kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Ręka przy ciele bez powiększenia obwodu ciała. Takich karnych nie gwizdnęliby nawet w stary ch dobrych czasach gdzie naprawdę nie można było grać rękami.
0
@kuz Druk to druk. Przyznamie takiego karnego to skandal niezależnie od tego czy jest 3:0 czy 0:3 więc nie pieprz głupot
16
To teraz porównajmy to z ręką Tchouameniego z ostatniego Klasyku
0
Mam sentyment do koszulek podzielonych na pół bo to pierwsza jaką kipiłem. Ale nie wierzę że w ciągu 3 sezonów 2 razy taką zrobią.
4
@macio_944 Rozmowa z tępą częścią kato-prawicy jest kompletnie bezsensowna. Baba ma leżeć i myśleć o ojczyźnie jak chłopu się chce, dzieci mają się rodzić "jak Bóg da", w ciążę zachodzi się gdy Duch Święty przeniesie plemnik do komórki jajowej. Wszystko ma się kisić we własnych czterech ścianach, jak chłop babę leje to trudno, przecież ślubowali. Jak mała dziewczynka przerażona dostaje pierwszy okres to ma sobie poradzić, przecież nasze babki też nie wiedziały co się z nimi dzieje.
Tylko najgorsze jest to, że nie dość że wygłaszają te idiotyzmy to jeszcze przymuszają innych żeby w to wierzyli.
1
@Bananowysong Nie, powiem więcej: to kompletna bzdura. Jakby Casado był wart 60 mln a my Go wstawiliśmy za 30 to nie sądzisz że byłaby kolejka klubów typu Arsenal, Aston Villa, może Chelsea która kupi kupować, jakieś włoskie kluby? A tu jakoś tej kolejki nie widzę. Wystawmy Pedriego za 50 mln to zobaczysz co się będzie działo, licytacja na całą Europę.
Zawodnik jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić, jeżeli Casado byłby taką okazją rynkową jak mówicie to Laporta kąpałby się w ofertach. A chyba tak nie jest.
0
Jak ja lubię te narzekania na nasze sprzedaże… czy nie sądzicie że jakby Casado był wart 60 mln a my chcemy 30 to stałaby tu kolejka angielskich klubów? A tu Wolverhampton i West Ham delikatnie podchodzą. Ja wiem jakie ceny chodzą w Anglii ale to jest ich rynek wewnętrzny, nikt nie da za Casado więcej.
4
@Herbert Ja w lutym leciałem na mecz i się bałem że jak otworzą stadion to będzie ciężko o bilety :)
3
Mam nadzieję że City nie skusi się na Rodrygo bo wtedy Real może kupić kogoś potrzebnego…
1
@Cules69 Yamal jest po miesiecznej imprezie, dajmy Mu do końca wytrzeźwieć
0
A ja na przekór wszystkim powiem tak:
-Olmo ogarnie konruzje i pokaże jak dobrym jest piłkarzem
-Lewy nie da o sobie tak łatwo zapomnieć
-Rashford zrobi niespodziankę
-Obrona bez Inigo nie będzie tak dobra w spalonych przez co będziemy grać niżej
-Christensen będzie kozakiem
- Któryś ze środkowych obrońców odejdzie w zimie
0
Możecie mnie uznać za ignoranta ale w życiu nie słyszałem o Carlosie Balebie. Jakie qr… 100 mln funtów?
2
Słaby jestem w typowaniu więc nie będę się rozpisywał, ale czuję że niespodzianką sezonu będzie Rashford a rozczarowaniem cały Real. Vinicius ze swoimi fochami może to rozwalić od środka.
0
Czyli burdelu ciąg dalszy, jest coś nowego poza podwójnym dotknięciem i liczeniem tych 8 sekund? Dalej będzie można grać rękami w polu karnym a decyzje dyscyplinarne będą zależały od tego co w protokole napisze sędzia.
0
@ZuczekFCB1899 To tutaj przyszedłeś przeczytać drugi raz?
2
Ciekawe jak Atletico udały się wszystkie rejestracje skoro są na takim minusie transferowym w tym okienku.
1
@masik86 I nikt nie protestuje a Tebas nie ma kontrkandydata w wyborach. Nie potrafię tego zrozumieć.
2
„54 transfery LaLigi nie zostały jeszcze zarejestrowane na sześć dni przed startem sezonu.”
Dobrze że ktoś to napisał, może skończy się biadolenie jak to w Barcie jest źle a jak u innych cudownie.
0
@Douglas Niech ktoś z uefy przyjdzie i spróbuje dorzucić czyms z sektora w którym byliśmy do murawy. Chociaż trzeba przyznać że poszło kilka butelek w sektory poniżej
0
@Karol145 Ja się nie znam, wytłumaczysz co ma do tego tourne?
13
Flick musi dobrze cisnąć skoro mają przeciążenia już na początku. Oby to zaprocentowało w sezonie.
7
@Hadim Ale kto pisze że nie potrzebujemy? Po prostu nie ma szans na kupienie kogoś w tym okienku.
2
@KibicBarcy84 A jak masz w Biedrze promocję na browar 6+6 gratis to bierzesz czy jednak coś tam zostawiasz ekstra?
3
@Yolas Zobaczymy jak szybko zniknie w odmętach ławki rezerwowych
10
Mam nadzieję że to już ostatnie takie okienko transferowe. Za rok odejdzie Lewy, mam nadzieję że nie będzie już Matsa, de Jong podpisze nowy kontrakt, wrócimy wreszcie na stadion. Myślę że nie zdajemy sobie ciągle sprawy jak blisko przepaści był nasz klub po rządach (tfu!) Bartomeu i po Covidzie. Będzie już tylko lepiej.
1
@hasan 7 Parodią to już dawno się staliśmy, teraz tylko się przyzwyczajamy :)
25
Nie rozumiem tych narzekań.
Za ile przyszedł do nas Inigo? Za darmo. To zapewnił sobie zapis w kontrakcie że jak odezwie się Arabia to również za darmo będzie mógł tam odejść. Jak dla mnie uczciwy deal i kompletnie nie rozumiem o ch... Wam chodzi.
1
Ale za ile? Bo chyba nie za darmo?
0
Ciekawe kiedy doczekamy się kolejnego rodaka choćby w nominacjach do ZP. Wielki Robert.
3
@Alfie A co ma Deco do FFP?