3

To rychło w czas sobie przypomniał

0

Ja bym tam wolał żeby po cichu urabiali Davida i mam wielką nadzieję że tak właśnie jest. Ciekawe czy Barcola byłby do wyciągnięcia z PSG skoro ściągnęli Kvare.

1

Z dwojga złego lepiej tu trafić na Atletico a uniknąć PSG, choć to oczywiście nie ma żadnego związku. Może los nas oszczędzi.

4

@kinioo Gra City to totalne nieporozumienie, Real z 5 goli powinien strzelić.

0

Najlepszym meczu wyjazdowym od lat? No bez jaj… Wiele frajerstwa już widziałem w piłce ale to co wczoraj odstawili obrońcy City na czele z bramkarzem było nie do uwierzenia.
Tylko Pepa żal

0

Banda błaznów, nic więcej. Coś niesamowitego

0

Jak dzieci we mgle

1

City kompletnie nie należy się zwycięstwo w tym meczu… ale Real to Real, jeszcze wszystko może się zdarzyć

2

To jest niemożliwe żeby drużyna z takimi nazwiskami była tak beznadziejna. Po prostu nie do uwierzenia.

0

Jak tak dalej się dadzą gnieść to wtopią to aż miło...

3

Nie wiem czy tam nie spalił na milimetry...

1

City jest przerażająco słabe, niemożliwe żeby brak jednego gościa spowodował taki upadek. Przecież tam ciągle są świetni piłkarze...

0

Vinicius już leciał zanim bramkarz Go ruszył, ciekawe jaka by była decyzja

8

PSG jest ostatnio dużo lepsze, dobrze by było na nich nie trafić

1

Pena wpuszczał wszystko co nie leciało w niego do tego dawał mnóstwo niepewności, zwłaszcza przy łapaniu piłki. Jedyne w czym był świetny to wyjścia poza pole karne, ale to jest za mało na bycie pierwszym bramkarzem w Barcelonie. Szczęsny widać że się trochę opanował z tymi głupimi wyjściami poza pole karne i pokazuje coraz częściej że jest pewnym punktem drużyny.

3

Piłkarka Espanyolu była w takim szoku że aż jej bryknął...

3

Mogą sobie szukać błędów VAR, a ja przypomnę że nadal jest tak że jeżeli sędzia na boisku nie zapisze czegoś w protokole to tego nie ma. Jakby była możliwość karania piłkarzy po meczu z zapisów video to by się wszyscy uspokoili.

1

Najgorsze: Yamal, Gavi i podwójne standardy sędziowskie.
Yamal już od kilku meczów gra słabiej, niby czaruje, niby drybluje ale nic z tego nie wychodzi. Do tego podejmuje złe decyzje i jest bardzo nieskuteczny. Oczywiście z racji wieku nie ma się co bardzo czepiać ale obniżka formy jest widoczna.
Gavi przesadza, już z Alaves mogł oglądnąć czerwoną kartkę, do tego zrobił krzywdę sobie i przeciwnikowi. Powinien się skupić na grze a nie na szaleństwie.
Sędziowie: nie czepiam się czerwonej, bo da się ją obronic. Chociaż trzeba powiedzieć że Fermin zagrał w piłkę i cofnął nogi, to nie był wjazd korkami. W dużo gorszej sytuacji Ceballosa Var sędziego nie wezwał a przy wjeździe w Pedriego z Valencią nie było nawet faulu.
Te podwójne standardy sędziowskie są po prostu irytujące.
P.S. domaganie się karnego dla Sevilli to po prostu szczyt, wstydu nie mają…

1

Ważne zwycięstwo w bardzo trudnym meczu. Dużo walki i fauli, dobrze że nie musimy się teraz bić w LM.

2

Gość Mu wjeżdża w nogi, widać jak kostka staje bokiem a ci będą mówić że szklany.
Kretyni

9

@Coutinho007 Casado to walczak, zawodnik paradoksalnie na lepszego rywala. De Jong lepszy do gry pozycyjnej gdzie przeciwnik jest cofnięty.

3

@natanvip Wynik jest całkowicie otwarty, Real ma dramat w obronie. Ten dwumecz zapewne roztrzygnie się indywidualnościami, a przy słabości Viniciusa moim zdaniem lekkie wskazanie na City.

18

Teraz widać jak ważne było zajęcie wysokiego miejsca w LM. Podczas gdy Real będzie walczył z City nasi piłkarze będą sobie siedzieć w fotelach. Takie dwie tygodniowe przerwy w lutym to złoto.

1

@Messiah10 A Neosine Forte? Filipkowi pomogło :)

14

Carlo, co tam u Ciebie? Bez zmian.
Zajedzie ich chłop i bardzo dobrze.

8

Kompletnie nie rozumiem dlaczego Simeone postanowił nie wykorzystać zdziesiątkowanej obrony Realu. Bardzo to dziwne, wystarczyło przycisnąć.

4

Eh jakby fajnie było jakby trafili na siebie w CdR, kolejne 2 wyczerpujące mecze.

0

@Tasde Mówisz tak jakby do końca ligi zostały 3 kolejki. Wszyscy jeszcze potracą punkty.

1

@Tasde Tyle że wtedy jest szansa na odrobienie do Atletico. Wiadomo, wygrana Realu to najgorsza opcja.

1

My mamy ten komfort że w sumie każdy wynik jest dla nas dobry. Ktoś straci punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?