26

Czy to będzie kontrowersyjne jeżeli powiem że dla mnie zawodnikiem meczu był Casado? Skąd ten gość się wziął i dlaczego nikt Go wcześniej nie widział?

35

Później biegał i cieszył się bez problemów także to chyba tylko jakieś przeciążenie. Dobrze że po meczu z Leganes tydzień przerwy a później kolejna przerwa

0

Spalony i tak. Ale paskudnie skręcił nogę

1

Nie o bez jaj, nie wiem o co się plują

0

Olmo tragedia absolutna na razie

0

Wygląda to o niebo lepiej niż ostatnio

1

@macio_944 … co spowodowało błąd

0

Jeżeli zagramy tak jak w ostanich meczach to może się skończyć katastrofą… mam obawy o ten mecz

0

Widzę że ten obrońca kapitan Atalanty to w ogóle mecz życia rozegrał

4

Ale spokojnie, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądził że Real rzeczywiście ma szansę odpaść z LM. Dalej wielkiego ch zagrali i tylko mega fart i wylewy Atalanty pozwoliły im wygrać. Jakby nie wygrali to mogłyby się zacząć nerwowe ruchy i jakieś transfery a tego przecież nie chcemy, skład jest kompletny

0

@Szakalaka12369 co by nie było, jakbyś Mu kazał nie trafić to by nie dał rady :)

0

Ja bym chyba karierę skończył jakbym taką szmatę zrobił w ostatniej minucie

2

To jest jakiś żart?

16

Real grający na czas z Atalantą do czego to doszło...

3

Boże co za ściema....

1

R.I.P. obrońca Atalanty. To chyba było najłatwiejsze ominięcie obrońcy w karierze Bellinhama :)

0

Ja pierniczę.... czy z tym Realem naprawdę ktoś zawsze musi się zesrać? Coś niesamowitego...

0

@Nightraider Tylko że w taki sposób można łatwo wylać dziecko z kąpielą. Ja zawsze wspierałem de Jonga i zawsze liczyłem na to że będzie liderem naszej pomocy na lata. Teraz widać że chłop naprawdę ma problem mentalny i widać że bardzo to przeżywa, karanie Go w tym momencie Klubem Kokosa może Go całkowicie złamać. Nawet jeżeli nie chcemy już żeby u nas grał to żeby Go sprzedać za jakiekolwiek konkretne pieniądze musi być choć trochę odbudowany.

1

Nie łudźmy się, Real nie odpadnie z LM nawet jak przegrają z Atalantą. Później mają Salzburg i Brest więc na pewno wskoczą do 24. Tyle że ktoś z wysokiego miejsca będzie miał zonka jak ich w 1/8 wylosuje

2

@Fenelon No i co z tego że wezmą? Motta zapewne za to dostanie bana na 10 meczów i skończy się branie spraw w swoje ręce.
W meczu z Sociedad jawne oszustwo - nie pomyłka ale oszustwo - i co, ktoś coś mówi?

2

@Xxxbarca4ever A i tak na koniec sezonu nikt Go nawet za darmo nie będzie chciał, zawodnik - paradoks.

5

Całe szczęście że (tfu!) Bartomeu nie dostał tych pieniędzy. Pewnie niedługo do tego dojdzie bo przy ogromnych pieniądzach jakie mają kluby angielskie i inne petrokluby ciężko będzie utrzymać się w czołówce.
Jak będzie nowy prezydent to jak najbardziej byłbym za tym, tylko nie za bardzo jest kandydat a Pique jakoś się nie kwapi.

1

Ja bym proponował sobie przypomnieć kim byliśmy na początku sezonu: bankrutem z dziurami w składzie których nie było jak zatkać. I wiecie co? My dalej jesteśmy tą samą drużyną tyle że świetny początek rozbudził w nas wielkie nadzieje. Tylko że dalej jesteśmy liderem LL i zajmujemy trzecie miejsce w LM.
A jaka to jest drużyna?
1. Gramy bez bramkarza i 1 dobry mecz z Betisem nie zmieni mojej opinii na temat Penii
2. Nie mamy ŻADNEJ możliwości rotacji w obronie. Na środku cały sezon od deski do deski grają małolat i gość który miał być uzupełnieniem składu. Boki obrony też słabe bo Kounde się zajechał a Balde ciągle nie przekonuje.
3. Całe szczęście że objawił się Casado bo bylibyśmy w całkowitej czarnej dziurze
4. Niby jest bogactwo środkowych pomocników ale kogo tak naprawdę mamy? De Jong to absolutny dramat, Olmo po kontuzji jest nie tyle cieniem co wrakiem samego siebie, Fermin gra kompletne dno i do tego stracił skuteczność.
5. A z przodu? Lewy jest w mega formie ale jak drużyna zawodzi to sam nic nie zrobi. Raphinha jest obecnie najlepszym piłkarzem świata ale nawet jemu zdarzają się słabsze mecze jak np. wczoraj. Yamal to geniusz ale też nie zawsze może czarować. A rezerwowi? Przemilczę...

Dlatego poczekajmy, i tak jest lepiej niż miało być.

0

Akurat Girona z Realem ostatnio dość regularnie dostaje i to mocno więc nic nadzwyczajnego. Bellingham coś poważnego?

0

@4Fabregas4 To znaczy kiedy była ta dobra gra, z Majorką?

0

@Kesniak No nieststy tylko On nam został bo Christensen nawet nienjest zarejestrowany. Cubarsi jest ostatnio bardzo słaby i potrzebuje odpoczynku.

2

Nasza obrona ostatnio to absolutny dramat. Zamęczeni, bez szansy na rotacje. Oby Araujo jak najszybciej wrócił w formie.
Obawiam się że Borussia może się po nas przejechać jak będziemy grać tak jak dziś

1

Jesteśmy strasznie słabi, nasza obrona w ostatnich meczach to jakieś nieporozumienie. Oby ten Araujo szybko wrócił

0

Gość Mu włazi na achillesa, ściąga buta i jeszcze się pluje

0

@Faro Bez kartki? Chyba tylko 1 faul Mu odgwizdał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?