kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za kretyn ja pierniczę… teraz tylko czekać aż Real strzeli
0
Ta decyzja nie ma nic wspólnego z faworyzowaniem kogokolwiek. Poczytajcie sobie artykuł na fioletowej, komisja w pierwszej instancji bierze pod uwagę tylko protokół sędziowkski, dopiero jakby Real chciałby się odwołać to mogą dostarczyć film a komisja wtedy może go odicjalnie zobaczyć.
Cyrk
0
@Maker0 Dlatego mógłby zagrać chociażby z Majorką i dać komuś odpocząć
4
Taki Cancelo to byłby teraz majątek, doświadczony i moze grać na obu stronach.
5
Dobrze że przed finałem pucharu mamy o 1 dzień więcej odpoczynku niż Real. Pełne 3 dni odpoczynku w tych czasach to majątek.
1
@Terapuls Z Raphinii jest taki lewoskrzydłowy jak ze mnie baletnica. A jak nie będzie strzelał fochy to Mu trzeba pokazać drzwi, dobro drużyny przede wszystkim.
0
A tak na podstawie ostatnich meczów ktoś jeszcze mi powie że nie potrzebujemy Nico (albo innego lewoskrzydłowego) „bo gdzie miałby grać”?
0
Osobom tak biadolącym i mówiącym że byliśmy „o krok od odpadnięcia” chciałbym przypomnieć że w każdej sekundzie wczorajszego meczu mieliśmy minimum 2 gole zapasu w dwumeczu. Zagraliśmy słabo, ale Borussia to naprawdę mocna drużyna która poszła w tym meczu na 200%. My mieliśmy okazje na zakończenie dwumeczu dużo wcześniej, ale Raphinha gra pod siebie a Fermin jest ostatnio tragiczny w wykończeniu.
Spokojnie, idziemy dalej. Większą szansę na odpadnięcie miało PSG z Aston Villą niż my z BVB choć przecież to wydawało się niemożliwe.
P.S. przegraliśmy pierwszy mecz w tym roku, mecz najmniej ważny ze wszystkich które graliśmy albo zagramy. Jest połowa kwietnia do cholery, czy nie oczekujecie zbyt wiele?
4
@TadeuszK Ale wiesz że z Leganes mieliśmy 3 pkt i pierwszy raz od 6 lat awansowaliśmy do półfi ału LM?
5
Ale Panie i Panowie, spokojnie. O czym Wy mówicie? Jaki Liverpool? Jaka Roma? Borussia ruszyła na 200%, zagrali super mecz, my słaby. Ale mimo to wynik dwumeczu ANI PRZEZ MINUTĘ nie był zagrożony.
Raphinha i Fermin mieli na nogach zakończenie dwumeczu, zmarnowali i stąd trochę nerwów. Ale poza tym nic się tu strasznego nie stało. Borussia to dobra drużyna, żadna sensacja z nimi przegrać zwłaszcza mając w głowie 4:0 z pierwszego meczu.
1
Jak mnie denerwuje to nie odgwizdywanie spalonych. Gdyby z tej sytuacji padł gol to by był unieważniony i piłka dla nas. A tak to jest rożny dla BVB.
1
Raphinha już miał półfinał 2 razy na nodze...
0
@Ignareks Ale Penya musi to potwierdzić. Ja byłem zapisany na wyjazd do Dotmundu z Awaydays i aplikowałem na stronie i z tego co pisali wyjazd nie doszedł do skutku bo polska Penya nie dostała ani jednego biletu. Więc coś tu jest nie tak
2
Jak to z Łodzi i Krakowa? Przecież polska penya nie dostała biletów? No chyba że to polscy socios.
1
Swoją drogą to ciekawe jak Borussia podejdzie do tego meczu. Wszyscy mówią o rotacjach u nas a przecież BVB ma mega trudną sytuację w lidze i walczy o puchary.
0
@FCB24 Stawiam że albo Yamal albo Pedri nie wyjdą w podstawie ale nie wierzę że będzie głębiej. Pewnie jakieś minuty dostanie znowu Ansu i na pewno Olmo. Ale nie wierzę że 3 mega podstawowych zawodników dostanie wolne.
10
Niezależnie od wyniku pierwszego meczu to jest ćwierćfinał LM i nie można go leckeważyć. Pewnie jakieś małe rotacje będą ale bardziej obstawiam wcześniejsze zmiany przy dobrym wyniku niż rewolucję w składzie.
1
Już nawet na stronie Realu oburzają się na 1 mecz, gruba idą nie ma co...
30
Abstrahując od samego faulu to jak to jest możliwe że w dzisiejszych czasach pierdyliarda kamer, mikrofonów i wszystkiego co nagrywa każdy ruch każdego zawodnika dalej decyduje co sędzia napisze w protokole? Dalej jest tak że jeżeli sędzia nie zauważy czegoś w trakcie meczu i nie zapisze tego w protokole to tego nie ma.
Teraz też sędzia napisał że to była walka o piłkę (sic!) więc kara maksymalna to 3 mecze.
Parodia.
A jeszcze bardziej idiotyczny jest przepis o okoliczności łagodzącej jeżeli atakowany piłkarz nie złapie kontuzji. To to już jest cyrk do potęgi.
0
Droga @Redakcja, proszę o precyzyjną informację. Wszyscy mówią że kary tyczą się innych rozgrywek tylko od 4 meczów wzwyż, Wy piszecie że przy 3 meczach Mbappe będzie pauzował w PK. To jest bardzo ważna informacja dla nas bo Mbappe bez wątpienia jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem Realu w ostatnim czasie.
P.S. Ten wyskok i wyprostowanie nogi na końcu mogą być decydujące, to nie był zwykły faul
0
Ok, to podsumujmy. Od ilu meczów zawieszenie liczy się i na ligę i na PK?
10
Tak jak pisałem na Rambli: najlepsze jest to że najgorszy mecz w tym sezonie mamy już za sobą bo gorzej grać się nie da.
Najgorsze: strata Balde, strata sił i styl gry Leganes. Symulka, gra na czas, symulka, gra na czas i tak ciągle, to jest pomysł na mecz zespołów pokroju Getafe, Alaves czy właśnie Leganes.
0
Mam podpowiedź dla @Redakcja jeżeli chodzi o „najlepsze”: najgorszy mecz w tym sezonie mamy już sa sobą
0
Najgorszy mecz w tym sezonie i to z duuuuuuuuuuużą przewagą nad resztą
1
Jak było 0:0 to padali po każdym dotknięciu. Banda pajaców…
1
Gramy dzisiaj coś absolutnie strasznego. Mam nadzieję że jakoś to wymęczymy
0
Przecież to jest niemożliwe…
1
Jak nie strzelimy gola to nam zostaje 15 minut efektywnego czasu gry
1
Myślę że w ciemno można obstawić że w podstawie wyjdą Eric i Gavi, pytanie tylko czy odpocznie Pedri czy de Jong. W ataku też obstawiam Ferrana chyba jednak na skrzydle, Lewy walczy o króla strzelców.
1
@KamQiX Śmichy chichy ale ten brak podania będę jeszcze długo pamiętał... to był kryminał