1

Nie sądzę żeby to była prawda. Plota wypuszczona po to żeby odstraszyć inne kluby. Po takiej akcji możemy zapomnieć że ktokolwiek się nim zainteresuje.

0

Jak się ogląda filmiki z budowy to wydaje się że to nie sam stadion jest problemem tylko jego otoczenie. Na stadion trzeba bezpiecznie wejść i z niego wyjść a to by wymagało usunięcia sprzętu i materiałów.

2

Nie do końca rozumiem te negatywne komentarze. Czy Martin mógł iść do końca i próbować wybić piłkę? Oczywiście że tak. Ale to był faul, to była nakładka, tym bardziej do zobaczenia w erze VAR.
Sędziowie w tym samym meczu spędzili 5 minut żeby znaleźć karnego na Martinezie a tu - w akcji która zdecydowała o awansoe do finału nawet nie wezwali Marciniaka do monitora.
Może i jestem głupi i ślepy ale dla mnie to jest zwyczajne oszustwo.

2

I to jest właśnie nagroda za KMŚ. Straciliśmy finansowo ale oby ten odpoczynek zaprocentował.

3

Ciekawe czy kiedyś wyjdzie na jaw co tam tak naprawdę się wydarzyło. Moim zdaniem gruby szantaż wmocjonalny ze strony rodziny.

0

@Greenalley Wiem i dlatego nie miałbym nic przeciwko żeby przyszedł do nas. Ale wydanie za niego w pbecnej sytuacji 100 mln jest moim zdaniem kompletnym absurdem, bo Real nie ma co z nim zrobić

0

Jeżeli Real sprzeda Rodrygo za więcej niż powiedzmy 60 mln to wyjdę i rzucam kibicowanie. Gość totalnie niepotrzebny w Realu który od przyjścia Mbappe jest wrakiem. Liverpool się sfrajerzy.

1

@Eto'o9 R10 A Deco coś spartolił w tym okienku? Tylko nie mów że Nico

3

PSG wydawało się być nie do pokonania a tu proszę. Na pewno jest to ogromna niespodzianka po tym co pokazywali w poprzednich meczach, chociaż trzeba pamiętać że przegrali też z Botafogo.
Co do Lucho to czekam jak się wytłumaczy. U mnie ma ogromny minus za to co odstawił po wyeliminowaniu nas z LM po czerwonej kartce Araujo. Niby taki wielki cule a skakał jak głupek. Teraz bardzo popsuł sobie reputację, ciekawe jaka będzie kara.

30

@Goralkov Przestańcie w końcu porównywać zwykłych ludzi do piłkarzy srających pieniędzmi bo to są jakieś jaja.

4

@Bernard777 Ale co w tym złego? 10 mln za rękaw to solidna oferta. Jaka róznica czy to Ambilight czy kraj afrykański?

21

Ale dlaczego nazywamy to dźwignią? Wygląda na zwykłą umowę sponsorską

1

Kolejny dowód na to że Real z dobrze postawioną obroną przeciwnika nie umie zdobyć bramki. W dwumeczu z Arsenalem zdobyli 1 gola po wylewie Saliby. W meczach z nami strzelali albo po karygodnych błędach naszych obrońców albo Wojtka, albo z wolnych/karnych albo po indywidualnych wyskokach Mbappe. Śmiali się z nas jak odchodził Messi z Busquetsem. U nich po odejściu Kroosa gra się zawaliła i wygląda na to że dalej tego nie widzą. Bazują na indywidualnych umiejętnościach swoich zawodników co czasem się udaje ale przy mocniejszych przeciwnikach nie wystarcza.

2

W tej całej historii brakuje mi wizyty prezydenta Bilbao u Tebasa i jak to wpłynęło na sprawę.

0

A nie powinno być czasem „pojedynek królów”?

4

Zapominając na chwilę że jest to Wojtek to wreszcie w Barcelonie będzie drugi bramkarz który nadaje się do tej roli. Starszy, doświadczony, akceptujący swoją rolę ale jednocześnie dający w razie potrzeby gwarancję jakości. Stawianie na młodego drugiego bramkarza to dla mnie idiotyzm.

8

@PatrychoO Coś niesamowitego jak ci pisowscy kłamcy potrafią ludziom ryć mózgi... Jeszcze Kaczyński który bez obciachu publicznie mówi że "być może zwykli ludzie będą musieli chwycić za broń". Skandaliczne kłamstwa, skandaliczne podważanie kompetencji polskich służb. Przynajmniej okoliczne sklepy się cieszą bo sprzedaż wódki wzrosła wykładniczo.

6

Grubo... będzie ciekawie z MATSem

1

Oni są chorzy, podobno najlepsi kierowcy świata. Kpina jakaś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Macior79 Jakby Barcola miał klauzulę 65 mln to by stała do niego kolejka klubów. Jaki interes miałoby PSG w jego sprzedaży?

1

@Bajson Chodzi mi o „poważność” i długosć leczenia a nie o to czy to kolano czy kostka

0

Wygląda na złamanie w kostce… takie kontuzje mogą zakończyć karierę, dopiero pożegnaliśmy (na chwilę) Fatiego który się skończył przez coś takiego

0

@Proxi Inni ludzie robią rzeczy dużo gorsze, tylko po prostu jie wrzucają z tego zdjęć do internetu

0

@LinekMichal Lewego bym nie skreślał, gość jest tak ambitny że zrobi wszystko żeby grać, pytanie co ze zdrowiem. Jakby Rashford przyszedł to razem z Ferranem ogarną, zwłaszcza że Flick będzie kombinował z fałszywym napastnikiem a tu mamy Olmo, Raphinhe i nawet Fermina.

4

Mam nadzieję że to nieprawda, Rashford powinien do nas przyjść nie ZAMIAST lewoskrzydłowego tylko OPRÓCZ niego. Stosunek jego jakości do ceny jest ogromny, chłop chce do nas przyjść. W końcówce sezonu na ławce mieliśmy Pau Victora i Fatiego, teraz możemy mieć Ferrana i Rashforda, przeskok dość istotny.

0

Jestem ciekawy czy kiedyś wyjdzie na jaw co tutaj się tak naprawdę odj…. Ja myślę że doszło tu do jakiegoś mocnego szantażu emocjonalnego i wymuszenia tej decyzji bo inaczej tego nie widzę.

2

@Proxi Stwierdzenie że brak ZP dla 17-latka to będzie „kubeł zimnej wody” jest mimo wszystko dość odważne nie sądzisz?

3

Ale kiedy ktoś mówił o 65 na Gamperze? Ja słyszałem o 25 od początku

0

Ja albo jestem głupi albo przespałem ostatnie 2 tygodnie.
Agent piłkarza którym jesteśmy zainteresowani sam przychodzi do klubu.
Ustalone zostają warunki dość niskiego kontraktu
Wszystko jest na dobrej drodze
W międzyczasie pojawia się Bayern z dużo większą kasą
Zawodnik mówi że chce do nas przyjść, przecież inaczej nie wysyłałby agenta
Nagle pod wpływem presji rodziny Mu się odmienia i postanawia zostać w klubie
Szwagry zawaliły, kompromitacja. Czego ja nie rozumiem? Ktoś mi to wytłumaczy? Bayern to w tym momencie też szwagry? Też się skompromitowali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?