0

Oj już tak nie biadolcie. Trener najlepiej wie w jakim stanie jest Pedri. On sam mówił że jego organizm lepiej się czuje jak gra - i zagra połowę albo 50 minut na 20% mocy bo więcej (mam nadzieję) nie będzie trzeba.

1

@JBgomeS Jakoś przez 70 lat jeździli. I to nie w takich bolidach. I nic nie widzieli. I dało się.
A jak ktoś się boi to niech jedzie wolniej, w czym jest problem?
EDIT
O i wszyscy na interach. A 10 minut temu zagrożenie życia.

2

@JBgomeS To niech zostaną kierowcą autobusu mpk a nie się do formuły pchają. Co to za durny argument? Senna się w grobie przewraca a Schumacher na szpitalnym łóżku…
Wpisz sobie w Youtubie Massa vs Kubica, to jest jazda a nie dzisiejsze pizdeczki

5

Robią ostatnie łajzy z tych kierowców. Dlatego zawsze ceniłem Hamiltona, chociaż Go nie lubię. On zawsze nawoływał do jazdy nawet w słabych warunkach.

1

@dzefrej234 Przy tej ilości meczów 20 minut Go nie zabije a w tym momencie sezonu lepiej żeby był w gazie skoro tego potrzebuje.

0

Na pewno nie mogą zagrać Raphinha i Martinez i Yamal. Pedri pewnie dostanie z 20 minut bo sam mówi że to lubi. Oby szybko strzelić.

0

Kompletnie nie rozumiem dlaczego nie kartkowali w ostatnim meczu, bez sensu zupełnie

2

@mati15d Raphinha musi być podłączony do prądu moim zdaniem to taki typ. Oczywiście nie dałbym Mu całego meczu ale zagrać musi.

0

Całe szczęście o Yamala w porę postarał się Mendes, On nie pozwoli na to żeby ojciec za bardzo się angażował

2

Dawno nie wstawiałem składu, nie obrazicie się jak to zrobię?
MATS-Fort Araujo Christensen Martin- Gavi Fermin Torre - Fati Pau Victor Raphinha

17

Akurat mają rację. Szczęsny ostatnio niewiele daje od sibie a szczególnie martwi gra na przedpolu. Z Realem przy golu Tcho też powinien wyłapać.

0

Ja chyba nigdy nie zrozumiem piłkarzy i trenerów. Ancelotti jest bogatym człowiekiem, miał podpisać z Brazylią długi kontrakt i zostać najlepiej opłacanym trenerem świata, czyli mówimy tu o +15 mln za sezon. Ma szansę ukoronować swoją karierę w legendarnej reprezentacji Brazylii.
Ale nie, będzie się kłócił żeby poza tym że Brazylia będzie Mu płacić to jeszcze chce dostawać od Realu.
Dla mnie to jest chore.

1

Wszystko zależy od tego czy wróci Balde, na pewno Martin nie ma prawa zagrać. Pytanie też czy lepiej na prawej dać Erica czy Araujo który będzie lepszy przy stałych fragmentach. Moim zdaniem niegłupie byłoby zestawienie Araujo Christensen Cubarsi Martinez.

1

@tomas84 Ja bym się chłopaka nie czepiał, wyciągnięty z konieczności z głębokich rezerw i tak daje radę. To jest półfinał LM, gość robi co może, nie każdy będzie talentem na miarę Balde czy Alby. Moim zdaniem w przekroju całego sezonu i tak ogromny plus przy Martinie.

4

@graco14 Na razie tylko na 4 ale jakoś serię trzeba budować? :) Mam też na koncie 6:1 z PSG więc nie ma rzeczy niemożliwych.

0

6. 2 gole idą na konto Wojtka, niewytłumaczalne zachowanie. Powinien spokojnie do tego wyjść i przybajmniej wybić.
7. Czy naprawdę przeciwko nam zawsze muszą wychodzić „strzały życia”? To co zrobił Thuram nie zdarza się ciężko.
8. Bardzo słaby Olmo, zresztą widać było jego minę jak schodził z boiska.
9. Po raz kolejny pokazujemy charakter. Podnieść się po takich dwóch gongach w półfinale LM to wielka sztuka.
10. Drużyna już nie raz i nie 2 pokazała że potrafi grać na wyjazdach, sprawa awansu jest dla mnie zupełnie otwarta. Zwłaszcza że ma wrócić Balde a najprawdopodobniej wypada Lautaro. Poza tym wybieram się na mecz a jak ja jestem na meczu to Barca zawsze wygrywa.

0

@Cvzx Ale Nico nie potrzebujemy „bo gdzie miałby grać”?

2

Szczęsny dzisiaj ocena 1

1

Samobój będzie zaliczony

0

Jak na taki początek to nie jest źle, ciekawe co z Kounde

0

Naprawdę są do ogrania, siedzimy jak na czereśni

1

Jak przestaną marnować to jest szansa

2

Mam nadzieję ze Raphinha włączy tryb LM. Ma szansę na króla strzelców pod niepbecność Lewego a widać że Mu zależy.

2

@koraldinho49 Nie zapominaj że my będziemy po dwumeczu z Interem a Real będzie leżał brzuchem do góry.

1

Jutro kurs na Barce 1,62 nie sądzicie że trochę mało? Nie wydaje mi się żebyśmy byli aż takim faworytem.

0

@dzefrej234 Wapna zostało szkoda było wyrzucić

9

Tak po ludzku szkoda Alaby, to już zapewne koniec kariery. Ciekawe jak ze swojej kontuzji wyjdzie Carvajal.

0

@Recha_0684 Ale w takiej formie nie byli nigdy. Właśnie o to chodzi że nie mają mega gwiazd tylko pakę fantastycznych graczy na każdej pozycji (no może poza bramką)

0

Ciężko będzie wygrać z PSG komukolwiek. Nieograniczony budżet, zero obwarowań finansowych, farmerska liga w której mogą sobie rotować jak chcą...

5

Zastanawiam się co Dembele zagrałby pod Flickiem…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?