11

Liczę po cichu na Raphinhe, nikt nie zabroni marzyć :)

2

No dobra, ale co się wydarzyło? Były podstawy do takich nerwów?

0

@Greenalley No to teraz już powalczył. Tak jak pisałem akurat Fermin nie musi nic udowadniać a Flick bardzo bardzo Go ceni. Teraz gramy co 3 dni i założe się że z Oviedo Fermin wyszedłby od pierwszej minuty. Przecież dopiero co wyszedł w podstawie w najważniejszym jak do tej pory meczu z Newcastle.

1

@baden Nie gadaj bzdur. Cenię zaangażowanie Fermina ale w tym meczu wyszedł jak na jakichś prochach. Akurat On nie musi udowadniać że potrafi walczyć. A takie szarpanie w meczu ligowym który dawno jest wygrany było bez sensu i skończyło się bardzo źle.

4

Ferran zagrał dobry mecz więc jest duża szansa że w następnym będzie beznadziejny. Flick musi tak wycelować żeby „trafiło” na mecz z PSG.

0

@Coveta Raz nie trafił z wślizgiem przy linii bocznej, to było gdzieś w pierwszej połowie

12

Bo Fermin przesadzał. 90 minuta prowadzimy 3-0 a ten lata jak opętany…

2

Ale ten Rashford ma odejście

1

Mam nadzieję że Raphinha nie wyjdzie na 2 połowę bo zaraz czerwo wyhaczy

0

Brawo sędzia!! Tępić tych rzeźników

0

Taki skład obrony obstawiałem pod nieobecność Cubarsiego. Oby po 3 punkty bez kontuzji

17

Byłbym najszczęśliwszym kibicem na świecie gdyby Fati wrócił do formy ale czy to możliwe?

1

Ja wiem że w naszym klubie wiele rzeczy jest bez sensu ale doprowadzanie stadionu do takiego stanu tylko po to żeby go otworzyć w styczniu jest zupełnie bez sensu. Czeka nas jeszcze wiele zwrotów akcji, jestem tego pewny.

1

To nie czas na rotacje, z Getafe zawsze gra się bardzo ciężko. Za chwilę mamy Oviedo i beznadziejny w tym tygodniu RSSS, wtedy rotujmy

1

@Rhaan Kiedy Wy w końcu zrozumiecie że pieniądze którymi dysponuje klub a limi narzucony przez Tebasa to dwie różne rzeczy?

2

Ale bym cieszył jakby Rapha to wziął. Nikt tak jak On na to nie zasłużył w poprzednim sezonie

1

Akurat w środku mamy kim grać, do tego Pedri i Frankie są w świetnej formie. A w kluczowej części sezonu Gavi się przyda

9

Araujo pokazał to o czym wszyscy wiedzą: w niskiej grze jest świetny. Dziwię się bardzo że żaden angielski klub nie przyszedł po niego jak była niska klauzula.

2

Kompletnie nie rozumiem działań Laporty, po co On tak ściemnia? Przecież to jest działanie które zmniejsza a nie zwiększa szanse wyborcze.

1

@Murazor Tyle że po drodze Tebas 1736849 razy zmienił zasady jego wyliczania

1

@blakkudium Z Getafe para Eric Christensen wydaje się idealna

1

@RinooniR Z tego co kojarzę liczą się kartki a my trochę nałapaliśmy dzisiaj

0

Warto wspomnieć że Joan Garcia zagrał dzisiaj swój pierwszy mecz w LM. Co to jest za potencjał to nie mam pytań

1

@tbas Nikt chyba nie ma wątpliwości że przy takiej grze Araujo to absolutny TOP.

3

@Faro Nie bluźnij. Frankie z Pedrim we 2 zniszczyli środek Newcastle a już w końcówce pokazali że są jedną z najlepszych par pomocników na świecie

0

To ile ten Rashford zarabia za sezon? Bo już z 1/3 właśnie spłacił. Nieźle jak na kilka meczów.

0

Nie dość że świetny wynik to jeszcze zajebisty :)
Ciężki mecz, zawsze u Angoli jest ciężko

7

Nie przestaje mnie dziwić dlaczego coś co jest faulem na połowie boiska nie jest faulem w polu karnym. Jakby taki łokieć poszedł poza polem karnym to na pewno byłby faul.

0

Do wszystkich którzy krytykują Turków: widział ktoś umowę? Wie ktoś jaki naprawdę mają wpisany termin? Czy ktoś z zarządu oficjalnie te terminy potwierdził?
Proponuję przestać psioczyć na wykonawców bo oni mogą mieć wszyscy ok. A to że Laporta jakieś terminy z czapy podaje to już całkiem inna sprawa.

2

Mam wrażenie że tegoroczna LM będzie dużo trudniejsza i ciekawsza niż poprzednia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?