1

@PatrychoO Vinicius jest moralnym zwycięzcą ZP

0

Ale City to ma pakę, aż niemożliwe że tak słabo grają

2

@LukaszFan Kontuzja

9

Oh shit, here we go again

1

@MeMyselfAndI A no tak, popieprzyłem. Mój błąd.

3

@FCB_dimiC Jest zima to musi być zimno Pani kierowniczko
Cholera, jeszcze z 10-15 lat temu takie mrozy to nie było nic nadzwyczajnego, teraz przyszło przez 4 dni -10 i alerty ogłaszają, raporty specjalne, w każdych wiadomościach mówią...

0

Dlaczego Kane zszedł w przerwie? Jakaś kontuzja czy był taki słaby?

0

To ja już wiem na kogo trafi Real :)

1

Bayern pobił rekord sezonu w ilości wylewów obrony w jednej akcji

0

To jest mniej więcej tak jakby skoczek narciarski skarżył się że mu odjęli punkty za wiatr. Samozaoranie level master.

1

@Boro79 Też miałem wrażenie że Inigo zobaczył co się dzieje i wykorzystał pozycję piłkarza Rayo żeby te Go zablokował. Jeżeli był w stanie to tak szybko ogarnąć to szacun.
Chociaż trzeba też przyznać że piłkarz Rayo celowo się przesuwa żeby zablokować możliwość interwencji

0

@Kruczek6 Ja w pełni popieram zdanie Piotra Urbana z pomeczowego studia, nie każde dotknięcie piłki powoduje że nie ma faulu. To jest sytuacja do interpretacji a przykład Fermina pasuje tu idealnie. Zwłaszcza że Fermin cofa nogi i nie wjeżdża w przeciwnika z wyprostowanymi.
Dla mnie liczy się też impet samego zagrania, jeżeli bramkarz wjeżdża w Olmo i wycina Go równo z trawą a przy okazji muska piłkę to moim zdaniem jest to faul ale na szczęście ja się nie znam i nie decyduję. Szkoda że Raphinha tego wtedy nie dobił bo nie byłoby dyskusji.

0

@Sullivan06 Ale wiesz że ma kontrakt obowiązujący?

2

@Arczi57 xG 2,53:0,99 czy ja wiem?

0

Jeżeli ktoś chce znać moje zdanie to:
1. Powinien być karny dla Rayo w sytuacji z Fortem. Zawodnik Rayo chce się uwolnić i cofnąć a Fort Go trzyma. Bez dwóch zdań. Nie wiem po co to robi bo przecież wystarczyłoby się przesunąć 2 kroki.
2. Do faulu na Inigo chyba nawet RMTV się nie przyczepi.
3. Gol dla Rayo, ja miałem w ogóle wrażenie że tam był spalony wcześniej. Sytuacja mocno kontrowersyjna ale widać że gościa na spalonym nie interesuje nic poza powstrzymaniem Inigo. Pewnie gol i tak by padł ale fakt jest faktem. Zadecydowała tu pewność i szybka decyzja liniowego który od razu dał sygnał.
4. Sytuacja Cubarsiego. Zupełnie inna niż dwie poprzednie. Tutaj mamy też trzymanie ale mamy też padolino piłkarza Rayo. Takich karnych się nie dyktuje.
5. Olmo, jak dla mnie to 200% karny. Co z tego że bramkarz dotyka piłki skoro po ułamku sekundy wycina piłkarza równo z trawą? Dziwna decyzja VAR.
6. Jeszcze tu bym dodał potencjalny faul na Raphinhi. Sytuacja podobna do faulu Szczęsnego w meczu z Benfiką tyle że tu Raphinha wybija piłkę wysoko w przód. Jakby zagrał w bok do Lewego to karny byłby pewny. Kwestia interpretacji bo faulowany był ewidentnie.

0

@4Fabregas4 Naprawdę porównujesz te dwie sytuacje? Przecież to absurd…

0

W dobrym momencie Szczęsny odpowiedział pewnemu dziennikarzowi

0

Yamal jest katastrofalny dziś, dramat

4

Dobry mecz Frankiego, kupa przechwytów

1

Ale serio, jak to może nie być karny?

0

Taki mini okres przygotowawczy w środku sezonu to może być prawdziwe błogosławieństwo jeżeli Flick to dobrze wykorzysta. Podczas gry Real gra na 100% każdy mecz my sobie odpoczywamy. Oby dzisiejszy mecz okazał się być tylko sparingiem w tym małym presezonie.

2

A ja wygłoszę kontrowersyjną tezę że Barca powinna się odezwać do… Rodrygo. Gość mega niedoceniany w Madrycie a grać potrafi.

0

@D10SLEO Zawsze myślałem że Getafe to bandyci ale Osasuna?

0

@mekston Spokojnie, niech wyeliminują City

0

Ruchy Arabii zbierają żniwo.

0

@MirusAmisz A kto tak mówił? To raczej Davies siedział na walizkach w drodze do Madrytu.

0

Żaden system nie pomoże jeżeli sędziowie są ślepi i głupi. Jeżeli VAR wzywa sędziego po zagraniu Fermina który po zagraniu piłki wjeżdża w przeciwnika z podkurczonymi nogami a inny VAR nie wzywa sędziego po faulu piłkarza Espanyolu na Mbappe albo piłkarza Valencii na Pedrim to nie znaczy że system jest zły tylko że sędziowie są idiotami.

4

Pomyśleć że ludzie głosują na wzmocnienie pozycji na której gra lider klasyfikacji strzelców ligi i wicelider w lidze miatrzów, do tego jako zmiennika ma Ferrana który naprawdę ostatnio pokazuje że może być wartościowy. Ale nie głosują na pozycję na której śmiga potężny Ansu Fati.
I to wszystko dlatego że pierwszym napastnikiem jest Polak, z niewiadomych przyczyn znienawidzony przez dużą część polskich kibiców Barcelony. Cudowna ankieta, brawo.

2

Jeżeli rozmowy z Tahem są tak mocno zaawansowane to grzechem byłoby Go nie wziąć za darmo

3

To rychło w czas sobie przypomniał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?