kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam Przy tym wieloletnim bagnie, przy wymysłach Tebasa, bez dźwigni, bez stadionu i bez sprzedaży piłkarzy to tak, jest to duży sukces.
3
No i wujek Laporta ogarnął rejestracje, bez dźwigni, bez Camp Nou, bez 1:1.
1
W przyszłym sezonie i tak ktoś z trójki Fermin, Gavi, Casado będzie musiał odejść
8
Taki Akanji za 2+15 mln to fajna opcja na uzupełnienie składu
0
@FiscaelBarca Chodziło mi bardziej o to jak bardzo po nim zapłaczą
8
Niech dają po 300 za każdą niedzielę a chłopy niech robią, opłaca się.
1
Ciekawe jak słono zapłaci PSG za odejście Donnatummy, chłop im wygrał LM.
0
@TAN Ju ż przestańcie wreszcie opowiadać głupoty i demonizować te tourne. Jakoś zawsze wszyscy jeździli i jeżdzą. Idąc tym tokiem wszyscy uczestnicy KMŚ powinni się rozsypać. W poprzednim sezo ie też byliśmy na wyjazdach a jakoś udało się wygrywać.
5
Już widzę sędziego jakch chodzi do piłkarzy i wszystkim opowiada że się pomylił
0
@zdrastfujcie Za to drugie wejście absolutnie nie dałbym karnego. W pierwszym momencie też tak myślałem bo widać było że gość nie jest zainteresowany piłką ale w powtórce to zwykłe wejście ciałem, nie przesadzajmy. Za to pierwszy karny dla mnie w 200% słuszny i nie wiem jak ktoś może mieć wątpliwości bo jak tam nie było faulu to albo ja jestem ślepy albo głupi…
0
@torondirn Cała drużyna jest bez formy bo nawet Pedri zagrał słabo. Myślę że Flick im dowalił porządnie w presezonie, do tego boisko i dobra dyspozycja przeciwnika. Z resztą z Rayo zawsze gra się ciężko na ich stadionie.
0
6. Świetny mecz sędziego. Bardzi rzadko się to zdarza w Hiszpanii ale gość chyba ani razu nie podjął złej decyzji.
3
@szela1899 Nieno Wojtek z Benfiką też dał radę
0
Niebezpiecznie to kolano się wygięło
0
Mam nadzieję że nie zapeszę ale świetny mecz sędziego do tej pory
0
Niech On w końcu tego Olmo zdejmie bo nam zaraz mecz zawali
3
@Cyzix Chłop trafia Yamala w kolano nogi postawnej, zabiera tą nogę powodując upadek. Serio, czy może być coś bardziej ewidentnego?
0
Mam nadzieję że Olmo nie wyjdzie na drugą połowę
1
Na fioletowej wylew oczywiście. Ja nie wiem co by musiał zrobić obrońca żeby kibice Realu uznali że Barcelonie należał się karny.
6
Ileż to było krzyku i lamentu że oddajemy tego wspaniałego obrońcę za marne pieniądze…
11
@voronkoZZZ Najlepiej obu na raz będziemy mieli przewagę
7
Nick Woltemade za 85 mln, oni są nienormalni…
0
Czuję że Fermin wyjdzie w podstawie bo Flick będzie chciał pokazać że na niego liczy.
1
@barceloniak_radom Ale ja nie zamierzam niczego udowadniać bo wiem że Realowi nic nie grozi. Ten przepis jest po to żeby drużyny mogły okazjonalnie korzystać z piłkarzy na co dzień grających w rezerwach. Real zawodnika który nigdy w rezerwach nie grał/nie gra i nie będzie grał wpisał tam czym nagina przepisy. My też kiedyś przepisaliśmy Gaviego do drużyny rezerw i nikt nie protestował (tyle że Gavi o ile się nie mylę faktycznie w rezerwach wtedy grał - niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę). A co do Olmo to prawo nie działa wstecz, czyli jak ktoś to oprotestuje to zarówno w przypadku Olmo jak i Mastantuono będzie to dotyczyło tylko tego jednego meczu.
I żeby nie było, nie uważam że Real powinien zostać ukarany walkowerem, mają miejsce w budżecie a w kadrze mają 25 zawodników. Tyle że z reguły nr 25 jest zarezerwowany dla bramkarza, oni mają 2 bramkarzy a nie mogli dać Mastantuono numeru 25 więc wpisali Go do rezerw.
2
@ojWojtek Wiesz, jest wiele martwych przepisów. Real dobrze wie że nic im nie grozi dlatego nie wysyłają.
4
@ojWojtek Był o tym spory atykuł na fioletowej. Teoretycznie można zawodnika z rezerw wystawiać w pierwszej drużynie ale jest też zapis o celowym omijaniu przepisów. Mastantuono został zarejestrowany w drużynie rezerw a nie odbył z nimi nawet jednego treningu, nie mówiąc już o meczu. Oczywiście prędzej piekło zamarznie niż Realowi La Liga zrobi krzywdę ale tu właśnie mamy książkowy przykład takiego obejścia przepisów.
1
Jeżeli ktoś liczył na to że Atletico włączy się do walki o mistrzostwo to już może przestać. I to przy tak słabych rywalach.
16
Przy pieniądzach jakie kluby angielskie wydają na przeciętnych no-namów ta oferta jest brakiem szacunku
0
@tomfor85 Musisz się zapisać do Penyi, jest fcbp, jest w Łodzi, jest w Krakowie i nie wiem gdzie jeszcze. Po tym jak już będziesz oficjalnie trzeba wejść na stronę Barcy i tam jest cała procedura. Od tego sezonu wprowadzili zasadę że trzeba być minimum pół roku, bez tego nie ma szans na mecz wyjazdowy oczywiście w sektorze gości. Zawsze możesz też próbować kupić bilet normalnie na stadionie ale marne szanse że to się uda.
2
@tomfor85 Na pewno będą, tylko musisz być w Penyi przynajmniej pół roku i zarejestrować się na stronie Barcelony
Edit: i liczyć na to że Cię wylosują…