kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja albo jestem głupi albo przespałem ostatnie 2 tygodnie.
Agent piłkarza którym jesteśmy zainteresowani sam przychodzi do klubu.
Ustalone zostają warunki dość niskiego kontraktu
Wszystko jest na dobrej drodze
W międzyczasie pojawia się Bayern z dużo większą kasą
Zawodnik mówi że chce do nas przyjść, przecież inaczej nie wysyłałby agenta
Nagle pod wpływem presji rodziny Mu się odmienia i postanawia zostać w klubie
Szwagry zawaliły, kompromitacja. Czego ja nie rozumiem? Ktoś mi to wytłumaczy? Bayern to w tym momencie też szwagry? Też się skompromitowali?
1
@Bastek1987 Ale to jest wina Yamala że Nico nie przyszedł do nas? Bo nie czaję
1
Ale tak serio, kto tak jak ja pomyślał że dzisiaj jest jakiś prima aprilis w Hiszpanii albo coś takiego? :)
19
Jak często jestem krytykiem Laporty i Deco to teraz kompletnie nie rozumiem obwiniania ich za tą sytuację. Nico nas wydymał i wykorzystał do podpisania nowego kontraktu. Z jednej strony chwali się jego przywiązanie do klubu, z drugiej dziwi mnie jego brak ambicji. Ale nic to, przesądny nie jestem ale widać tak miało byc. Pytanie czy w ferworze walki Laporta nie zrobi jakiejś głupoty.
I pytanie najważniejsze: ile było prawdy w tych prasowych doniesieniach.
0
@lysy1015 No ale przecież już pozbyliśmy się Lengleta, to jest kilka milionów na sezon. Teraz odszedł Fati, który przy przedłużeniu i obniżeniu kontraktu zwolnił podobno około 8 mln na sezon. Już tych 2 gości powinno dać miejsce na Garcię i Nico. Za chwilę kontrakt ma podpisać de Jong i też ma to wpłynąć pozytywnie. Ja liczę cały czas na to że jakoś dogadają się z Lewym i np też rozłożą jego kontrakt na 2 lata. Ter Stegen jest na wakacjach, nikt Go jeszcze nie poinformował oficjalnie że nie będzie grał, przecież gość nie jest na tyle głupi żeby przesiedzieć sezon mistrzostw świata na trybunach.
0
@barcelonaLM No ale jak nie mogą? I kupują gościa za 60 mln po to by siedział na trybunach? Nawet zakładając sytuację że Nico rzeczywiście nie zostałby zarejestrowany to już lepiej byłby Go puścić za darmo bo to byłby największy skandal w historii ligi. Z punktu widzenia klubu byłoby to straszne.
@ventriloquist1 Tylko ze wtedy były wybory, teraz zarząd nie ma interesu w grzaniu tematu Nico tylko po to żeby się na koniec wycofać. Przecież to by była totalna kompromitacja.
2
Nie do końca rozumiem dlaczego Barca nie chce dać im tej gwarancji. Przecież jak nie dadzą rady zarejestrować Nico to chłop będzie przez pół roku siedział na trybunach, chyba zdają sobie z tego sprawę? Jeżeli wiedzą coś czego my nie wiemy - czyli że nie dadzą rady Go zarejestrować - to po co ten cały cyrk?
9
@Tridente2015 Każdy piłkarz przecież może wynegocjować taką klauzulę, tyle że w Hiszpanii jest to obowiązkowe.
1
@ProMILs A czytałeś dane ilu migrantów rzeczywiście zostało przerzuconych a ile „legalnych” wiz wydał poprzedni rząd? Dlaczego wtedy nie było patroli?
0
@RinooniR Tylko mi nie mówxie że te „patrole” naprawdę do Was przemawiają… robią z Was durni i łykacie wszystko jak leci
0
Ah shit, here we go again
0
@Cobra303
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/spokojnie-zaraz-sie-rozkreci-mem-chlopaki-nie-placza.jpg
2
Endrick na pewno z optymizmem patrzy w nadchodzący sezon
5
Losowanie niezłe, nie ma jakieś serii trudnych meczów.
0
Dzisiaj losowanie terminarza La Ligi?
0
A czym się różni przejęcie 10 Maradony od przejęcia 10 Ronaldinho?
0
@fenix1983 Któryś z dziennikarzy ostatnio mówił (moim zdaniem słusznie) że kadry klubów będą miały po 30 zawodników i zostaną wprowadzone urlopy w trakcie sezonu. Dajmy na to takiemu Raphinhi możemy dać wolny cały grudzień, Yamalowi styczeń itd. Wg mnie ma to bardzo duży sens. Oczywiście będzie to promowało tych największych ale tak to już jest niestety.
0
Ja też zawsze uważałem że za takie pieniądze powinno się gonić piłkarzy do roboty. Ich kariery trwają po 15 lat i są ustawieni na wiele pokoleń.
Nie zmienia to faktu jaki mam stosunek do tego turnieju - nie z uwagi na piłkarzy tylko z uwagi na jego formę.
0
Myślę że jak Flick będzie miał kim to będzie dużo bardziej rotował więc taki skład zobaczymy dość rzadko.
6
Ma to sens, mają 2 najlepszych lewoskrzydłowych + Rodrygo więc teraz będą mieli 3 :)
4
@pax Moim zdaniem Pedri z de Jongiem był lepszy niż Pedri bez de Jonga, uważasz inaczej?
4
Nie do końca rozumiem głosy o słabości de Jonga. Poprzedni sezon pokazał że jest zawodnikiem kluczowym nie tyle dla całej drużyny co dla Pedriego, pomógł Mu bardzo stać się jednym z głównych kandydatów do ZP. Bez de Jonga Pedri był mniej efektywny.
2
@Lucyffffer1922 A ja mam wrażenie że ojciec się nie miesza. Czerpie z popularności syna ale jego karierę zostawia w spokoju.
2
Ale tak poważnie, jaki klub miałby mieć z tego zysk? Przecież jak wypłacą całość od razu to obciązy budżet płacowy tak że będziemy całkowicie zablokowani. Jeżeli umówią się na płacenie co rok to nie będzie miało znaczenia czy Ter Stegen jest w klubie czy Go nie ma. Klub nie miałby w żadnej sytuacji ani centa zysku z takiej operacji.
1
@Sekstet2009 To by była świetna wiadomość bo oznacza że nam spada 16 mln na sezon. To tak jakby się pozbyć Fatiego i Ter Stegena jednocześnie.
8
@Rarenzio Subtelna różnica polega na tyl że Lewy jest dalej najlepszym strzelcem i gdyby nie kontuzja to zapewne znowu zdobyłby Pichici. Ter Stegen ma być w tym sezonie trzecim bramkarzem to mniej więcej tak jakby na „wojnę” z Deco poszedł Pau Victor albo Hector Fort.
1
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale czy te zaległości nie obciążały naszego budżetu płacowego?
3
Jakby Araujo nie miał w głowie odejścia to by sobie nie wpisał takiej klauzuli. Na razie to tylko plotki ale jak przyjdzie takie United z konkretną kasą to coś czuje że Araujo odejdzie. Jak się widzi jak angielskie kluby płacą po 50 mln za gości o których nigdy nie słyszałem to 70 mln za Araujo wydaje się być promocją.
2
Dziennikarzom chyba trochę za bardzo się spieszy, przecież nawet jeszcze nie zaczęło się okienko. MATS nie ma żadnego interesu w siedzeniu na ławce (już nie ważne czy będzie Wojtek czy nie) a chyba ma na tyle rozumu żeby wiedzieć że nie będzie pierwszy.
0
@Bananowysong A jakie przyszłe przychody sprzedajemy?