3

Ale jaką wojnę? Trzeba zakomunikować Ter Stegenowi że sezon startuje z pozycji trzeciego bramkarza. Jeżeli Mu to pasuje to siedzi na ławce/trybunach. Jeżeli nie - odchodzi. Zarabia około 5,5 mln za sezon, nie jest to aż tak bardzo dużo żeby robić jakieś fikołki w celu rozwiązania kontraktu.

0

@SempreCzesterBarca Ale na pewno nie odkupimy Go żebu tu grał. Chodzi o to że jak Go sprzedadzą za 50 mln to dostajemy połowę czyli 25, jak sprzedadzą za 60 to dostajemy 30. Ale wtedy już opłaca się Go odkupić za 25 i sprzedać za 60 bo jesteśmy 5 mln do przodu. Każda oferta powyżej 50 mln powoduje że opłaca nam się zrobić taki myk.

0

Czyli żeby się opłacało Go odkupić ktoś musiałby dawać ponad 50 mln. To chyba raczej nam nie grozi ale każdy piniądz się przyda.

0

@gohan77 przed chwilą zarobiła na Todibo i Valle i to wcale nie tak mało

0

@Nefir Olmo i Fermin to dwaj zupełnie różni piłkarze. Fermin nigdy nie był i nie będzie typowym rozgrywającym.
I żeby nie było, mam nadzieję że taka oferta nie przyjdzie.

1

Fermin fajny chłopak ale bez jaj, za 75 mln decyzja mogłaby być tylko jedna.

1

Moje głosowanie w ostatnim plebiscycie to Pedri, Raphinha i Yamal. Liczby Raphy są niesamowite i dawał je regularnie nawet jak był w słabszej formie. Dla mnie to On jest wyżej w klasyfikacji ZP niż Yamal.

1

To jaka w końcu jest ta lukratywna oferta?

3

Fakt faktem że ruch Mbappe naprawdę wyglądał jakby gość Go pociągnął. Pięknie to zagrał

1

Powinniśmy zrobić absolutnie wszytko co możliwe żeby sprowadzić Nico. Nie wiem dlaczego oni Go odpuszczają

0

Oby wszyscy się obrazili i przestali Lewego powoływać. To by było najlepsze rozwiązanie.

5

To już lepiej za dużo mniejsze pieniądze spróbować sprowadzić Lookmana. Też będzie pracował a i w ataku potrafi swoje pokazać.

0

@Kazragore Z tego co pamiętam Alves został uniewinniony a nie zapłaciłkasę

2

Nie do końca rozumiem w czym macie problem. Trzeba Ter Stegenowi przekazać że przyszły sezon zacznie z pozycji 3. Wcale nie zarabia tak bardzo bardzo dużo, jak akceptuje rolę siedzenia na trybunach to jego wybór.
Zawsze Go lubiłem i broniłem, uważam że był niedoceniany. Ale teraz jest naprawdę słaby a do tego to kolano wygląda źle i jest duża szansa że znowu poleci. Nie możemy ryzykować że nam odpadnie znowu na sezon, żaden piłkarz nie jest ważniejszy niż klub, nawet Messi.

0

Przecież na rejestrację jest jeszcze 2 miesiące, wszystko może się zdarzyć

0

Takiego Comana albo Rashforda dobrze byłoby mieć nie zamiast lewoskrzydłowego tylko oprócz niego. Ten sezon przeszliśmy suchą stopą jeżeli chodzi o kontuzje, w następnym już tak różowo może mie być

0

@Kozinho. W życiu. Konfę można lubić albo nie ale to jest prawdziwa prawica która brzydzi się socjalem. Pis przywrócił w Polakach przekonanie że "czy się stoi czy się leży", wypłaca im potężny socjal a Konfederacja na to nigdy nie pójdzie.

1

@Kamil01 I co z tą Polską zrobią, wywiozą na taczkach do siebie a tu zostanie dziura?

1

@ricardo0705 Oni jakby samego Wielkiego Bu wystawili to wynik byłby podobny

2

Trzaskowski dość pewny w tym swoim przemówieniu, oni też na pewno mają swoje badania.

3

Tryplety:
Luis Enrique 2 : Real Madryt 0

0

Lucho strasznie stracił w moich oczach po tym jak cieszył się 2 lata temu po ćwierćfinale. Jest naszą legendą i myślę że powinien się zachowywać bardziej powściągliwie. Jakoś nie umiem w pełni się z nim cieszyć…

18

A ja się będę upierał i powtarzał. Podwójna korona we Francji w porównaniu do jakiegokolwiek tytułu w lidze hiszpańskiej, angielskiej czy nawet włoskiej to popierdółka, zwłaszcza z taką drużyną i z taką przepaścią nad rywalami.

0

@Gacu95 Nie mówię że się nie należało tylko że mnie to wkurza :)

0

Nie wiem co mnie bardziej wkurza, to że te Paryskie (…) wygrały czy to że nas Araujo z Marciniakiem załatwili w 1/2…

0

Araujo, Marciniak… bylebyście przynajmniej sraczki dostali…

0

Drużyna z nieograniczonym budżetem, bez żadnej kontroli finansowej która od lutego może całe siły skupić na LM.
To jest po prostu niesprawiedliwe.

0

Do niedawna mówiło się że na świecie są tylko 3 naprawdę globalne i rozpoznawalne kluby: Barca, Real i United. Podobnie jak w NBA w czołówce cały czas jest New York Knicks chociaż sukcesów nie mają.

0

A ja uważam że Dembele nie będzie kandydatem do ZP nawet jak wygrają dzisiaj. Zdobycie trypleru we Francji i nabijanie tam statystyk ma się nijak do zdobycia jakiegokolwiek tytułu w poważnej lidze. Do tego druga w lidze Marsylia zdobyła 65 plt co dałoby 6. miejsce w Hiszpanii i 77. w Anglii.
A poa tym coś czuję że to jednak Inter wygra, zwykle jest tak że jak ktoś się ślizga całą edycję to i w finale przyfarci.

0

@Mateo46 Wydaje mi się że to dlatego że to są pierwsze KMŚ w historii ale ja tam się nie znam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?