kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sondisonda A ile było takich podań prostopadłych do których Lewandowski dzisiaj nie wyszedł?
11
@karci0 Jeszcze Tuska brakuje i mamy komplet
0
@pioz123 Girona regularnie kładzie się przed Realem więc raczej nie ma na co liczyć
2
@FCB_dimiC nikt by na to nie wpadł, fajnie że jesteś
0
@Roobo Jestem pewny że Ferran wyjdzie na Atleti, tak sobie Flick wymyślił
3
Pewnie dostane bana ale pochwalę Lewego za pressing, to dzięki niemu Raphinha przejął piłkę
5
4 gości na spalonym, ręka piłkarza Las Palmas a ci 5 minut oglądają powtórki. Jaja normalnie
0
Co się czepiacie Olmo? Goś Mu jeb**** stempla z całej siły a ci mówią że szklany
0
Tu można było przez chwilę o czerwonej pomyśleć a ten nawet żółtej nie dał?
1
A my mieliśmy wolne teraz i to przez 2 tygodnie. Jestem przekonany że słabsza dyspozycja z Rayo była spowodowana tym że Flick zrobił mini okres przygotowawczy. Z Benfiką powinniśmy wygrać nawet jakby mieli miesiąc wolnego, nie oszukujmy się.
1
@BezglutenowyPedri Rejestracja Olmo, powrót rejestracji Christensena, podwyżki Araujo, Cubarsiego, Pedriego, Gaviego… a w kolejce jeszcze Yamal
2
Stawianie na Szczęsnego i tolerowanie jego początkowych błędów po to żeby teraz wrócić do Penii byłoby totalną głupotą. To już lepiej postawić na Pene w CdR
2
@zDeka TVP pokaże ochłap który mu rzuci C+
0
Ja rozumiem szacunek do rywala ale nie bądźmy tacy skromni. Brak awansu do 1/2 przy takim losowaniu będzie naszą totalną porażką. Dobrze że Liverpool w nagrodę za pierwsze miejsce ma teoretyczny spacerek w 1/4, myślę że z PSG sobie spokojnie poradzą.
0
@AntiVARdridista Wolę grać rewanż na wyjeździe niż trafić na PSG
1
Cudowne losowanie, lepiej być nie mogło.
0
@comtedurgell Nie przygotowanie tylko walczą o króla strzelców dla Mbappe, nic nie zrozumiałeś
0
@aroski15 Tylko że Fort trzymał przeciwnika za koszulkę przez kilka sekund uniemożliwiając Mu cofnięcie się i zdobycie lepszej pozycji. Widać jak gość próbuje się cofnąć i nie może, dla mnie to jest faul. Podobnie jak przy karnym dla nas, Inigo chce biec do przodu a ten Go trzyma. Tutaj piłkarz Rayo chce biec do tyłu a Fort Go trzyma. Dziwię się że gość z Rayo nie próbował tego jakoś wykorzystać.
Co innego sytuacja z Cubarsim, tam biegli równo, Cubarsi owszem trzymał za koszulkę a przeciwnik to poczuł i zrobił padolino.
12
Ja już od dawna powtarzam że ten kto mówi że Lewy nie opłaca się Barcelonie powinien chociaż raz tam pojechać. A teraz jak jeszcze jest Wojtek to już w ogóle jest szał.
2
@Messibestplayerintheworld Na stronie Realu piszą że robią wszystko żeby Real nie był mistrzem to jak to jest?
1
@Radko1976 Dlatego nie chce umniejszać Realowi rozsmarowania City po boisku. Ale że City się skompromitowało to też trzeba zauważyć
1
@Radko1976 Ja przyznam że też mi się mała iskierka zaświeciła po tym 4-0. Ale to co pokazała pbrona City przy tych golach to przecież jakaś kompletna parodia.
1
Dramat, upadek, kompromitacja. Niestety nie da się pokonaćw deumeczu Realu grając bez obrony. Niestety dalej nie wiemy co tak naprawdę wart jest Real bo na tle City wyglądali świetnie ale kto by nie wyglądał?
0
@Pustelnik Chude? Toż to totalna zapaść przecież. Ja rozumiem że Rodri to trzymał wszystko ale brak jednego piłkarza nie może spowodować takiego upadku tak wielkiej drużyny.
0
@RivaldoVitorBorba Ancelotti też, to jeszcze większy absurd
1
Super decyzja sędziego przy golu Juve
4
@konrad1661 Na olx można wyhaczyć naprawdę super okazje, trzeba tylko poszukać.
2
Carlo przy tak słabym City powinien ze 4 zmiany zrobić w przerwie. Ciekawe czy wykorzysta wszystkie i jak szybko
0
Jak dzieci we mgle, co za kompromitacja City.... tu się może jakąś masakrą skończyć
tylko Pepa żal...
0
Donnarumma jest cinki jak sik pająka. Tp jest na pewno ich słaby punkt w kontekście ewentualnego dwumeczu