2

Niech ktoś powie panu Vazquezowi że ci co lecieli tym samolotem nie zagrali w meczu

0

@Filarrr11 Ale ja nie jestem zwolennikiem wstawiania Fatiego, odpowiadam tylko na argument że nie gra bo klub chce Go sprzedać co moim zdaniem jest nieprawdą

0

@noface To teraz pomyśl że jesteś dyrektorem sportowym jakiegoś klubu. Wolisz kupić gościa który półtora roku nie gra czy który jednak pojawia się na boisku skoro jest dobry na treningach?

6

Człowiek sobie śniadanie je a Wy mnie Pepe atakujecie? Bleh…

1

Najważniejsza zmiana o której powinni myśleć to danie możliwości interwencji w sytuację której VAR nie widział albo nie obowiązuje protokół. Tak jak ostatnio, wszyscy widzieli rękę piłkarza Atletico ale nie można bylo zainterweniować, dla mnie to kuriozum. A takie sytuacje wbrew pozorom zdarzają się niemal w każdym meczu.

11

Nie żebym jakoś specjalnie śledził karierę Zubimendiego ale mnie On kompletnie nie przekonuje, zwykły grajek. Wiem że od lat mówi się o nim jako następcy Busquetsa ale to przecież zupełnie nie ta liga.

2

@Hawajczyk Za darmo tego nie robił, był najlepiej zarabiającym graczem w swoich czasach przebijając konkurencję o grube miliony.

1

@waletpl Dokładnie taki sam jak mieli Lenglet i Umtiti a z nimi jakiś się udało. Ja się dziwię że Ansu aż tak bardzo nie ma mbicji żeby jeszcze kiedykolwiek zaistnieć w piłce ale cóż, jego wybór.

0

@F3DO Ferran na pewno, w obronie Fort Araujo (już 2 połowa a On dalej na ławce) Martinez i Balde. Nasi Hiszpanie z pomocy też nie grali pełnych meczów więc obstawiam trio Eric Pedri Olmo, chociaż coś czuję kogoś z dwójki Gavi Fermin. Mimo wszystko to "tylko" Osasuna która ostatnio gra słabo, trzeba to przycisnąć i zamknąć jak najszybciej.

0

@F3DO Problem w tym że Yamal ma w nogach 120 minut z Holandią a wyjście bez obu byłoby jednak lekko ryzykowne. Ja bym im dał po połowie, zresztą trener będzie widział w jakim są stanie i zdecyduje.

9

@FloroFloro No takiego porównania to bym nie wymyślił, to jakaś obsesja?

0

@Rifek A to nie jest tak że jest to wtedy traktowane jako wypłata i obciąża budżet płacowy?

1

Nie ma co deprecjonować TAA, dobry obrońca. Tylko zastanawiam się po co skoro jednak Carvajal wróci a Vasquez jest „legendą” klubu. Moim zdaniem bardziej potrzebują lewego obrońcę.
A poza tym ściąganie zawodników za darmo jest dobre, ale premia za podpis idzie do wypłaty albo jednocześnie w koszty, nie ma tej słynnej amortyzacji.

0

Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę jesteśmy Mu winni za zaległe pensje. Jeżeli z tego zrezygnuje to to może być całkiem dobry deal

3

„Piłkarz wybrał Hiszpanię, ponieważ to ułatwiłoby mu przywdziewanie barw Los Blancos.”
Ci to mają przerośnięte mniemanie o sobie… wszyscy robią wszystko żeby grać w Realu, tak jak Haaland, Davies i Kimmich.

0

Piłkarz Malty ma piłkę w niegroźnej sytuacji na połowie boiska a ten debil faul taktyczny robi... ehh...

4

Poprawcie to 8- na 80 bo się wystraszyć można :)

0

Chłopak zawsze miał potencjał ale w Barcelonie zupełnie się spalił. Dużo czasu Mu zajęło żeby wrócić, oby dało się coś zarobić.

1

Na pewno z Osasuną nie zagra Yamal po tych 120 minutach, dobrze że Pedri z Holandią też zaczął od ławki. Lewy dzisiaj siądzie z Maltą więc na Osasunę powinniśmy wyjść w miarę dobrym składem. Obrona Fort Eric Inigo Balde da sobie radę.

1

Oj tam, metr spalonego, każdy może się pomylić

1

@AxelF O tym bydlęciu Pepe nawet nie wspominam, zresztą nawet gest Kozakiewicza nie umywa się do tego co działo się na Metropolitano, a już uciszanie trybun w ogóle mnie nie razi. Ale to co tam się działo widziałem chyba pierwszy raz przy tym poziomie klubów.

0

@michalgajdek Czyli paradoksalnie nasze DNA musiał przywrócić ktoś kto go nie ma, dla mnie bomba

9

Tęsknię za starym dobrym Realem, wiadomo że to nasz odwieczny wróg ale kiedyś byli to piłkarze z klasą. Teraz to banda prostaków którzy plamią ich historię. Niby powinniśmy się z tego cieszyć ale niesmak pozostaje

2

I dlatego tak się cieszyłem że przyszedł do nas Flick. Inny świat, inne trenowanie, wreszcie bez tego piep******ego DNA. Wreszcie widać optymizm nawet jeżeli ten sezon skończymy tylko z superpucharem.
Jesteśmy rozpieszczeni, przynajmniej ja. Przeżyłem jako kibic najlepszy okres w jego historii ale wiadomo było że to nie będzie trwało wiecznie. Teraz wreszcie widać światełko w tunelu że po rządach (tfu!) Bartomeu i po doprowadzeniu klubu na skraj przepaści wrócimy do wygrywania. Brawo drużyna, brawo Flick, cokolwiek się nie stanie.

2

Messi Cristano Neymar i Lewy przed nimi, ale to by chodziło

0

@BGleba Ale o jakim siedzieniu na ławce mówisz? Przy tej ilości meczów? Strzelam: gramy Nico Raphinha Yamal, za 3 dni Nico Raphinha Olmo za 3 dni Nico Olmo Yamal, za 3 dni Raphinha Olmo Yamal. W 4 meczach każdy pauzuje w jednym, czy to jest wg Ciebie „siedzenie na ławce”? Do tego dochodzą kontuzje, kartki, złe samopoczucie, sraczka itd. Równie dobrze można zrobić to o czym coraz częściej się mówi, czyli dać piłkarzowi w połowie sezonu po prostu 2-3 tygodnie wolnego, myślę że niedługo to będzie norma w wielkich klubach.

0

@BGleba Tylko że ani Torre ani Fermin to nie są alternatywy na skrzydło. Jako gracze zadaniowi owszem ale nie po to żeby wejść i poszarpać. Gracze których wymieniłeś można sprowadzić tylko nie w zamian za skrzydłowego tylko oprócz niego. Zwłaszcza że kto wie czy nie będziemy zaproszeni do KMŚ a wtedy szeroka kadra się przyda. Ja w ogóle jestem zwolennikiem szerokiej kadry i rotacji, naprawdę jak taki Raphinha albo Yamal usiądzie na ławce raz na 4 mecze to krzywda się Mu nie stanie a i pretensji nie będziec.
Pisałem to już wiele razy: Nico za klauzulę i David za darmo, to powinny być nasze priorytety.

1

@BGleba To wypbraź sobie teraz że na 2 miesiące wypada nam teraz Yamal, Lewy albo Raphinha, co wtedy? Zwłaszcza przy wątpliwym stanie zdrowia Olmo? Mamy teraz 3 ofensywnych graczy na 3 pozycje: Raphinha, Yamal i Olmo, z Ferranem w odwodzie. Transfer skrzydłowego jest absolutną koniecznością, bo możemy przestać mieć szczęście i ktoś nam może wypaść na dłużej (tfu! odpukać). Zresztą meczów jest tyle że każdy pogra i nikt nie będzie narzekał że gra za mało

0

@Macior79 Nie ma szans żeby PSG sprzedało Barcolę, tym bardziej do nas.

0

@BIGCULES Już samo powiedzenie o 22-latku który jest podstawowym graczem aktualnego mistrza Europy że jest „słaby” trochę kłuje w oczy, nie sądzisz? Nico dusi się w Bilbao, już dawno ich przerósł. Cena za niego jest mimo wszystko przystępna jak na możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?