kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB Kto ostatnio przekręcił Celtę to bym się kłócił…
0
@Derean Brawo Celta, jak ich nie lubię :)
9
20:44 The Athletic wskazuje, że jego źródła wskazują na to, że Federacja zmieni sędziego głównego i sędziego VAR.
Jeżeli to prawda to to jest koniec hiszpańskiej piłki klubowej
0
„Przy tym powyższy artykuł dodaje: drużyna, która nie stawi się na meczu, nie będzie mogła zagrać w kolejnej edycji tych rozgrywek.”
Chyba niestety się na to nie zdecydują. Może wystawią skład z Castilli?
3
20:32 Chiringuito odpowiada na pytanie: co wydarzy się, jeśli Real nie stawi się na finale? Artykuł 80. Kodeksu Dyscyplinarnego mówi: "Niestawienie się na mecz w rozgrywkach z eliminacjami będzie oznaczać porażkę w meczu eliminacyjnym, a jeśli dojdzie do tego w finale, to zostanie rozegrany finał między finalistą a drużyną, którą wcześniej wyeliminował finalista, który się nie stawił. // Jeśli więc Real Madryt odpuści finał, to zagra w nim w innym terminie Real Sociedad, który Królewscy pokonali w półfinale
1
20:12 Pedrerol: Jeśli odpowiedź Federacji nie zadowoli Realu Madryt, to drużyna jutro rano wróci do Madrytu
Oby! Miejscie tą odwagę a nie jak zawsze tylko kłapać dziobem
0
@tbas poczytaj komentarze, bardzo wielu ich popiera
0
Sytuacja robi się ciekawa, jak Real rzeczywiście nie wyjdzie to będzie skandal. Jak Federacja się ugnie to będzie jeszcze większy bo zacznie się jazda w drugą stronę. Jak Real się wycofa z zapowiedzi i wyjdzie na mecz to ośmieszą się już do reszty
1
Taki mały offtop, czy Wam też za każdym razem strona każe udowadniać że jesteście ludźmi?
0
Ja mam lepszy pomysł, niech ligę też zbojkotują. Nie całą, 2 najbliższe mecze wystarczą.
1
@Gibbon_FCB Cudowny tekst, brawo :)
1
19:19 Jose Pedrerol, prowadzący Chiringuito i mający bliskie relacje z Florentino, podaje, że prawnicy Realu przygotowują komunikat, w którym będą domagać się przeprosin od sędziów finału. Jak podaje dziennikarz, REAL MADRYT MOŻE WRÓCIĆ DO MADRYTU I NIE ROZEGRAĆ FINAŁU
7
Świetnie, albo niech nie wychodzą albo wystawią skład z Castilii. Dla mnie bomba, puchar przybędzie, odpoczynek przed Interem, żyć nie umierać
5
A Lewy nie zaczął czasem nosić bandaża po tym jak w którymś z meczów reprezentacji upadł na rękę i uszkodził nadgarstek?
0
Zanim cokolwiek rozpatrzą sezon się skończy. A w nowym sezonie Laporta znowu coś zakombinuje na ostatnią chwilę
0
Mam taki sam stosunek jak inni do tego turnieju ale takiej kasy nie możemy odpuścić jak tylko będzie okazja.
0
A jak to jest z tym ostatnim miejscem na KMS? Gdzieś mi mignął news że mają być baraże o to ostatnie miejsce. Jest coś oficjalnego?
0
Co by o nim nie mówić dawał opcje na kilka pozycji. Myślę że zagrałby z nami w sobotę na lewej obronie. Alaba też zszedł z urazem, Mendy kontuzjowany, Ancelotti ma spory problem. Do tego jak Valverde zacznie na prawej obronie to jego miejsce w środku zająłby pewnie właśnie Camavinga. Ciekawie…
1
@Pawcio2306 „karne to loteria” to chyba najgłupszy i największy mit jak się utarł w piłce nożnej. Dlaczego karne po meczu są loterią a te podczas meczu już nie? Karny to element piłki nożnej, trzeba umieć go strzelić, trzeba umieć go bronić, trzeba umieć opanować nerwy.
1
@jackdaniels Strzelali z bliska ale albo źle albo bronił Cortuois.
3
Ale szybko wstał, jednak nic się nie stało :)
0
Getafe nawet się nie kryje. 7 fauli w pierwszej połowie, strzały z siłą trzylatka
3
@Trojanek23 Nie potężnego tylko umiejącego się bardzo dobrze bronić. Drużyna pucharowa która jest bardzo niewygodna dla faworytów.
2
Bramkarz bardzo chce pomóc ale jeszcze się trochę kryje
3
32 minuta a Getafe 6 fauli. Z nami mieliby 16
0
No i lux, nie ma co narzekać. Teraz niech Real się pokaże z Getafe. Mamy 1 dzień więcej przed sobotą, oni też są zajechani.
1
To jest niemożliwe co tu się dzieje. Mecz idealny na remis w ostatniej minucie.
0
Ale dzisiaj celowniki mają wszyscy
0
Raphinha wyszedł łapać kartkę
0
Nie podobają mi się takie akcje. Idzie ława 6 zawodników z czego 4 jest na spalonym a 30 cm dalej idzie gość który wyskakuje i strzela. I co, tych 4 na spalonym nie absorbuje obrońców?