2

Rashford czy Deco na lawecie przyjechał?

9

Bardzo niedobrze się dzieje, w Madrycie mają dość Viniciusa. Nie daj Boże wejdzie jakaś Arabia z setkami milionów i kupią w to miejsce kogoś kto naprawdę im się przyda.

0

@Spankox Obawiam się że jak rzeczywiście otworzą stadion na 27tys to dostanie biletów będzie niemożliwe.
Co do wujka to ktoś mądrzejszy musi się wypowiedzieć ale obawiam się że nie można kupować biletów dla innych.

1

@WaWrzu Kaktus mi wyrośnie jak Messi miałby jeszcze zagrać dla Barcelony nawet w meczu pokazowym. Chyba że za kasę.

9

@Azi Podpisał bo musiał, Niemiec miał gigantyczny kontrakt odziedziczony z czasów (tfu!) Bartomeu i trzeba było go rozwlec żeby mieć ruch w FFP. Ale akurat w tym przypadku to nie ma nic do rzeczy, Mats jest po prostu beznadziejny sportowo. Zarząd się przeliczył, myśleli że skoro otwiera się szansa na bycie "1" na MŚ Mats postąpi rozsądnie, rozstanie się z Barceloną i znajdzie klub w którym będzie grał. Jestem przekonany że klub puściłby Go za darmo. Ale ten woli iść w zaparte i teraz jeszcze poddaje się operacji która praktycznie przekreśla jego udział w tej imprezie - jego wybór. Więc tak jak pisałem, niech sobie siedzi na trybunach i pobiera wypłatę, nikt Mu tego nie zabierze.

13

@Azi Ale zaraz zaraz, moment. Nie chcę tu wyjść na obrońcę Laporty i rozpoczynać kolejnej dyskusji na temat Messiego, Albu Busquetsa itd bo mam na ich temat twardo wyrobione zdanie, więc zajmijmy się Matsem. Chyba zgodzisz się ze mną że z formą jaką prezentuje nie ma co szukać w składzie Barcelony? Czy jest ktoś na tej stronie kto chciałby żeby to Niemiec był naszym nr 1 na ten sezon? Jest po prostu beznadziejny i to nie od roku ani nie od dwóch lat. Miał wystrzał w sezonie Xaviego i to by było na tyle z ostatnich kilku sezonów. W poprzednim sezonie miał ciężką kontuzję, nikt nic nie mówił. Trenerzy zobaczyli co prezentuje na treningach (i w meczu z Villareal gdzie omal nie złamał sobie nogi tak z niczego) a że trafiła się okazja rynkowa kupiliśmy bramkarza. Wtedy Mats zaczął się wymądrzać co to On nie jest i twierdził że jest najlepszym bramkarzem kadrze, po czym stwierdził że jednak jego plecy są w tak złym stanie że musi przejść operację która wykluczy Go na kolejne pół sezonu a może i dłużej. Chłop jest wrakiem, w ciągu ostatnich 2 sezonów miał 3 bardzo poważne kontuzje. Czyli co, mamy grać Szczęsnym w oczekiwaniu na powrót do zdrowia jaśnie pana? Rozumiem że na innych pozycjach też nie możemy dokonywać wzmocnień bo ktoś może się poczuć urażony?
A teraz jeszcze dochodzi brak tego podpisu czyli działanie już całkiem złośliwe, bo nic tym nie osiąga poza robieniem problemów klubowi a żaden piłkarz nie jest ponad klubem, nawet Messi. Miał szansę odejść, miał oferty, nie chciał. Ja nie widzę problemu. Wiele źródeł mówi że ogarniemy rejestracje nawet bez tych 80% więc jak Niemiec wróci niech gnije na trybunach i kasuje pieniądze.

15

@Azi A słyszałeś kiedyś żeby piłkarz odmówił podpisania raportu medycznego? Jaką niby kupę zrobił Laporta?

5

I bardzo dobrze, nam o kilka godzin nie chcieli meczu przesunąć a wcześniej kazali grać zaraz po terminie FIFA.

3

6 mln za Virgiliego to bardzo dobra cena, nie wiem czego chcą więcej.

0

Przed kontuzją był zapewne w notesie każdego skauta, poczekamy zobaczymy. Świetny transfer bez ryzyka.

1

@Trojanek23 A który z wielkich klubów sprowadza takich napastników?

0

@addept Nico podpisał kontrakt z Bilbao w trzecim(?) dniu okienka transferowego więc nie o rejestrację tu chodziło.

6

Oho, już widzę jak tworzą się teorie spiskowe że Fermin nie gra bo chcą Go wypchnąć. Rambla, nie zawiedź mnie.

2

@Pawlak1992 Rashford dopiero do nas przyszedł i jest po kontuzji, spokojnie

0

Coś musiało się ostatnio zmienić bo pamiętam malutki stadion Eibar i jakoś się dało tam grać.

0

@Karzel No może bez przesady z tym 100-150. Jedno jest pewne: jak ma się to wydarzyć to jak najszybciej żeby był czas kogoś ściągnąc. Taki Auba jest wolny…

2

Cieszy to że pomimo kilku kretynów ponad 80% zebrały odpowiedzi nr 2 i 3. Rok do końca kontraktu, jak przyjdzie oferta nie do odrzucenia to trzeba ją bardzo mocno rozważyć.

0

@addept A nie dopuszczasz myśli że Arabia jest zainsteresowana Lewym i nie jest to żadne wypychanie? Przecież to zupełnie naturalne. Ja wiem że prasa współpracuje z zarządem i czasem wypuszcza pewne newsy ale bez przesady. To że pisali np o Fatim że imprezuje i sąsiedzi się skarżą to jest wypychanie z klubu? Fati jest osobą publiczną i brukowce o nim piszą. Chyba nie widziałeś co się pisze w brukowcach angielskich. A jak pisali o ofercie United za Raphinhe to też było wypychanie? Czy każdy niepochlebny artykuł o piłkarzu jest chęcią pozbycia się Go z klubu? Nie popadajmy w paranoję.

2

@addept Dlaczego każdy news o zainteresowaniu jakimś naszym piłkarzem jest „wypychaniem”? Powtarzacie te idiotyzmy żeby zabłysnąć?

0

@musli1989 A po co ma iść? Mieszkają w jednym z najlepszych miast na świecie, są ustawieni na kilka pokoleń. Bez sensu…

0

Joao Felix, piłkarz który pozostanie niespełnionym talentem, kupiony na początku kariery za ogromne pieniądze później plątał się po wypożyczeniach i tak naprawdę nigdzie się nie sprawdził. Teraz emerytura w wieku 25 lat, żyć nie umierać.

7

Od kiedy to piłkarz decyduje ile potrwa przerwa? Przecież jest komisja La Ligi która musi przeanalizować dokumentację i to oni podejmują decyzję

0

@Dyrman007 Był niedawno cały artykuł o tym.

0

Gdzieś mi mignął news że Liverpool chce zapferować 100 mln za Fermina i Christensena. Bralibyście?

4

Wczorajsze karne nie miały nic wspólnego ze szczęściem i z pechem, były strzelane tak fatalnie że byle trampkarze by je z Hiszpanią wygrali.

3

Czy tylko ja mam wrażenie że nawet ja bym lepiej te karne strzelał?

0

@Nightraider Właśnie taka postawa zaprowadziła nas na skraj przepaści na którym byliśmy. Niezależnie od postawy ter Stegena przyznasz chyba że w ostatnich 5 latach zagrał jeden świetny sezon a w pozostałych był po prostu słaby. Poprzedni sezon stracił cały, teraz twierdził że jest naszym najlepszym bramkarzem po czym postanowił przejść operację po której będzie pauzował kolejne pół sezonu. Naprawdę chcesz skazać tak wielki klub jak Barcelona na granie kolejnego sezonu bez bramkarza? Kupiliśmy najlepszego bramkarza ligi w okazyjnej cenie, co w tym złego? To że nasz Mats się obraził to tylko jego złe zachowanie, nie ma żadnego prawa na jakieś pretensje bo jest po prostu słaby.

1

Czy tam świeci słońce a oni dalej czekają czy ja ku… śnię?

0

Spokojnie, zaraz zrobi się za ciemno i tyle z tego będzie.

0

Przydałby sie tam taki Kubica żeby wsiadł do auta i pokazał tym pi*dom jak się jeździ w deszczu jedną ręką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?