kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi Cristano Neymar i Lewy przed nimi, ale to by chodziło
0
@BGleba Ale o jakim siedzieniu na ławce mówisz? Przy tej ilości meczów? Strzelam: gramy Nico Raphinha Yamal, za 3 dni Nico Raphinha Olmo za 3 dni Nico Olmo Yamal, za 3 dni Raphinha Olmo Yamal. W 4 meczach każdy pauzuje w jednym, czy to jest wg Ciebie „siedzenie na ławce”? Do tego dochodzą kontuzje, kartki, złe samopoczucie, sraczka itd. Równie dobrze można zrobić to o czym coraz częściej się mówi, czyli dać piłkarzowi w połowie sezonu po prostu 2-3 tygodnie wolnego, myślę że niedługo to będzie norma w wielkich klubach.
0
@BGleba Tylko że ani Torre ani Fermin to nie są alternatywy na skrzydło. Jako gracze zadaniowi owszem ale nie po to żeby wejść i poszarpać. Gracze których wymieniłeś można sprowadzić tylko nie w zamian za skrzydłowego tylko oprócz niego. Zwłaszcza że kto wie czy nie będziemy zaproszeni do KMŚ a wtedy szeroka kadra się przyda. Ja w ogóle jestem zwolennikiem szerokiej kadry i rotacji, naprawdę jak taki Raphinha albo Yamal usiądzie na ławce raz na 4 mecze to krzywda się Mu nie stanie a i pretensji nie będziec.
Pisałem to już wiele razy: Nico za klauzulę i David za darmo, to powinny być nasze priorytety.
1
@BGleba To wypbraź sobie teraz że na 2 miesiące wypada nam teraz Yamal, Lewy albo Raphinha, co wtedy? Zwłaszcza przy wątpliwym stanie zdrowia Olmo? Mamy teraz 3 ofensywnych graczy na 3 pozycje: Raphinha, Yamal i Olmo, z Ferranem w odwodzie. Transfer skrzydłowego jest absolutną koniecznością, bo możemy przestać mieć szczęście i ktoś nam może wypaść na dłużej (tfu! odpukać). Zresztą meczów jest tyle że każdy pogra i nikt nie będzie narzekał że gra za mało
0
@Macior79 Nie ma szans żeby PSG sprzedało Barcolę, tym bardziej do nas.
0
@BIGCULES Już samo powiedzenie o 22-latku który jest podstawowym graczem aktualnego mistrza Europy że jest „słaby” trochę kłuje w oczy, nie sądzisz? Nico dusi się w Bilbao, już dawno ich przerósł. Cena za niego jest mimo wszystko przystępna jak na możliwości.
0
Wszystko zależy od kasy, jeżeli będzie to tylko i wyłącznie Nico, jeżeli będzie mniej to Lookman. Diaz, a już na pewno Leao będą drożsi i to nie ma żadnego sensu.
0
Niestety jak nas zaproszą to nie ma szans odmówić. Kasa jest ogromna a my jej potrzebujemy, nawet jak byśmy mieli wystawić rezerwy i odpaść po fazie grupowej. Mimo tego że Liverpool to wielki klub to nie ma szans z Barceloną jeżeli chodzi o rozpoznawalność, kolejnym argumentem jest to że już odpadli w LM. Ciekawe jak będzie.
2
@Barca_Big_Moment Jeżeli sytuacja ekonomiczna Barcelony nie pozwala na kupno Nico to jakim cudem mamy kipić Leao lub Diaza którzy zapewne będą drożsi?
3
Absolutne i zdecydowane tak dla transferu Nico, to by dało niesamowite możliwości rozbudowania naszego ataku.
Nigdzie nie znajdziemy piłkarza o takim stosunku jakości do ceny, nie będzie problemów z aklimatyzacją, przyjaźnią się z Yamalem, to cały czas bardzo młody chłopak. Już dawno przerósł Bilbao i się tam dusi ale jednocześnie jest lojalny i dlatego nie chciał odchodzić. Do tego doszły problemy z rejestracjami. Zapewne bał się że cos może pójść nie tak i miał racje vide sytuacja z Olmo.
Mam nadzieję że się uda, podobnie jak liczę na Davida za darmo.
0
@MalanFCB A jak Kounde na środku to kto na prawej jak nie będzie Forta?
0
Widać na tym flmiku że jakoś to już zaczyna wyglądać, może się uda na następny sezon
0
To dobrze bo gość gra średnio 2 mecze dobre w sezonie
19
Ciekawe co na to Athletic któremu przekładają mecz domowy 8 dni przed. Przecież tam już bilety sprzedane i trzeba wszystko zmieniać
0
@waletpl Ciężko było przewidzieć że Real przegra z Espanyolem i straci punkty z Osasuną, podobnie jak wcześniej ciężko było przewidzieć że my przegramy chociażby z Las Palmas.
9
Szczęście w nieszczęsciu. Oby wszedł na kilka minut w finale LM
16
W ostatnich sezonach Real im jest słabszy tym więcej wygrywa więc zdobycie pierwszego trypletu w historii przy tak beznadziejnej grze wpisałoby się idealnie.
3
Jak nie ma zerwania to to jest świetna wiadomość nawet jakby miał już nie zagrać w tym sezonie. Oby to była prawda
1
Moje marzenie to przedłużenie kontraktu Lewego przy jednoczesnej obniżce zarobków. Żeby stał się takim naszym Adurizem albo Stuanim. Nie wiem tylko czy się zgodzi a na tak drogiego rezerwowego nas nie stać
0
@Alozuer0900 A to nie było tak że On za którymś razem sobie kolano na tym rozwalił?
0
@SirFinley Już nie przesadzaj, Casado ostatnio grał dużo mniej. Dramat to by był jakby nam wypadł (tfu!) Raphinha Yamal Lwy albo Pedri
1
Nakby było zerwane to już by chyba wiedzieli?
0
@Maker0 Dlatego trzeba wprowadzić zasadę że trzeba to zgłosić od razu, powiedzmy w ciągu 10-20 sekund po zaistnieniu danej sytuacji. Tak jak w tenisie.
0
Lepiej 2 miesiące, bo już się obawiałem najgorszego jak zobaczyłem tytuł artykułu.
Czas na nieoczekiwanego bohatera tego sezonu czyli na Erica który radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Na szczęście w środku pomocy mamy kim grać.
1
@Maker0 Dlatego potrzebny jest system który pozwoli trenerowi interweniować w sytuacji której nie obejmuje „protokół VAR”. Czyli np taka sytuacja jak wczoraj, faul poza polem karnym, druga żółta kartka itd itp
11
Strasznie ważne zwycięstwo. Widać było po drugim golu dla Atletico jak drużyna była wkurzona, to co przez ostatnie kilka sezonów by ich załamało teraz ich poderwało, to jest gigantyczna zmiana mentalności. Widać było ile radości dało to zwycięstwo, Lewy na wywiadzie wręcz rozpromieniony i podejrzewam że reszta drużyna była w takich samych nastrojach.
P.S. Już abstrahując od tego że sędzia jest ślepy widać ile pracy jest jeszcze żeby udoskonalić VAR. Wszyscy widzieli rękę ale zgodnie z protokołem nie mogli jej odgwizdać. Chyba tylko jakiś system challenge może tutaj coś zmienić.
1
@noface Oby tylko te oferty się pojawiły bo czarno to widzę
0
Jakim cudem mieliśmy tylko 1,36 xG?
1
Boże jaki ten Sorloth jest kwadratowy…
0
Ciekawe o czym myślał Cubarsi przy golu?