z 22 miejsca. Różnica między poprzednim sezonem a obecnym jest taka że w poprzednim wyniki nie odpowiadały naszej grze. Traciliśmy punkty w absurdalnych meczach w których mieliśmy ogromną przewagę. Teraz gramy beznadziejnie a każda drużyna wchodzi w nas jak w masło. Z drugiego koszyka mamy Eintracht i Brugge, z trzeciego Olimpiakos i Slavię. Mogliśmy mieć chociażby Arsenal, Juventus, Tottenham i Napoli. Z naszą obecną grą to oznaczałoby gigantyczne kłopoty.
0
Mamy szczęścia wiecej niż rozumu że trafiliśmy tak łatwą drogę w LM. Przy naszej obecnej grze z mocniejszymi przeciwnikami byłby problem
6
Najgorsze? Za tydzień mecz z Realem. Jestem absolutnie przerażony, to może być demolka.
2
Dobra, zostawcie już tego Manzano. Fajnie zagrał Roony, chłopak ma potencjał
1
@FCB24 A czerwień za ten faul? Przecież wychodził sam na sam a tu już VAR może wejść
0
Jestem przerażony meczem z Realem…
0
@KrwawiaceoczyVEB zesrałby się
8
Mecz z Barceloną i bramka życia? Stare, znałem
0
Nie ma Martina?
0
Niech szczeźnie w pierdlu ha tfu! Oby tylko to nie przyniosło jakichś konsekwencji sportowych dla klubu.