0

Ale Pedri to jest ostatnio kozak. Najpierw taki sprint w 80 minucie a później wyjście spod 4 przeciwników

0

@barcelonaLM TVP pokazuje to co im da C+, nie mają nic do gadania.

0

@F3DO Grając bez Viniciusa, Mbappe i Belinghama potrafili z nimi wygrać więc nie jest tak źle

0

Jak na g*wno które zagrało Atletico to 2-1 to najmniejszy wymiar kary. Wygląda jakby im bardziej zależało na CdR niż na LM.
A BVB-Lille 1-1, właśnie się dziwiłem że wszyscy na pewniaka obstawiali Borussię do awansu

15

Jak można w ostatniej minucie posłać takie podanie w poprzek? No kretyn...

5

@Filipem On tak zawsze przecież wygląda

0

Ale powrót Llorente, szacun

0

@Who_you_mam A które są w tym momencie lepsze?

2

3 gole i 3 asysty w 7 meczach? Toż to lepiej niż Fati

0

@rumilas W sensie którzy kibice? Była jakaś ankieta wśród socios albo kibiców?

2

@AxelF Sędziował mecz z Espanyolem to było chyba w Sylwestra jak Lewemu zawiesili karę za czerwoną którą dostał od Gila Manzano (z pocieraniem nosa). Absurdalny mecz w którym Lahoz pokazał kilkanaście żółtych kartek

0

@AxelF I który cofnął czerwoną po tym jak zobaczył na VAR jak piłkarz Espanyolu kopie w głowę Lewego

2

@Kyonego Mateu Lahoz: Moim zdaniem Elustondo nie powinien był zostać wyrzucony z boiska. To była żółta kartka, ponieważ Javi López zdołałby dołączyć do walki o piłkę Danim Olmo.

17

Jeżeli rzeczywiście Neymar miałby grać za małe pieniądze to jego przyjście byłoby gigantycznym sukcesem ekonomicznym nawet jakby miał przesiedzieć wszystkie mecze na trybunach.

28

Wzięcie Lahoza na eksperta sędziowskiego to mniej więcej tak jak wsadzenie Dudy na prezesa Trybunału Konstytucyjnego.

4

Nigdy nie zrozumiem obrońców którzy faulują w takich sytuacjach.

1

Yamal nawet się nie spocił, mecz na 50% zagrany przez wszystkich

0

Trochę pechowo dzisiaj Lewy, zawsze ktoś nogę wsadzi

0

@Hawatkhar No i to się teraz powoli zmienia, tutaj trzeba oddać Tebasowi że zmusił nas do podpisywania bardziej realnych kontraktów. Tak naprawdę z kontraktami które są wyższe niż powinny być został nam Lewy, de Jong, Fati i Lenglet czyli jest duża szansa że cała czwórka po tym sezonie podpisze nowe/odejdzie.
Czy Cristiano zarabiał więcej w Juve niż w Realu?

0

@PatrykBarca Myślę że to działa psychologicznie, dając taką klauzulę klub pokazuje że zawodnik nie jest "nie na sprzedaż".

0

I tak powinno być. Skład powinien cały czas ewoluować, zmieniać się. Perez pokazuje jak to się robi, nie miał skrupułów gdy pozbywał się legend jak Cristiano czy Ramos, sprzedał za dobrą kasę np Casemiro.
A my się trzymamy piłkarzy i później zostajemy z 34 latkiem zarabiającym 30 mln za sezon.

1

Ja nie mówię że Atletico nie zasłużyło na zwycięstwo. Ale sędzia dolicza 4 minuty a połowę tego czasu Atletico trzyma piłkę w rękach na aucie albo u Oblaka. A sędzia kończy na 94.06.

1

@krefi10 Sociedad przyjedzie mocno osłabiony, damy radę.

3

Nie wiem co jest lepsze, to że Real zdobył w ostatnich 5 meczach 5/15 punktów czy to że strzelili w nich tylko 5 bramek. Jakoś polubili te piątki. Mając taką moc w ataku z Mbappe w formie i szalejącym Rodrygo to dosłownie zapaść.
Po raz kolejny okazało się że jak indywidualności nie pykną to Realu nie ma.

0

@TroY_PL I nie ma buractwa, przekleńsw i wyzywania (no prawie)

5

@norbi77 Gulera wcale mi nie szkoda. Poszedł za kasą to niech ma. Przyszedłby do nas to miałby 10x więcej minut zagranych.

1

Real tradycyjnie, jak nie pykną indywidualności to dupa z tyłu. Fajna akcja na 1-0 i w iększości nieudane zrywy Viniciusa to za mało na Betis, super mecz zagrali. No i szacun dla Isco.

0

@Szmulek Akurat dzisiaj dodatkowo mega spokój.

2

Sędia dzisiaj w formie…

19

Ja się cały czas zastanawiam co to jest za przekręt. Wydanie w tym momencie 25 mln za Roque to nieporozumienie, 5 bym za niego nie dał…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?