kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale jaką wojnę? Trzeba zakomunikować Ter Stegenowi że sezon startuje z pozycji trzeciego bramkarza. Jeżeli Mu to pasuje to siedzi na ławce/trybunach. Jeżeli nie - odchodzi. Zarabia około 5,5 mln za sezon, nie jest to aż tak bardzo dużo żeby robić jakieś fikołki w celu rozwiązania kontraktu.
0
@SempreCzesterBarca Ale na pewno nie odkupimy Go żebu tu grał. Chodzi o to że jak Go sprzedadzą za 50 mln to dostajemy połowę czyli 25, jak sprzedadzą za 60 to dostajemy 30. Ale wtedy już opłaca się Go odkupić za 25 i sprzedać za 60 bo jesteśmy 5 mln do przodu. Każda oferta powyżej 50 mln powoduje że opłaca nam się zrobić taki myk.
0
Czyli żeby się opłacało Go odkupić ktoś musiałby dawać ponad 50 mln. To chyba raczej nam nie grozi ale każdy piniądz się przyda.
0
@gohan77 przed chwilą zarobiła na Todibo i Valle i to wcale nie tak mało
0
@Nefir Olmo i Fermin to dwaj zupełnie różni piłkarze. Fermin nigdy nie był i nie będzie typowym rozgrywającym.
I żeby nie było, mam nadzieję że taka oferta nie przyjdzie.
1
Fermin fajny chłopak ale bez jaj, za 75 mln decyzja mogłaby być tylko jedna.
1
Moje głosowanie w ostatnim plebiscycie to Pedri, Raphinha i Yamal. Liczby Raphy są niesamowite i dawał je regularnie nawet jak był w słabszej formie. Dla mnie to On jest wyżej w klasyfikacji ZP niż Yamal.
1
To jaka w końcu jest ta lukratywna oferta?
3
Fakt faktem że ruch Mbappe naprawdę wyglądał jakby gość Go pociągnął. Pięknie to zagrał
1
Powinniśmy zrobić absolutnie wszytko co możliwe żeby sprowadzić Nico. Nie wiem dlaczego oni Go odpuszczają
0
Oby wszyscy się obrazili i przestali Lewego powoływać. To by było najlepsze rozwiązanie.
5
To już lepiej za dużo mniejsze pieniądze spróbować sprowadzić Lookmana. Też będzie pracował a i w ataku potrafi swoje pokazać.
0
@Kazragore Z tego co pamiętam Alves został uniewinniony a nie zapłaciłkasę
2
Nie do końca rozumiem w czym macie problem. Trzeba Ter Stegenowi przekazać że przyszły sezon zacznie z pozycji 3. Wcale nie zarabia tak bardzo bardzo dużo, jak akceptuje rolę siedzenia na trybunach to jego wybór.
Zawsze Go lubiłem i broniłem, uważam że był niedoceniany. Ale teraz jest naprawdę słaby a do tego to kolano wygląda źle i jest duża szansa że znowu poleci. Nie możemy ryzykować że nam odpadnie znowu na sezon, żaden piłkarz nie jest ważniejszy niż klub, nawet Messi.
0
Przecież na rejestrację jest jeszcze 2 miesiące, wszystko może się zdarzyć
0
Takiego Comana albo Rashforda dobrze byłoby mieć nie zamiast lewoskrzydłowego tylko oprócz niego. Ten sezon przeszliśmy suchą stopą jeżeli chodzi o kontuzje, w następnym już tak różowo może mie być
0
@Kozinho. W życiu. Konfę można lubić albo nie ale to jest prawdziwa prawica która brzydzi się socjalem. Pis przywrócił w Polakach przekonanie że "czy się stoi czy się leży", wypłaca im potężny socjal a Konfederacja na to nigdy nie pójdzie.
1
@Kamil01 I co z tą Polską zrobią, wywiozą na taczkach do siebie a tu zostanie dziura?
1
@ricardo0705 Oni jakby samego Wielkiego Bu wystawili to wynik byłby podobny
2
Trzaskowski dość pewny w tym swoim przemówieniu, oni też na pewno mają swoje badania.
3
Tryplety:
Luis Enrique 2 : Real Madryt 0
0
Lucho strasznie stracił w moich oczach po tym jak cieszył się 2 lata temu po ćwierćfinale. Jest naszą legendą i myślę że powinien się zachowywać bardziej powściągliwie. Jakoś nie umiem w pełni się z nim cieszyć…
18
A ja się będę upierał i powtarzał. Podwójna korona we Francji w porównaniu do jakiegokolwiek tytułu w lidze hiszpańskiej, angielskiej czy nawet włoskiej to popierdółka, zwłaszcza z taką drużyną i z taką przepaścią nad rywalami.
0
@Gacu95 Nie mówię że się nie należało tylko że mnie to wkurza :)
0
Nie wiem co mnie bardziej wkurza, to że te Paryskie (…) wygrały czy to że nas Araujo z Marciniakiem załatwili w 1/2…
0
Araujo, Marciniak… bylebyście przynajmniej sraczki dostali…
0
Drużyna z nieograniczonym budżetem, bez żadnej kontroli finansowej która od lutego może całe siły skupić na LM.
To jest po prostu niesprawiedliwe.
0
Do niedawna mówiło się że na świecie są tylko 3 naprawdę globalne i rozpoznawalne kluby: Barca, Real i United. Podobnie jak w NBA w czołówce cały czas jest New York Knicks chociaż sukcesów nie mają.
0
A ja uważam że Dembele nie będzie kandydatem do ZP nawet jak wygrają dzisiaj. Zdobycie trypleru we Francji i nabijanie tam statystyk ma się nijak do zdobycia jakiegokolwiek tytułu w poważnej lidze. Do tego druga w lidze Marsylia zdobyła 65 plt co dałoby 6. miejsce w Hiszpanii i 77. w Anglii.
A poa tym coś czuję że to jednak Inter wygra, zwykle jest tak że jak ktoś się ślizga całą edycję to i w finale przyfarci.
0
@Mateo46 Wydaje mi się że to dlatego że to są pierwsze KMŚ w historii ale ja tam się nie znam.