kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę klub jest winny de Jongowi. Jeżeli nowy kontrakt spowoduje anulowanie tego co było to to może być całkiem niezły deal.
1
Nie oczekujmy że Real straci punkty w każdym meczu zwłaszcza z Rayo u siebie. Ważne że znowu zagrają 80 minut w pełnym składzie
20
Dla mnie brzmi świetnie, nie puszczamy żadnego piłkarza na reprezentacje i gramy z Osasuną.
0
Ciekawe co by było gdyby to był mecz Ligi Mistrzów, wtedy przełożenie raczej nie byłoby możliwe.
0
@slayer Mimo wszystko wolałbym grać z Osasuną niż z Atletico, czyż nie?
0
@Matt_i1992 @LjakRoberciik Ok, tylko dlaczego tego nie zrobić np w ośrodku treningowym? Przecież wynajęcie takiego hotelu na pewno kosztuje sporo kasy.
0
Zawsze się zastanawiałem po co oni robią zgrupowanie w hotelu skoro grają u sie ie?
2
Pomijając tragedię to całkiem niezła sytuacja dla nas jeżeli będziemy się liczyć w walce o mistrzostwo. Taki mecz z teoretycznie łatwym rywalem u siebie w przedostatniej kolejce może się przydać.
0
@Penguin007 Masz rację, tylko pomijasz reakcję drużyny. To był gość który był z nimi codziennie, przy każdym treningu, w każdym meczu. Jeżeli coś się komuś stało na boisku to On był przy nich pierwszy. Miał 40 lat i już go nie ma, zdajesz sobie sprawę jaki to jest dla drużyny szok? Przecież oni prawdopodobnie nie byli w stanie wyjść na boisko.
Kiedyś byłem świadkiem podobnego zdarzenia, byłem na meczu Resovii w siatkówkę gdy doszła wiadomość że w wypadku zginął Arek Gołaś. Ci wielcy faceci płakali jak dzieci, ostatnią rzeczą o jakiej wtedy myśleli to było wyjście na boisko.
0
@aldewir No tak, przeleciałem od razu do składów i nie doczytałem
8
@Barcafan2020 przede wszystkim nie zagra w rewanżu
0
Ale nawet na ławce Go nie ma?
0
Nie sądzę żeby Olmo nie zaczął w podstawie, w meczu z Benficą nawet się dobrze nie rozgrzał. Najważniejsze to odpoczynek Pedriego bo widać że był wykończony. Chętnie bym zobaczył parę Casado/FdJ przed nimi Fermin albo Gavi a Olmo w miejsce jednego ze skrzydłowych.
Przycisnąć mocno, zamknąć mecz i zmieniać.
12
@addept Nie wiesz że jak Lewy nie strzeli ze 2 goli przewrotką z połowy to nie ma co tu liczyć na dobrą ocenę?
2
Myślę że Maciek jest jednak zbyt surowy dla MATSa. Wiele razy wygrywał nam mecze a z tej wypowiedzi można wywnioskować że jego transfer był pomyłką. Przecież tak nie było.
2
W polsce już by miał proces o obrazę uczuć religijnych
6
Nie sądzę żeby Wojtek się tym przejmował
0
Każdy artykuł o stadionie jest coraz bardziej idiotyczny. Klub chce wrócić w tym sezonie a tu piszą że w przyszłym się nawet nie da, przecież 3 miesiące na takiej budowie to ogrom czasu, nie ma szans żeby się tak mylić.
Ja bym się chciał dowiedzieć jakie terminy ma naprawdę wpisana firma Limak.
0
Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę w stosunku do niego zaległości. Jeżeli zgodzi się na anulowanie długu w zamian za nowy kontrakt to to może być dobry interes.
0
@pep71 Tylko że nawet na planszy końcowej po meczu u nas była wpisana 1 kartka
5
I super, mam nadzieję że zatwardziali dziennikarze z Katalonii wreszcie się zamkną i wrócą do jaskiń bo tylko ferment robili.
4
@Sapos93 Chciałem przypomnieć że Yamal ma 17 lat, może się Mu zdarzyć obniżka formy
0
A kto tak właściwie dostał tą kartkę? W transmisji wyglądało na to że obaj obrońcy, na pewno na grafice był pokazany Araujo, na Livescore jest Araujo, na Flashscore że Inigo.
Co do Cubarsiego to interwencia bardzo pechowa, podbiło Mu nogę i przez to przeleciała ona nad piłką. 5 cm niżej i wszyscy by mówili o super interwencji. Takie życie, zdarza się, dobrze że udało się to dowieźć.
40
Czy to będzie zbyt ryzykowna teza jeżeli powiem że Pedri przy tym co daje w obronie i ataku jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie?
To co gość wczoraj odstawił to kolejne arcydzieło ale chyba trzeba pomyśleć żeby Mu odpuścić Osasunę bo był całkowicie wyczerpany.
3
Tak jak pisałem wczoraj wcale mi nie żal Lucho. Po tym co odstawił w poprzednim sezonie po wyeliminowaniu Barcy niech odpada.
0
Cudowna porażka PSG. Lucho po tym co odstawił w Barcelonie po awansie w poprzednim sezonie jest dla mnie zerem.
0
Ale generalnie nigdzie nie ma słowa o zółtej dla Inigo
6
Ale co Raphinha jest przech… to jest w tym sezonie. Wiele złych decyzji ale w decydującym momencie mistrz. Takimi piłkarzami wygrywa się puchary
0
Tymczasem Liverpool :DDDD
0
@partymaker głupoty gadasz