1

@kamiVeB Kto ostatnio przekręcił Celtę to bym się kłócił…

0

@Derean Brawo Celta, jak ich nie lubię :)

9

20:44 The Athletic wskazuje, że jego źródła wskazują na to, że Federacja zmieni sędziego głównego i sędziego VAR.

Jeżeli to prawda to to jest koniec hiszpańskiej piłki klubowej

0

„Przy tym powyższy artykuł dodaje: drużyna, która nie stawi się na meczu, nie będzie mogła zagrać w kolejnej edycji tych rozgrywek.”
Chyba niestety się na to nie zdecydują. Może wystawią skład z Castilli?

3

20:32 Chiringuito odpowiada na pytanie: co wydarzy się, jeśli Real nie stawi się na finale? Artykuł 80. Kodeksu Dyscyplinarnego mówi: "Niestawienie się na mecz w rozgrywkach z eliminacjami będzie oznaczać porażkę w meczu eliminacyjnym, a jeśli dojdzie do tego w finale, to zostanie rozegrany finał między finalistą a drużyną, którą wcześniej wyeliminował finalista, który się nie stawił. // Jeśli więc Real Madryt odpuści finał, to zagra w nim w innym terminie Real Sociedad, który Królewscy pokonali w półfinale

1

20:12 Pedrerol: Jeśli odpowiedź Federacji nie zadowoli Realu Madryt, to drużyna jutro rano wróci do Madrytu
Oby! Miejscie tą odwagę a nie jak zawsze tylko kłapać dziobem

0

@tbas poczytaj komentarze, bardzo wielu ich popiera

0

Sytuacja robi się ciekawa, jak Real rzeczywiście nie wyjdzie to będzie skandal. Jak Federacja się ugnie to będzie jeszcze większy bo zacznie się jazda w drugą stronę. Jak Real się wycofa z zapowiedzi i wyjdzie na mecz to ośmieszą się już do reszty

1

Taki mały offtop, czy Wam też za każdym razem strona każe udowadniać że jesteście ludźmi?

0

Ja mam lepszy pomysł, niech ligę też zbojkotują. Nie całą, 2 najbliższe mecze wystarczą.

1

@Gibbon_FCB Cudowny tekst, brawo :)

1

19:19 Jose Pedrerol, prowadzący Chiringuito i mający bliskie relacje z Florentino, podaje, że prawnicy Realu przygotowują komunikat, w którym będą domagać się przeprosin od sędziów finału. Jak podaje dziennikarz, REAL MADRYT MOŻE WRÓCIĆ DO MADRYTU I NIE ROZEGRAĆ FINAŁU

7

Świetnie, albo niech nie wychodzą albo wystawią skład z Castilii. Dla mnie bomba, puchar przybędzie, odpoczynek przed Interem, żyć nie umierać

5

A Lewy nie zaczął czasem nosić bandaża po tym jak w którymś z meczów reprezentacji upadł na rękę i uszkodził nadgarstek?

0

Zanim cokolwiek rozpatrzą sezon się skończy. A w nowym sezonie Laporta znowu coś zakombinuje na ostatnią chwilę

0

Mam taki sam stosunek jak inni do tego turnieju ale takiej kasy nie możemy odpuścić jak tylko będzie okazja.

0

A jak to jest z tym ostatnim miejscem na KMS? Gdzieś mi mignął news że mają być baraże o to ostatnie miejsce. Jest coś oficjalnego?

0

Co by o nim nie mówić dawał opcje na kilka pozycji. Myślę że zagrałby z nami w sobotę na lewej obronie. Alaba też zszedł z urazem, Mendy kontuzjowany, Ancelotti ma spory problem. Do tego jak Valverde zacznie na prawej obronie to jego miejsce w środku zająłby pewnie właśnie Camavinga. Ciekawie…

1

@Pawcio2306 „karne to loteria” to chyba najgłupszy i największy mit jak się utarł w piłce nożnej. Dlaczego karne po meczu są loterią a te podczas meczu już nie? Karny to element piłki nożnej, trzeba umieć go strzelić, trzeba umieć go bronić, trzeba umieć opanować nerwy.

1

@jackdaniels Strzelali z bliska ale albo źle albo bronił Cortuois.

3

Ale szybko wstał, jednak nic się nie stało :)

0

Getafe nawet się nie kryje. 7 fauli w pierwszej połowie, strzały z siłą trzylatka

3

@Trojanek23 Nie potężnego tylko umiejącego się bardzo dobrze bronić. Drużyna pucharowa która jest bardzo niewygodna dla faworytów.

2

Bramkarz bardzo chce pomóc ale jeszcze się trochę kryje

3

32 minuta a Getafe 6 fauli. Z nami mieliby 16

0

No i lux, nie ma co narzekać. Teraz niech Real się pokaże z Getafe. Mamy 1 dzień więcej przed sobotą, oni też są zajechani.

1

To jest niemożliwe co tu się dzieje. Mecz idealny na remis w ostatniej minucie.

0

Ale dzisiaj celowniki mają wszyscy

0

Raphinha wyszedł łapać kartkę

0

Nie podobają mi się takie akcje. Idzie ława 6 zawodników z czego 4 jest na spalonym a 30 cm dalej idzie gość który wyskakuje i strzela. I co, tych 4 na spalonym nie absorbuje obrońców?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?