kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jest świetna wiadomość bo oznacza że idziemy po skrzydłowego. Nawet ten nieszczęsny Diaz będzie lepszy niż nikt, oby tylko jie przepłacili.
0
@Bogan @liber02 Akurat w tym przypadku IMO nie można mówić że nie bierze się pod uwagę bo usów bo to nie jest żaden bonus tylko normalna wypłata. Mbappe nigdy by się nie zgodził na oficjalne 15 mln za sezon gdyby drugich 15 nie dostawał jako bonus za podpis. Stąd takie problemy z przedłużeniem kontraktu Viniciusa bo chce dostawać tyle samo.
@gadzian Lewy zarabia za dużo ale moim zdaniem zarabia na siebie. Wszyscy mówią o gigantycznym, niespotykanym nigdzie indziej najeździe polskich kibiców. Do tego Lewy dał nam razem z MATSem mistrzostwo 2 lata temu i walnie przyczynił się do obecnego. Polecam oglądnąć na Youtubie filmik ze wszystkimi golami ligowymi z tego sezonu. Lewy teraz gra słabo ale w pierwszej części sezony był znakomity i ciągnął drużynę niejednokrotnie sam wygrywając mecze.
6
@Bogan Do Mbappe dolicz drugie tyle za przejście „za darmo” i robi się już zupełnie inna kwota.
0
@Redakcja musicie zmienić artykuł bo co co komentowali wczoraj jak jeszcze nie było mowy o rosnącym kontrakcie wyxhodzą na głupków…
1
@BobSwagger Tylko że zarówno Rashford jak i Lookman kosztowaliby 4 razy mniej niż Diaz i tu jest problem.
2
@BobSwagger Nie sądzę żeby Nico był na tyle głupi żeby tam iść i nie sądze żeby Rodrygo był na tyle głupi żeby tam zostać
0
Wirtz to raczej Bayern albo Real więc chyba mamy farta?
12
Takimi piłkarzami wygrywa się tytuły. Nawet jak Mu nie idzie można być pewnym że da z siebie 100%.
0
@VinDiesel Mówisz że Diaz lepszy?
0
Nieno, to jest podpucha żeby w ciszy załatwiać prawdziwe transfery, prawda? Powiedzcie że to jest podpucha…
To już bym wolał Rodrygo za te pieniądze z Realu ściągnąć
0
Ogarnia mnie przerażenie, ciekawe co Oni wymyślą…
0
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że teraz po wręczaniu pucharów i końcu ligi (bo przecież na pewno sytuacja nie rozwiąże się w ciągu tygodnia) mieli zabrać nam te 3 punkty. To byłby skandal na miarę historii.
0
Przyznać się, kto tak jak ja po tym przeproście myślał że już jest po kolanie?
0
@BORO_12 Nico też można, wystarczy dogadać się z Atheticiem na kilka mln więcej w zamian za raty, wtedy będzie to normalny transfer a wpłacenie klauzuli.
Ale abstrahując od wszystkiego Diaz po prostu nie jest wart tych pieniędzy a Nico to potężny +marketingowy.
10
@BORO_12 Jak ktoś kupi Diaza za 80 mln zamiast Nico za 65 to nie będzie kandydatem do dzbana roku tylko do debila wszechczasów...
3
@Faro Bo zamiast skupić się na grze zaczyna przesiąkać Madrytem, czyli brutalność, kłótnie, złośliwości itd. To dobry piłkarz ale jak tak dalej będzie się zachowywał to popadnie w przeciętność.
0
Kolejny sędziowski idiotyzm. Auto na trawie w bezpiecznym miejscu a ci psują cały wyścig nie wiadomo po co.
2
@Lionel_Messi10 Ciężko porównywać współczesnych piłkarzy ze starszymi ale Cristiano to zdecydowanie nr 2.
0
@ShawnC Wyobrażasz sobie że powie w wywiadzie że chętnie by Go wypchnął z klubu?
0
@Kamil689 No tak, zapomniałem o Torre.
@KibicBarcy84 Ładuje nie ładuje myślę że w tym sezonie naładował tak dużo że drużyna jest Mu winna to żeby chociaż spróbować. I uważam też że prześmiewcze komentarze w jego kierunku są zdecydowanie nie na miejscu bo walnie przyczynił się do naszego mistrzostwa.
0
Nie wiem czy jest sens się bawić w takie coś. Mamy 2 mecze gdzie bardziej trzeba zadbać o piłkarzy którzy mają cały sezon w nogach i o piłkarzy którzy mało grali. Do tego dopóki jest choćby minimalna szansa na króla strzelców powinien zagrać Lewy. Powinien zagrać MATS, Fort, Christensen, Casado i Fati.
0
@matt121 Mieli, ale to dlatego że były kontuzje. Taki sezon z tyloma kontuzjami to ewenement na skalę historyczną. Na papierze obronę mają pbstawioną całkiem nieźle.
0
A co tam słychać z KMŚ? Ucichło ostatnio, turniej zbliża się wielkimi krokami a cały czas 1 miejsce wolne.
0
Przychodzi jako czwarty środkowy obrońca, myślę że wie na co się pisze. Real na razie sprowadza graczy na pozycje które paradoksalnie ma dobrze obstawione czyli środek i prawa obrona gdzie jest Carvajal. Pytanie na ile starczy kasy i kto poza Rodrygo odejdzie. Może i to zabrzmi dziwnie ale to nie obrona była największym problemem Realu w tym sezonie, pomijając oczywiście ostatni okres gdy nie miał kto tam grać. Nie było kreacji a jedyną taktyką była laga na Mbappe i Viniciusa i może coś wymyślą. Wystarczało to na słabsze drużyny ale z tymi mocniejszymi już był problem.
Mam tylko nadzieję że nikt szalony nie wywali jakiejś wielkiej kasy na Rodrygo bo wtedy mogą rzeczywiście kupić kogoś porządnego do przodu. Ja uparcie twierdzę że sytuacja finansowa Realu (jeżeli chodzi o FFP i limity) wcale nie jest taka kolorowa jak się mówi. Nie wierzę że brak transferów przed tym sezonem (a w zimie tym bardziej) wynikał po prostu z tego że Perez oszalał.
2
@KACPER9786 Z okazji klubowych mistrzostw zostanie otwarte dodatkowe krótkie okienko transferowe.
0
@fenix1983 Nie wiem czy w naszej sytuacji jest sens kupować prawego obrońcę skoro objawił się Eric. Przy tak dominującej pozycji Kounde rezerwowy wiele nie pogra więc nie sądzę żeby ktokolwiek znaczący chciał tu przyjść.
6
A Tebas o tym wie?
1
Można mieć wiele zastrzeżeń do Laporty, tylko kto jak nie On? Font? Ja po jego licznych wypowiedziach nie mam do niego żadnego zaufania. Myślę że nikt tak naprawdę nie wiedział w jak katastrofalnej sytuacji była Barcelona. Teraz jest lepiej i zanosi się na poprawę.
Laporta zapewne wygra następne wybory o ile nie ujawni się jakiś nowy kandydat w stylu Pique. Żaden technokrata w tym momencie nie ma szans.
2
@Alistar74 To gadanie o jakimś "wyprzedaniu majątku klubu" to największy absurd jaki towarzyszy rządom Lapoty. Jakiż to majątek został sprzedany?
0
Potwierdzam, było to widać w transmisji a ja umiem czytać z ruchu ust. Yamal mówił nawet sędziemu żeby nie dawał czerwonej ale ten się uparł nie wiedzieć czemu.