1

Co za kretyn ja pierniczę… teraz tylko czekać aż Real strzeli

0

Ta decyzja nie ma nic wspólnego z faworyzowaniem kogokolwiek. Poczytajcie sobie artykuł na fioletowej, komisja w pierwszej instancji bierze pod uwagę tylko protokół sędziowkski, dopiero jakby Real chciałby się odwołać to mogą dostarczyć film a komisja wtedy może go odicjalnie zobaczyć.
Cyrk

0

@Maker0 Dlatego mógłby zagrać chociażby z Majorką i dać komuś odpocząć

4

Taki Cancelo to byłby teraz majątek, doświadczony i moze grać na obu stronach.

5

Dobrze że przed finałem pucharu mamy o 1 dzień więcej odpoczynku niż Real. Pełne 3 dni odpoczynku w tych czasach to majątek.

1

@Terapuls Z Raphinii jest taki lewoskrzydłowy jak ze mnie baletnica. A jak nie będzie strzelał fochy to Mu trzeba pokazać drzwi, dobro drużyny przede wszystkim.

0

A tak na podstawie ostatnich meczów ktoś jeszcze mi powie że nie potrzebujemy Nico (albo innego lewoskrzydłowego) „bo gdzie miałby grać”?

0

Osobom tak biadolącym i mówiącym że byliśmy „o krok od odpadnięcia” chciałbym przypomnieć że w każdej sekundzie wczorajszego meczu mieliśmy minimum 2 gole zapasu w dwumeczu. Zagraliśmy słabo, ale Borussia to naprawdę mocna drużyna która poszła w tym meczu na 200%. My mieliśmy okazje na zakończenie dwumeczu dużo wcześniej, ale Raphinha gra pod siebie a Fermin jest ostatnio tragiczny w wykończeniu.
Spokojnie, idziemy dalej. Większą szansę na odpadnięcie miało PSG z Aston Villą niż my z BVB choć przecież to wydawało się niemożliwe.
P.S. przegraliśmy pierwszy mecz w tym roku, mecz najmniej ważny ze wszystkich które graliśmy albo zagramy. Jest połowa kwietnia do cholery, czy nie oczekujecie zbyt wiele?

4

@TadeuszK Ale wiesz że z Leganes mieliśmy 3 pkt i pierwszy raz od 6 lat awansowaliśmy do półfi ału LM?

5

Ale Panie i Panowie, spokojnie. O czym Wy mówicie? Jaki Liverpool? Jaka Roma? Borussia ruszyła na 200%, zagrali super mecz, my słaby. Ale mimo to wynik dwumeczu ANI PRZEZ MINUTĘ nie był zagrożony.
Raphinha i Fermin mieli na nogach zakończenie dwumeczu, zmarnowali i stąd trochę nerwów. Ale poza tym nic się tu strasznego nie stało. Borussia to dobra drużyna, żadna sensacja z nimi przegrać zwłaszcza mając w głowie 4:0 z pierwszego meczu.

1

Jak mnie denerwuje to nie odgwizdywanie spalonych. Gdyby z tej sytuacji padł gol to by był unieważniony i piłka dla nas. A tak to jest rożny dla BVB.

1

Raphinha już miał półfinał 2 razy na nodze...

0

@Ignareks Ale Penya musi to potwierdzić. Ja byłem zapisany na wyjazd do Dotmundu z Awaydays i aplikowałem na stronie i z tego co pisali wyjazd nie doszedł do skutku bo polska Penya nie dostała ani jednego biletu. Więc coś tu jest nie tak

2

Jak to z Łodzi i Krakowa? Przecież polska penya nie dostała biletów? No chyba że to polscy socios.

1

Swoją drogą to ciekawe jak Borussia podejdzie do tego meczu. Wszyscy mówią o rotacjach u nas a przecież BVB ma mega trudną sytuację w lidze i walczy o puchary.

0

@FCB24 Stawiam że albo Yamal albo Pedri nie wyjdą w podstawie ale nie wierzę że będzie głębiej. Pewnie jakieś minuty dostanie znowu Ansu i na pewno Olmo. Ale nie wierzę że 3 mega podstawowych zawodników dostanie wolne.

10

Niezależnie od wyniku pierwszego meczu to jest ćwierćfinał LM i nie można go leckeważyć. Pewnie jakieś małe rotacje będą ale bardziej obstawiam wcześniejsze zmiany przy dobrym wyniku niż rewolucję w składzie.

1

Już nawet na stronie Realu oburzają się na 1 mecz, gruba idą nie ma co...

30

Abstrahując od samego faulu to jak to jest możliwe że w dzisiejszych czasach pierdyliarda kamer, mikrofonów i wszystkiego co nagrywa każdy ruch każdego zawodnika dalej decyduje co sędzia napisze w protokole? Dalej jest tak że jeżeli sędzia nie zauważy czegoś w trakcie meczu i nie zapisze tego w protokole to tego nie ma.
Teraz też sędzia napisał że to była walka o piłkę (sic!) więc kara maksymalna to 3 mecze.
Parodia.
A jeszcze bardziej idiotyczny jest przepis o okoliczności łagodzącej jeżeli atakowany piłkarz nie złapie kontuzji. To to już jest cyrk do potęgi.

0

Droga @Redakcja, proszę o precyzyjną informację. Wszyscy mówią że kary tyczą się innych rozgrywek tylko od 4 meczów wzwyż, Wy piszecie że przy 3 meczach Mbappe będzie pauzował w PK. To jest bardzo ważna informacja dla nas bo Mbappe bez wątpienia jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem Realu w ostatnim czasie.
P.S. Ten wyskok i wyprostowanie nogi na końcu mogą być decydujące, to nie był zwykły faul

0

Ok, to podsumujmy. Od ilu meczów zawieszenie liczy się i na ligę i na PK?

10

Tak jak pisałem na Rambli: najlepsze jest to że najgorszy mecz w tym sezonie mamy już za sobą bo gorzej grać się nie da.
Najgorsze: strata Balde, strata sił i styl gry Leganes. Symulka, gra na czas, symulka, gra na czas i tak ciągle, to jest pomysł na mecz zespołów pokroju Getafe, Alaves czy właśnie Leganes.

0

Mam podpowiedź dla @Redakcja jeżeli chodzi o „najlepsze”: najgorszy mecz w tym sezonie mamy już sa sobą

0

Najgorszy mecz w tym sezonie i to z duuuuuuuuuuużą przewagą nad resztą

1

Jak było 0:0 to padali po każdym dotknięciu. Banda pajaców…

1

Gramy dzisiaj coś absolutnie strasznego. Mam nadzieję że jakoś to wymęczymy

0

Przecież to jest niemożliwe…

1

Jak nie strzelimy gola to nam zostaje 15 minut efektywnego czasu gry

1

Myślę że w ciemno można obstawić że w podstawie wyjdą Eric i Gavi, pytanie tylko czy odpocznie Pedri czy de Jong. W ataku też obstawiam Ferrana chyba jednak na skrzydle, Lewy walczy o króla strzelców.

1

@KamQiX Śmichy chichy ale ten brak podania będę jeszcze długo pamiętał... to był kryminał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?