kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Liczę po cichu na Raphinhe, nikt nie zabroni marzyć :)
2
No dobra, ale co się wydarzyło? Były podstawy do takich nerwów?
0
@Greenalley No to teraz już powalczył. Tak jak pisałem akurat Fermin nie musi nic udowadniać a Flick bardzo bardzo Go ceni. Teraz gramy co 3 dni i założe się że z Oviedo Fermin wyszedłby od pierwszej minuty. Przecież dopiero co wyszedł w podstawie w najważniejszym jak do tej pory meczu z Newcastle.
1
@baden Nie gadaj bzdur. Cenię zaangażowanie Fermina ale w tym meczu wyszedł jak na jakichś prochach. Akurat On nie musi udowadniać że potrafi walczyć. A takie szarpanie w meczu ligowym który dawno jest wygrany było bez sensu i skończyło się bardzo źle.
4
Ferran zagrał dobry mecz więc jest duża szansa że w następnym będzie beznadziejny. Flick musi tak wycelować żeby „trafiło” na mecz z PSG.
0
@Coveta Raz nie trafił z wślizgiem przy linii bocznej, to było gdzieś w pierwszej połowie
12
Bo Fermin przesadzał. 90 minuta prowadzimy 3-0 a ten lata jak opętany…
2
Ale ten Rashford ma odejście
1
Mam nadzieję że Raphinha nie wyjdzie na 2 połowę bo zaraz czerwo wyhaczy
0
Brawo sędzia!! Tępić tych rzeźników
0
Taki skład obrony obstawiałem pod nieobecność Cubarsiego. Oby po 3 punkty bez kontuzji
17
Byłbym najszczęśliwszym kibicem na świecie gdyby Fati wrócił do formy ale czy to możliwe?
1
Ja wiem że w naszym klubie wiele rzeczy jest bez sensu ale doprowadzanie stadionu do takiego stanu tylko po to żeby go otworzyć w styczniu jest zupełnie bez sensu. Czeka nas jeszcze wiele zwrotów akcji, jestem tego pewny.
1
To nie czas na rotacje, z Getafe zawsze gra się bardzo ciężko. Za chwilę mamy Oviedo i beznadziejny w tym tygodniu RSSS, wtedy rotujmy
1
@Rhaan Kiedy Wy w końcu zrozumiecie że pieniądze którymi dysponuje klub a limi narzucony przez Tebasa to dwie różne rzeczy?
2
Ale bym cieszył jakby Rapha to wziął. Nikt tak jak On na to nie zasłużył w poprzednim sezonie
1
Akurat w środku mamy kim grać, do tego Pedri i Frankie są w świetnej formie. A w kluczowej części sezonu Gavi się przyda
9
Araujo pokazał to o czym wszyscy wiedzą: w niskiej grze jest świetny. Dziwię się bardzo że żaden angielski klub nie przyszedł po niego jak była niska klauzula.
2
Kompletnie nie rozumiem działań Laporty, po co On tak ściemnia? Przecież to jest działanie które zmniejsza a nie zwiększa szanse wyborcze.
1
@Murazor Tyle że po drodze Tebas 1736849 razy zmienił zasady jego wyliczania
1
@blakkudium Z Getafe para Eric Christensen wydaje się idealna
1
@RinooniR Z tego co kojarzę liczą się kartki a my trochę nałapaliśmy dzisiaj
0
Warto wspomnieć że Joan Garcia zagrał dzisiaj swój pierwszy mecz w LM. Co to jest za potencjał to nie mam pytań
1
@tbas Nikt chyba nie ma wątpliwości że przy takiej grze Araujo to absolutny TOP.
3
@Faro Nie bluźnij. Frankie z Pedrim we 2 zniszczyli środek Newcastle a już w końcówce pokazali że są jedną z najlepszych par pomocników na świecie
0
To ile ten Rashford zarabia za sezon? Bo już z 1/3 właśnie spłacił. Nieźle jak na kilka meczów.
0
Nie dość że świetny wynik to jeszcze zajebisty :)
Ciężki mecz, zawsze u Angoli jest ciężko
7
Nie przestaje mnie dziwić dlaczego coś co jest faulem na połowie boiska nie jest faulem w polu karnym. Jakby taki łokieć poszedł poza polem karnym to na pewno byłby faul.
0
Do wszystkich którzy krytykują Turków: widział ktoś umowę? Wie ktoś jaki naprawdę mają wpisany termin? Czy ktoś z zarządu oficjalnie te terminy potwierdził?
Proponuję przestać psioczyć na wykonawców bo oni mogą mieć wszyscy ok. A to że Laporta jakieś terminy z czapy podaje to już całkiem inna sprawa.
2
Mam wrażenie że tegoroczna LM będzie dużo trudniejsza i ciekawsza niż poprzednia