kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale fart, miałem zawał
0
Przegramy to jeszcze, jak tak można…
1
@BORO_12 Do konkurencji z Pena to ja bym mógł stanąć nawet
1
Po sezonie. Jak nie ściągniemy szybko jakiegoś bramkarza to możemy się pożegnać z czymkolwiek
1
O co chodzi z tym brakiem powtórek ze spalonych?
8
To że coś musi się znaleźć protokole jest przepisem tak debilnym że nie mam pojęcia dlaczego nikt tego nie zmienia. Pierdyliard kamer na stadionie a i tak sędzia musi coś zobaczyć żeby ewentualnie ukarać zawodnika.
Jak ktoś na trybunach krzyczy na Męczennika to jest całe śledztwo i szukanie po kamerach, jak zawodnik coś zrobi a sędzia w pierwszym tempie nie zauważy to nie ma konsekwecji.
0
@Radko1976 No to Real jest na dobrej drodze żeby to pobić z nawiązką
6
@novy1899 A to nie jest tak że Laporta prosił żebyśmy więcej meczów u siebie mieli na wiosnę jak już otworzą Camp Nou?
0
Ktoś wie jaki jest rekord karnych przyznanych jednej drużynie w sezonie?
1
@Pustelnik Ten błąd wynikał z braku zgrania, nie mieli okazji zbyt wiele grać ze sobą gdy Eric był na DMC. Dodatkowo mieli wielkiego pecha bo Eric postanowił zmienić kierunek biegu akurat w momencie podani - sekundę wcześniej i sekundę później nic by się nie wydarzyło. Wielki pech i głupota Erica że nie puścił gościa tylko faulował na czerwoną.
2
Ja uważam że ta Liga Mistrzów jeszcze wiele razy nas bardzo zaskoczy. Załóżmy że taki Real przegra w najbliższym meczu z Atletico i traci do nas 7 pkt, przecież nie będą mogli sobie pozwolić na większe straty i jednak dowartościować ligę. Podobnie jest ze wszystkimi, w pewnym momencie zaczną kalkulować.
Zresztą przecież wszyscy faworyci (poza Bayernem który trafił na jedną z najsłabszych drużyn) mieli swoje problemy. Real męczył się z VFB, PSG wyrwało zwycięstwo z Gironą którą my 3 dnie wcześniej rozjechaliśmy, Juventus grał u siebie z PSV, Arsenal stracił na dłuższy czas Odegarda. My zagraliśmy słabo ale też mieliśmy pecha bo 1. MAtS miał wylew a po 2. Garcia nie wiadomo po co faulował. Sytuacja taka sama jak Araujo, zamiast puścić gościa i nawet stracić gola to ci osłabiają drużynę i burzą cały plan na mecz.
Nie zapominajmy też jaki mamy skład, a to doskonale pokazuje nasza ławka na której ze znaczących zawodników byli mocarny Ferran i Fati który nie zagrał dobrego meczu od 25 lat.
Spokojnie, będzie dobrze, poczekajmy na powroty całego naszego środka i zobaczymy wtedy.
1
Straszny mecz, po prostu coś fatalnego. Jak za „najlepszych” czasów Xaviego
1
Ależ mnie niesamowicie denerwuje to puszczanie spalonych. Akcja powinna być dawno przerwana a trwa dalej i zamiast piłka dla broniących jest np rożny. I jak z tego rożnego padnie gol to już na VAR nikt tego spalonego nie sprawdzi. Przecież to jest totalny absurd.
1
@Rafalloxfcb @Lisek Ok, cofnąłem sobie tą akcję. Jest kontakt kolana Erica z lewą nogą gościa z Monaco. Faul jak nic
0
@Lisek Ale w którym momencie? Był kontakt z nogami?
0
Eric tam naprawdę faulował? Przecież nawet ręki na ramieniu nie położył a gość padł jak porażony
1
@fotohobby Lewy powinien mieć 2 asysty jakby Raphinia nie wybrał się na spacer a Balde umiał trafić w piłkę
5
Czy @Redakcja planuje powtót serii gole, asysty, asysty drugiego stopnia? To było bardzo ciekawe.
0
@AxelF Sytuacja Pedriego była identyczna? Nie rozśmieszaj ludzi.. nie mówię że Lewy tego nie spieprzył ale bądźmy poważni. Miał obrońcę na plecach który w odpowiednim momencie Go popchnął i wytrącił z równowagi. Powinien to wykorzystać mimo to.
0
@kanver_ To zależy czego się oczekuje, Haaland potrafi strzelać ale potrzebuje serwisu, Mbappe jest bardziej mobilny, może i strzela mniej ale robi więcej zamieszania.
0
@Pressinho Zobaczymy co będzie prezentował Fati...
22
Na razie wszyscy grają na pełnej, trzeba będzie jednak trochę zacząć odpuszczać, czuję że z Monaco Yamal też siądzie zwłaszcza że Ferran ma bana. Dobrze że już widać powroty innych zawodników, najbardziej jestem ciekawy co Flick wyciągnie z Fatiego.
0
@FcPortoFan1999 Głupoty gadacie. Girona straciła 3 najlepszych asystentów i 2 najlepszych strzelców. Zabierzcie Realowi i Barcelonie po 5 najlepszych zawodników i zobaczymy co pograją.
5
Idąc za zdrowym rozsądkiem karny w 100%. Idąc za idiotycznymi przepisami nie ma karnego bo po 1. nie było żadnej intencji, po 2. zagranie zupełnie przypadkowe i po 3. i najważniejsze ręka nastrzelona z 30 cm. Brawo dla VAR, chociaż raz.
0
@Limaker Bożydara i tak nie przebije
0
Nic tu nie wpadnie dzisiaj, zaczarowana bramka
1
Ale ja się cieszę że z Viniciusa z meczu na mecz robi się coraz większy pajac
0
@ShawnC To że źle zaczęli sezon nie znaczy że się nie przełamią, zwłaszcza u siwbie. Zresztą mecze z Realem i Barceloną zawsze wyzwalają w drużynach nowe siły
0
Real do mimo wszystko trudnego wyjazdu wychodzi z pomocą Valverde Modric Guler, dość ofensywnie
1
@tbas no wiesz, wszystkoe koszulki są robione w tym samym miejscu kwestia kto je dystrybuuje. Przecież oryginał nie jest sprzedawany po ponad 100 euro dlatego że jest tyle wart tylko dlatego że jest sprzedawany w oficjalnym sklepie. Wszystko i tak jest robione w Bagladeszu czy innej Indonezji. Ja tylko pytam czy ktoś kupował i jak jest z jakością.