2

Jakim my qr...... cudem tak ciągle wygrywamy mając w bramce pozoranta? Przecież to jest niedorzeczne.

0

Sztuczna inteligencja ma zawał po meczu Aston Villi

0

@Mow_mi_Douglas Idealnie trafione :)

0

@GrubyZGR Jak ktoś przy takiej grze Realu liczy na 12 pkt w 4 kolejkach to podziwiam optymizm

1

Szkoda że Borussia się tak zes….. w drugiej połowie bo już by całkiem ciekawie było. Jak się nie ogarną to Liverpool może brutalnie się z nimi zabawić a po drodze jeszcze niewygodna Osasuna w twierdzy Bernabeu.

1

Qrde przy takim meczu żałuję że Polsat już nie ma LM bo bym dzisiaj Bożydara posłuchał.

3

Kibice Realu nie martwcie się, na swoim stadionie jesteście mocniejsi
oh wait...

1

Real zaraz wyjazd do Liverpoolu, może być ciekawie :)
Teraz tylko się spiąć jutro i wskakujemy na 4-6 miejsce.

0

@Comentateiro No i co z tego że przerabialiśmy z Gundoganem? Przecież to był nasz najlepszy piłkarz w poprzednim sezonie.

1

Aston Villa z największą szansą na pierwsze miejsce? Chyba można nie czytać…

0

@ViscaelBarca2007 Tak jak napisałem nie upieram się że to musi być Nico i że musi to być priorytet. Akurat ten odcinek jest o nim więc o nim piszę. Jednak będę się upierał że mamy tylko 3 "napastników" w zespole z czego 1 jest przyspawany do środka. Daje to 2 zawodników na 2 pozycje przez cały sezon - dla mnie to mało. Nie wiem czy będzie w ogóle temat Nico w lecie 2025 ale na pewno powinniśmy wzmocnić atak. No chyba że do tego czasu Fati wróci do formy a Ferran będzie rekinem.

0

@ViscaelBarca2007 To może można powiedzieć inaczej: nie gramy szerokimi skrzydłami bo po prostu ich nie mamy?
Ja nie mówię że Nico ma być priorytetem ale na pewno nie można powiedzieć że dodatkowy gracz na poziomie do ataku nie jest nam potrzebny. Zwłaszcza za takie pieniądze, jeżeli to prawda z tą klauzulą to nie kupienie Nico byłoby głupotą.
Naprawdę chcesz grać cały długi sezon trzema napastnikami na 3 pozycje? To samobójstwo które niestety jest naszym udziałem w tym sezonie z konieczności. Całe szczęście że Lewy jest w takiej formie a Raphinha jest w trybie goda, ale to wreszcie wyhamuje i żaden Olmo a tym bardziej Fermin na dłuższą metę ich nie zastąpi.

0

Z tego co widać na prognozach przestało padać także powinno być już tylko lepiej. Parking Lewandowskich ocaleje :)

0

Jestem zszokowany tym że ludzie piszą że mamy inne pozycje do wzmocnienia. Przecież my na 3 miejsca w ataku mamy w tym momencie mamy 3 piłkarzy, 1 kontuzjowanego Ferrana i Fatiego który gra na 10 % swoich możliwości i jest po prostu beznadziejny. Które pozycje wymagają wzmocnienia bardziej niż "przód"? Ja kompletnie tego nie rozumiem...

0

Jak to słusznie zauważyli wczoraj komentujący taka taktyka jest możliwa tylko w erze VAR i półautomatycznych spalonych. Flick jest szaleńcem, no przy stosunkowo wolnych środkowych obrońcach to nie ma prawa się udać - a jednak. Teoretycznie jak wróci Araujo powinno być jeszcze lepiej, zwłaszcza że Cubarsi i Inigo z braku innego wyjścia grają prawie wszystko.

0

@kamillek88 Był potencjalny faul ale była chyba tylko 1 powtórka. Var konsultował i nie dał.

2

Jakbym Wam powiedział w poprzednim sezonie że będziemy narzekać po meczu wygranym 3:1 to wszyscy by mnie wyśmiali. Druga połowa to tryb ultra ekonomiczny, moim zdaniem aż za bardzo. Niestety jak się już odpuści to ciężko wrócić na wysoki poziom, całe szczęście nie było to potrzebne.
Mnie dalej martwi Pena, po prostu Mu nie ufam. Chciałem przypomnieć że my dzisiaj straciliśmy 4 (!!) bramki i o ile w sytuacji gdzie piłka wyszła poza boisko można powiedzieć że wszyscy to widzieli i odpuścili to przy spalonych naprawdę był to mega fart, mniejszych spalonych już się zrobić nie da i na pewno te pozycje nie wpływały w żaden sposób na obrońców i bramkarza. Niby Pena nic nie zawalił ale absolutnie nie daje nic poza to co leci w niego.
Mam nadzieję że już w LM Szczęsny wejdzie do bramki w ramach rotacji i zagra na tyle pewnie że już tam zostanie.

1

@ILovethisGame Gavi jeszcze chyba nie jest gotowy, Fermin też po kontuzji. Mamy bogactwo, dajmy pograć wszystkim

32

Ten moment kiedy liczysz na manitę a nie modlisz się o przepchnięcie meczu 1-0…

0

@xavi890 Jest kurs 2,30 na bramkę Lewego w pierwszej połowie, myślę że to dobry deal

1

@HypeR Wiadomo że wiele zależy od kasy i od tego kto ewentualnie odejdzie ale środkowych graczy mamy aż za dużo. Nie można mieć wszystkich już lepiej wzmocnić skrzydła.

1

@Tlener To była ironia ale fajnie się zestarzało :)

1

@macio_944 Oby to był początek pokazywania przez de Jonga tego co naprawdę potrafi.

0

@Barca_Big_Moment Fati jest przetalentem z potencjałem na bycie jednym z najlepszych piłkarzy świata. Ale teraz gra na 10% swoich możliwości więc przestań gadać bzdury.

17

Proszę, skończcie z tym absurdalnym "gdzie miałby grać". Wyobraźcie sobie że zamiast kopiącego się po czole Ferrana i beznadziejnego Fatiego mamy Nico. Przy meczach co 3 dni miałby masę minut tak samo jak Yamal, Raphinia czy ktokolwiek inny. Pomyślcie że nam teraz Yamal na miesiąc wypada, kim chcecie grać na skrzydłach? Danim Olmo?

0

@ziomek_90 No właśnie, @Redakcja sam o to pytałem kiedyś. To było super.
Są gdzieś dostępne bramki ze wszystkich meczów? Sam bym to chętnie policzył

0

@bulo Kryzys może i nie ale po 1. Valencja nie jest tak słaba jak to pokazuje tabela a po 2. poziom frustracji w Realu jest tak wielki że albo tam się skończy jakimś 6-0 albo kompromitacją Realu, innych wyjść nie przewiduję :)
Z resztą Real jest mega słaby w tym sezonie co zostało tylko przypudrowane drugą połową z Borussią. Teraz mają Milan i Liverpool i jak nie zaczną grać lepiej to mogą być niezłe jaja.

0

Się porobiło… zastanawiam się czy nie postawić jakiejś większej kasy na Valencię, kurs jest zacny a może być ciekawie :)

1

Świetne wiadomości dla nas, niech wyją oby jak najgłośniej. Mnie niezmiennie ciekawi jak to się odbyło, Floro dzwonił do wszystkich że nie jadą? Ciekawe co na to Mbappe.
Ja od zawsze powtarzam że można na palcach jednej ręki policzyć ofensywnych Brazylijczyków którzy utrzymali formę dłużej niż kilka sezonów. Oby to był początek końca dobrej formy męcznnika.

2

Przecoeż wiadomo że Gavi wszedł tylko po to żeby wk… Viniciusa :) teraz czas na więcej minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?