kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja się tak zastanawiam jak taki sędzia może spojrzeć w lustro. I nie ważne czy to błąd czy celowe działanie, po tak skandalicznej decyzji już bym chyba nie chciał na boisko wyjść. I już pal 6 tego karnego, Rudiger w swoim stylu wjeżdża w gościa dupą i dalej nic.
0
@ali3gator I co to daje? Sędzia przyjdzie i powie że nie ma karnego, kibice gwiżdzą. I co Mu zrobisz?
1
@Stinger_ Ja pójdę spać. Jak wygrają to też.
0
@MOLESTA Fajnie widać jak WSZYSCY piłkarze stanęli bo każdy był pewien że będzie karny. Dopiero jak nie gwizdnął to Real ruszył a Celta dalej stała.
0
@MesQueUnClub96 No ale po co? Podejdzie do tego monitora i powie że nie ma karnego i co Mu zrobisz? Przecież to nie jest tak że sędzia na boisku jest lepszy niż sędziowie na VAR, jeden pies.
1
@MesQueUnClub96 Już nie przesadzaj, Celta nie taka mocna
0
@Stinger_ Ciul tam z Mbappe, pomyśl co będzie jak wygra przed Uciemiężonym
0
Myślicie że jest opcja że zawodnicy Realu nie chcą już pracować z Ancelottim? Jakby dzisiaj przegrali to coś czuję że mógłby polecieć...
0
A to nie jest tak że te loże VIP na meczach z Alaves czy Levante i tak stoją puste?
1
Może gdzieś wcześniej był spalony? Bo na pewno nie Kounde w końcówce
0
@Kamil689 Naprawdę sądzicie że Bayern wypuści Musiale? Nie ma szans...
0
Mnie najbardziej zszokował fragment jak Maciek tłumaczył że nie powinno być karnego na Gavim. Serio? Gość wchodzi korkiem w udo i to nie jest karny? Ja ogólnie zawsze protestuję przeciwko podejściu że na karnego to musi być jakiś mocniejszy faul niż na połowie boiska, przecież to bzdura. Jak może być tak że coś co jest faulem przed polem karnym nie jest faulem w polu karnym? Podobnie jest z zagraniem ręką ale tutaj to już w ogóle jest chaos.
0
@tomek1656 A rok temu byli chętni?
0
@Terroriser Raz się urwał, wielkie mi co. Vinicius jest (prawie) zdobywcą złotej piłki, to że raz na 90 minut zrobi dobrą alcję to nie wina obrońcy
0
@LambiPL Kursy na kartki zwłaszcza obrońców nie są wygórowane więc żeby wygrać konkretne pieniądze musieli stawiać grubo. Myślę że tu AI mocno działa i wyłapuje takie dziwne kupony
0
@Abaddon131 A co, nie gramy?
2
W którymś newsie było że CSD potwierdził że wszystkie dokumenty były złożone na czas i prawidłowo i dlatego przyznał środek zapobiegawczy. Jakby tak było to zrobi się ciekawie.
0
@Krozzzyx „To mniej więcej 300 milionów, a ponadto prawo do podniesienia ceny miejsca, ponieważ dysponujemy własnością. Marżę zyskuje ten, kto zarządza.”
Nie wiem czy to nie jest tak że klub sprzedaje prawo do dysponowania miejscami vip ale inkasuje stałą kwotę. Jak pośrednik sprzeda komuś lożę np na Classico drożej to jego zysk
1
@Filarrr11 Teraz tak ale przecież jeszcze w grudniu były wiadomości że Barcelona jest z Tahem dogadana.
1
@Kuchar Przepis jest a wszyscy mają go gdzieś. My np (podobno) negocjowaliśmy z Tahem i (podobno) mamy Go zaklepanego.
1
@Marusek Był dobry ale bez przesady, ani z całą siłą ani jakoś bardzo precyzyjny. Takie strzały może puszczać bramkarz Alaves a nie Barcelony.
12
@FLYP myślę że Ter Stegen nie był przewidziany bo nawet nie był w kadrze, było 3 innych bramkarzy. Pojawił się tam jako kapitan do odbioru pucharu.
29
@Mroziu Bo jest pewniejszy i ten błąd tego nie zmienia. Co to ma do rzeczy?
Widziałeś jaką szmatę puścił Pena z wolnego?
1
@Bananowysong Mogę wrzucać tylko że to będzie troszkę mylące bo już nie podjąłem się liczenia minut i wejść z ławki czyli niezależnie czy ktoś grał 2 minuty czy cały mecz u mnie będzie miał 1.
1
W ten piękny poranek aktualizacja statystyk po Superpucharze.
Bilbao:
1. gol Gavi asysta Balde asysta 2 stopnia Pedri
2. gol Yamal asysta Gavi as 2 Pedri
Real:
1. gol Yamal asysta Lewandowski as 2 Kounde
2. gol Lewandowski asysta Gavi
3. Gol Raphinha asysta Kounde as 2 Araujo
4. Gol Balde asysta Raphinha as 2 Yamal
5. Gol Raphinha asysta Casado as 2 Balde
Klasyfikacja:
1. Raphinha 19 goli 13 asyst 6 as 2 stopnia w sumie 38
2. Lewandowski 26 3 2 31
3. Yamal 8 12 7 27
4. Pedri 4 3 14 21
5. Casado 0 6 5 11
6. Kounde 1 7 3 11
7. Balde 1 5 4 10
6
1. Raphinha to w tym momencie najlepszy piłkarz świata
2. Pozdro dla hejterów. Jeszcze zatęsknicie żeby zobaczyć tak grającego Polaka w takim meczu. Pewny karny, super asysta, walka do końca, dużo wygranych pojedynków. Brawo Lewy za podniesienie się po słabszych meczach.
3. Takimi piłkarzami jak Casado i Gavi wygrywa się w dzisiejszych czasach tytuły.
4. Yamal to jakaś abstrakcja, nawet Messi w tym wieku nie robił takich rzeczy.
5. Brawa dla Penii, puścił szmatę zaraz po wejściu ale później grał pewnie a interwencja z końcówki klasa światowa.
6. Araujo to świetny obrońca ale jak chce odejść to nikt Go nie zatrzyma
7. Mbappe zagrał świetny mecz, kilka razy sam objechał naszą obronę. Na szczęście tylko On grał cokolwiek w Realu.
2
@Czarny_ck No wiesz, klub zobowiązuje do buractwa a Bellingham szybko się uczy
3
Nieno w sytuacji Szczęsnego nawet powtórka nie pokazuje faulu w 100% więc tutaj bym Mu wybaczył. Ale nie widzieć wejścia w udo Gaviego to są jaja.
2
A tak już trochę na spokojniej to Real przegrywa w tym sezonie kolejny mecz z mocnym rywalem. Ciekawe to, mimo tego że Mbappe zaczyna grać. Dzisiaj kilka razy nas objechał
1
@fotohobby czerwone były nawet 2 tylko sędzia nie wiedzieć czemu ich nie pokazał. O ile Camavinga to był delikatyny (choć taktyczny) faul to już w przypadku Viniciusa możnaby się zastanowić na bezpośrednią czerwoną