7

Nie oszukujmy się, w obecnej formie drużyn i sytuacji kadrowej każdy inny wynik niż wygrana Realu będzie ich kompromitacją.

4

Nie można wygrać każdego meczu z Realem, zwłaszcza w takiej sytuacji kadrowej. Oby tylko nie skończyło się jakąś wysoką porażką.

2

Szkoda że ten mecz nie odbywa się za tydzień, bylibyśmy w całkiem innej sytuacji kadrowej. Ale to mimo wszystko ciągle jest mecz ligowy, warty 3 pkt tak samo jak ostatni z Gironą. W poprzednim sezonie Real został zgnojony a teraz oni są faworytem. Nie do końca rozumiem kibiców mówiących że to jakiś specjalny test dla nas czy coś takiego, chyba nie liczycie na to że będziemy seryjnie wygrywać z Realem mecze i to najlepiej wysoko? Przecież kiedyś Real wygrać musi i ja to właśnie obstawiam w niedzielę, boję się tego meczu. Ale nawet jak przegramy to przecież to jest coś zupełnie normalnego, nie da się z Realem wygrywać zawsze.
Ważne to co później, na szczęście mamy 3 łatwiejsze mecze do przerwy reprezentacyjnej i tydzień do meczu z Elche. Wrócą kontuzjowani, będzie czas żeby wrócić do formy.

1

W Madrycie dalej malują trawę na zielono?

0

Ciekawe ile wytrzyma Mbappe grając każdy mecz po 90 minut. To już Pedri u nas mniej gra.

0

@Nightraider Trochę? Ja jestem przerażony...

1

Czyli najbardziej wściekły jest klub który wg wszystkich miał być najbardziej poszkodowany. Fuck logic, it's La Liga.

0

@AduŚ07 Jedna za łokieć druga za faul na ostatnim przy karnym

1

Nie wiem jakim trzeba być głupkiem żeby tak walić gościa z łokcia w erze VAR

0

Normalnie wyprowadza mnie z równowagi tłumaczenie obrońcy „co miał zrobić z tą ręką”. Po prostu qr nie dotykać piłki.

0

@Tarnowitz Trochę ucichł temat Viniego bo zaczął lepiej grać

3

@krycha2201 Na pewno lepiej niż ostatnio + fajna asysta.

4

Jak się ma żółtą kartkę to się rękami nie macha - proste.

0

@dariooo Tu się nei ma co oszczędzać tylko modlić żebyśmy dwucyfrówki nie dostali z taką grą

0

A to nie było tak że to Eric podawał tą ręką?

3

O ile jestem w 1000% za postawieniem na Ronego w meczu z Olimpiakosem to oby nie na lewym skrzydle. To już lepiej Balde tam postawić a jego w środku.

1

Verstappen miatrzem świata? Chyba jeszcze nie, ktoś coś pokręcił.

0

@michal26 Takie mówienie kto miał lepszy bolid jest bez sensu, nie da się tego porównać

0

O Real nie musimy się dzisiaj martwić, Getafe jak zwykle zapomni o swoim stylu gry

3

Swoją drogą to już zaczyna być męczące. Sevilla która gra z nami najlepszy mecz od 3 sezonów przegrywa z beznadziejną w tym sezonie Majorką, Oviedo strzela nam bramkę z połowy a 36 letni Witsel strzela nam gola życia. To jest statystycznie niemożliwe.

0

@lukmrz Ja nie panikuję, ale musisz przyznać że lepiej startować do fazy pucharowej z 2 niż z 22 miejsca. Różnica między poprzednim sezonem a obecnym jest taka że w poprzednim wyniki nie odpowiadały naszej grze. Traciliśmy punkty w absurdalnych meczach w których mieliśmy ogromną przewagę. Teraz gramy beznadziejnie a każda drużyna wchodzi w nas jak w masło. Z drugiego koszyka mamy Eintracht i Brugge, z trzeciego Olimpiakos i Slavię. Mogliśmy mieć chociażby Arsenal, Juventus, Tottenham i Napoli. Z naszą obecną grą to oznaczałoby gigantyczne kłopoty.

0

Mamy szczęścia wiecej niż rozumu że trafiliśmy tak łatwą drogę w LM. Przy naszej obecnej grze z mocniejszymi przeciwnikami byłby problem

6

Najgorsze? Za tydzień mecz z Realem. Jestem absolutnie przerażony, to może być demolka.

2

Dobra, zostawcie już tego Manzano. Fajnie zagrał Roony, chłopak ma potencjał

1

@FCB24 A czerwień za ten faul? Przecież wychodził sam na sam a tu już VAR może wejść

0

Jestem przerażony meczem z Realem…

0

@KrwawiaceoczyVEB zesrałby się

8

Mecz z Barceloną i bramka życia? Stare, znałem

0

Nie ma Martina?

0

Niech szczeźnie w pierdlu ha tfu! Oby tylko to nie przyniosło jakichś konsekwencji sportowych dla klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?