0

@kamiVeB Bo Pan Mirosław jest jej trenerem, Bukowiecki to tak na przyczepkę tylko :)

2

@addept Serio? Przecież Szczęsny miał już praktycznie piłkę w rękach, Martin dobrze blokował przeciwnika ale w ostatniej chwili poplątały Mu się nogi (trochę pod wpływem naporu przeciwnika) i wtedy doszło do zagrania. To nie było podanie tylko niechciany kontakt z piłką.
Sytuacja w 300% na konto Martina i jakby w bramce stał Pena to chociaż mam szczerą nadzieję że już do niej nie wróci mówiłbym to samo.

0

@turhiay A kiedykolwiek nie był?

0

@ziomal62 I doszedłeś do tych wniosków po tym jak mocarny Real umordował w 95. minucie zwycięstwo 2:1 z ostatnią drużyną ligi?

3

Ja rozumiem że to Real i że można mieć stresa grając z nimi zwłaszcza jak się ma dobry wynik. Ale k… m… jak można po raz kolejny i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny podarować im gola w tak kompletnie absurdalny sposób?. To jest coś nie-pra-wdo-po-do-bne-go. Ja wiem że oni mają „to coś” i są naprawdę świetni w wyciąganiu takich sytuacji. Ale może jakby przeciwnicy przestali im w tym pomagać to byłoby trudniej?
Po prostu nie do uwierzenia, w aut by to wykopał i nie byłoby problemu.

0

@DJ6 Bo nie można, decyzja La Ligi zapewne zostanie cofnięta więc Olmo i Victor nigdy nie zostaną/zostali wyrejestrowani

0

Jeżeli mówimy że Real ucieka spod topora to spod czego ucieka Laporta?

0

Ale dlaczego kara będzie obowiązywała tylko w La Lidze jeżeli będzie niższa niż 4 mecze? Bo nie do końca rozumiem... Licząc że Real ma do rozegrania jeszcze mecz w CdR to Superpuchar będzie ich 2. i ewentualnie 3. meczem z kolei.

13

Niestety po raz kolejny ukazał nam się tutaj rasizm tej ligi. Najpierw biały wielki bramkarz bezpardonowo atakuje Uciemiężonego ryzykując jego zdrowie a nawet życie a ten gdy się broni dostaje czerwoną kartkę. To było podłe, obstawiam anulowanie czerwonej kartki po odwołaniu Realu i 3 dodatkowe punkty za to że nie mogli grać w 11 do końca meczu. Skandal goni skandal w tej lidze.

0

@neolodz Przecież śmieję...

1

O ja jeb.... to jak wrócimy do 1:1 to ruszamy po Nico? :DDDD

0

@karolek981 No nie, to nie jest zwykły transfer tylko wykreślenie zawodnika z kadry w trakcie sezonu. Ekspertem nie jestem ale nie kojarzę sytuacji żeby coś takiego kiedyś miała miejsce. Dodatkowo nie chodzi tu po prostu o spóźnienie z przesłaniem papierów w przypadku transferu tylko cała analiza FFP.

5

@Kismeth Jeżeli La Liga w niewłaściwy sposób wykreśliła piłkarza to ta decyzja zostanie cofnięta więc nie wiem po co się tu wymądrzać…

4

Jeżeli rzeczywiście Barcelona złożyła stosowne dokumenty w terminie i to La Liga się nie wyrobiła to może być różnie. Myślę że przepisy są nie do końca na to przygotowane bo takie sytuacje zwykle się nie zdarzają.

0

@catalanian09 Ale to nie o to chodzi, chodzi o zasadę. Kompletnie nie rozumiem jaki związek ma rejestracja w klubie do gry w reprezentacji, przecież to dwie różne rzeczy.
Nie pamiętam jak to było w przypadku gdy mieliśmy bana i kupiliśmy Arde Turana i Vidala a oni przez pół roku nie mogli grać. Też wtedy nie mogli grać w reprezentacjach?

0

@catalanian09 Czyli jeżeli Olmo rozwiąże kontrakt z Barceloną i przez pół roku będzie wolnym zawodnikiem to będzie mógł grać w reprezentacji?

0

@dzefrej234 Raczej suszi :)

9

Już abstrahując od nieporadności Laporty to przecież to jest kompletny idiotyzm. To że piłkarz nie jest zarejestrowany w klubie ma Mu blokować grę w reprezentacji? Przyjmując hipotetyczną sytuację że piłkarzowi nie chce się grać w żadnej lidze a hobbystycznie gra sobie w reprezentacji (np w takim San Marino) to nie może tego robić bo nie ma klubu. Dobrze rozumiem?

0

@creativeopinion Pytanie czy to rzeczywiście musi być zakręcenie kurka na 3-5 lat? Nikt nie wie jaka jest faktyczna kondycja klubu ale mimo wszystko nasz skład nie jest taki zły i da radę grać na wysokim poziomie zwłaszcza jak by się udało złapać jakieś nazwiska za free. Największym problemem dla starego/nowego prezydenta to sprzedaż de Jonga i zrobienie coś z kontraktem Lewandowskiego który jest gigantyczny.

1

Najgorsze jest to że nie za bardzo widać kto miałby tego Laportę zastąpić. Victor Fort zupełnie mnie nie przekonuje, wygląda na człowieka zupełnie bez ikry, chociaż oczywiście mogę gadać bzdury.
Czekam na wejście do klubu Pique z grupą młodych managerów którzy rzeczywiście znają się na swojej robocie.
Jeżeli się okaże że rzeczywiście Laporta przegrał sprawę Olmo to dymisja musi być natychmiastowa.

0

A co z Ligą Mistrzów i innymi pucharami?

0

Czyli 2 dni wolnego i w piątek bierzemy się za robotę :)

0

@Nightraider To jasne, dlatego nie wiem co kierowało (tfu!) Bartomeu że dał Mu takie pieniądze. Myślę jednak że dałby się utargować na zmniejszenie pensji a jednak przyszedłby za darmo więc wyszłoby na zero. Wszyscy wiemy ile angielskie kluby potrafią płacić za kompletnych no-namów.

0

Casus Lengleta jest niesamowity. To naprawdę nie jest zły piłkarz i w Atletico to udowadnia. W Anglii też sobie nieźle radził a mimo to nie było klubu który chciałby Go wziąć nawet za darmo. Ja rozumiem że u nas sporo zarabia ale za darmo dla takiej Aston Villi to super opcja.
Bardzo to dziwne.

3

Jest tylko jeden mały problem - nie mamy kim Lewego zastąpić nawet po to żeby dać Mu 2 mecze wolnego żeby popracował nad formą. Jak już się wydawało że Ferran łapie formę to złapał, ale kolejną kontuzję. Pau Victor jest na to za słaby a innego napastnika nie mamy.

9

@MesQueUnClub96 To że Lewy ma spadek formy jest prawdą i nie ma się co czepiać.
Obwinianie Lewego za ostatnie wyniki jest nadużyciem

1

@MarshallLAW Ferran musiałby się najpierw nie łamać co 5 meczów to może wtedy byłby to dobry pomysł.

0

A jak to jest z kontraktem Lewego? W przypadku rozegrania minut jest to obligatoryjne czy to opcja?

1

@lysy1015
https://www.realmadryt.pl/news/134128-real-madryt-zrobil-dzwignie-finansowe-z-miejsc-vip-na-santiago-bernabeu
https://www.realmadryt.pl/news/134170-niepokoj-ktory-dotad-nie-pojawial-sie-w-finansach-realu-madryt-i-mala-dzwignia-by-go-ukryc

Oczywiście finanse Realu są na nieporównywalnie lepszym poziomie niż nasze ale do tej pory były wręcz nieskazitelne i mówiło się że Real może kupić wszystkich za każdą cenę.
Trzeba też pamiętać że Real wydaje na pensje około 30% więcej niż my (wg Capology)

3

@GREGRTS Mają mniejsze bo skala ich budżetu jest nieporównywalnie mniejsza. Skala oczekiwań też, a jak radzą sobie hiszpańskie kluby w pucharach wystarczy zerknąć na tabele. Przecież dla tak uznanych klubów jak Betis, Villareal, Valencia czy Sevilla kupienie i zarejestrowanie gracza za 20 mln graniczy z cudem. O mniejszych klubach nie wspominam bo oni muszą bazować głównie na wypożyczeniach. Przecież nawet Real który podobno jest wzorem zarządzania musiał zrobić dźwignię i to nie małą żeby zaklepać Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?