0

Ciekawe na co liczą kibice Atletico, chcą powtórzyć mecz?

0

@kamillek88 Tylko gdzie jest granica od której mówimy „wyraźnie”? Dla jednego to będzie centymetr dla innego 5.

0

@Eto'o9 R10 Akurat obwinianie głównego o błąd przy spalonym jest lekko chybione

0

@Kai0 Osobiście uważam że to dotknięcie kompletnie nie miało wpływu na strzał. Ale jakby decyzja była w drugą stronę to podobny lament podnosiłby Real. Dlatego przepis powinien być prosty i jasny.

8

Jeżeli przepis mówi o „wyraźnej” zmianie toru lotu piłki to jest to kolejny przepis do zmiany w erze VAR. Bez powtórek nikt nie byłby w stanie stwierdzić czy było tam dotknięcie i nikt nie jest w stanie stwierdzić co to znaczy „wyraźnie”. Dla jednych to wystarczy dla innych nie.
W dzisiejszych czasach przepisy muszą być jednoznaczne z jak najmniejszym polem do interpretacji.

2

Sytuacja mniej więcej taka jak odgwizdanie centymetrowego spalonego- nie miało to wpływu na strzał ale błąd jest błąd. Swoją drogą to pierwszy raz widzę taką sytuację.

7

Rzygać się chce patrząc na tą parezywą farciarską drużynę. Kiedy myślisz że już nie mogą mieć więcej farta okazuje się że Alvarez się wywala przy karnym. Ja taką sytuację widzę pierwszy raz. I kto na tym zyskuje? City? Barcelona? PSG? Nie, oczywiście Real. To jest coś niesamowitego…
Jeszcze Uciemiężony który pokazuje kibicom Atletico herb po tym jak zagrał kompletną kupę… ale klasy nie kupisz.

0

Co za łajzy… niemożliwe

1

Vinicius spieprzył karnego, czas na Mbappe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Swistus172 Real gra w sobotę z Villareal na wyjeździe

2

Obie drużyny totalnie wyczerpane, dobra wiadomość przed weekendem

1

Jak Atletico nie wyeliminuje dziś tak słabego Realu to nigdy tego nie zrobią

3

W sumie Real długo bez kontuzji wytrzymał

0

No tak bardzo przestrzelonego karnego to nie pamiętam od czasów Beckhama

1

Camavinga, ciekawe czy coś spieprzy dzisiaj

0

Z tego Alvaresa to się niezły dzik zrobił

0

@cymanski15 Teraz to szlag wie kiedy jest ręka a kiedy nie. Jakby dał to by się wybronił, nie dał bo było za blisko i nie było zamiaru

0

@michal26 Ja mam od kilku lat i nigdy czegoś takiego nie miałem, może coś z kompem?

0

Myślicie że Atletico jak zwykle w LM rozłoży nogi przed Realem?

3

To niesamowite jak zmiana trenera potrafi zmienić obraz gry z tymi samymi zawodnikami. Jak Balde wychodził z piłką na 3-1 to można było postawić dom na to że padnie bramka. Za Xaviego można by się co najwyżej zes…..

5

Najlepszy scenariusz na dziś: awans Atletico po karnych. Fakt, nie opinia.

2

No niestety, Liverpool ogromny zjazd w ostatnich tygodniach. PSG- Villa wydaje się być formalnością.

0

Pomyśleć że Barcelona myślała żeby kupić tego Numeza

5

To jest niemożliwe co tam się dzieje, mecz odwrotny jak w Paryżu tylko tam grał bramkarz a tu nieskuteczność Liverpoolu

0

Jeżeli naszym rzeczywiście siądzie mecz dla doktora to może się to skończyć gwałtem na Benfice. Oby tylko nie poszło w drugą stronę i nie poplątało im nóg.

0

Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę klub jest winny de Jongowi. Jeżeli nowy kontrakt spowoduje anulowanie tego co było to to może być całkiem niezły deal.

1

Nie oczekujmy że Real straci punkty w każdym meczu zwłaszcza z Rayo u siebie. Ważne że znowu zagrają 80 minut w pełnym składzie

20

Dla mnie brzmi świetnie, nie puszczamy żadnego piłkarza na reprezentacje i gramy z Osasuną.

0

Ciekawe co by było gdyby to był mecz Ligi Mistrzów, wtedy przełożenie raczej nie byłoby możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?