kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Myślę że można zaryzykować stwierdzenie że obok Borussi i Interu mamy wylosowanych najłatwiejszych rywali. Całkowicie - co było prawie niemożliwe - ominęliśmy Anglię, uniknęliśmy Realu i PSG, mamy Bayern u siebie. Z drugiego koszyka Atalanta i Benfica a mogły być Juventus, Bayer, Arsenal albo Atletico.
Jak się popatrzy na takie PSG to łatwo mieć nie będą.
0
No PSG szacun losowanie, masakra
0
Hahahahahahaha ale losowanie :)
1
No to mamy 2 niemieckie z pierwszego koszyka, jest nieźle mogło być gorzej
1
Losowania City to jesna wielka kpina
0
@Odcinkowy na karnego jeżyka
6
@jeronimofrancisco E tam, w czasach gdy liczy się każdy grosz lepiej grać ze słabszymi żeby wygrać jak najwięcej meczów.
0
Jednym słowem 2 kluby z Anglii i 2 z Niemiec to pewnik bo ich jest najwięcej a nie mogą grać między sobą. Pytanie tylko czy się trafi Manchester City czy Aston Villę.
4
@kanver_ Szok, kto by się spodziewał?
0
Jest jakaś oficjalka w sprawie Bernala?
0
Ta sytuacja przypomina trochę tą gdzie w poprzednim sezonie Roque dostał czerwoną kartkę. Obrońca wykonuje nieudaną akcję, piłka jest o metr dalej, wkłada nogę pod nogę Kounde a ten przypadkowo na nią staje. To też trochę tak jak wtedy gdy Marcelo złamał nogę obrońcy nie tak dawno.
Kounde zdeptał przeciwnika ale dlatego że ten wsadził nogę nie twm gdzie trzeba.
Równie dobrze możnaby sobie wyobrazić sytuację że obrońca fauluje napastnika ale ten w tym faulu przypadkowo staje na nodze obrońcy i ten faul jest w drugą stronę.
30
Między uszkodził a zerwał jest duża różnica, oby to nie było to najgorsze.
4
A ja tam wolę że tak się to odbyło. Przekręcony przez sędziów mecz na bardzo dla nas trudnym terenie i zwycięstwo po odrobiemiu strat, lepsze to dla tej drużyny niż łatwe 5-0. Naprawdę się budują i widać to po wszystkich łącznie z Lewym który sprintuje i walczy w 98 minucie. Super, oby twk dalej. 3 ciężkie mecze wygrane, teraz jestem ciekawy jak pójdzie z teoretycznie słabszym Valladollid.
PS pal 6 faul na Olmo, ale jak można nie dać karnego po tym raczkowaniu zawodnika Rayo to to jest największy skandal tego meczu.
0
@Kelpka A co to ma do rzeczy jakie miejsce zajął klub?
2
Czyli 70% pensji Gundogana nie wystarczy na Olmo? Brzmi przerażająco
5
Lewy mocno pechowy dzisiaj, 2 słupki i 1 instynktowna obrona bramkarza.
2 zwycięstwa w niełatwych meczach cały czas w osłabionym składzie, oby tak dalej.
0
@krzakov Widzę że kolega nowy więc nie będę Cię krzywdził opowieściami o przegranych wygranych dwumeczach z Romą, Liverpoolem czy ostatnio z PSG…
1
@korn234 Nie, najbardziej obciąża de Jong. Lewy przynajmniej gra a nie siedzi w szpitalu.
4
Pozbywamy się najbardziej kreatywnego pomocnika w zespole. Pozbywamy się jedynego gościa z jajami który potrafi wyjść przed kamerę i powiedzieć że nasza drużyna to zbieranina panienek (ciśnie mi się tu inne słowo bo nie chcę obrażać naszych pań) które nawet nie potrafią przyznać się do błędu. Pozbywamy się gościa który był lekarstwem na nasz gen przegrywu, który był zszokowany tym co tu zobaczył.
Może i miał braki w defensywie, ale przecież my nie jesteśmy jakimś Alaves do jasnej cholery. Co, mamy teraz autobusy stawiać? Skąd mamy wziąć kreatywność? Asysty? Podania? I jeszzcze wszyscy w komentarzach cieszą się że odszedł.
Sorry, ale ja tego nie rozumiem.
6
Ten wykres pokazuje jak „płaskim” zawodnikiem jest Fermin. Zero pojedynków, zero podań progresywnych, mało podań do przodu. Chłopak biega i walczy, ma instynkt do wejścia w pole karne ale rozgrywający z niego żaden.
5
@gukwa Czyli to że przegraliśmy 4-1 z PSG to wina Gundogana? Widzę że lubisz ryzykowne tezy…
Pedri niech zagra 30 meczów w sezonie to będziemy mogli na niego stawiać. Olmo nawet nie jest zarejestrowany a Fermin to nie jest rozgrywający.
14
@gukwa No powiem Ci że nazwanie naszego najlepszego w poprzednim sezonie piłkarza leśnym dziadkiem jest dość ryzykowne
0
No niestety, to porażka Laporty. Czytam właśnie książkę o Barcelonie Guardioli i tam też jest opisana pierwsza kadencja Laporty. O ile na początku słuchał się doradców to później zaczął robić wszystko sam. Teraz jest jeszcze gorzej, wszyscy od Laporty odeszli. Chociaż byłem jego zwolennikiem uważam że uratował klub od bankructwa to teraz powinien odejść i to natychmiast.
Tylko gdzie są socios i kto na jego miejsce?
21
@Mroziu Pieprzysz głupoty tak mocno że aż mnie wszystko boli. Rennes bierze zawodnika, trenuje Go przez 2 lata, płaci Mu pensję i teraz ma Go sprzedać za tą samą cenę? Przecież to czysty idiotyzm. Nie wspominam już nawet o inflacji która powoduje że cena jeszcze spada o kilka %.
Jeżeli po 2 latach Faye będzie wart odkupienia nawet za 40 mln to znaczy że zrobimy świetny interes, bo albo mamy mega zawodnika który wchodzi nam do obrony albo sprzedajemy Go dalej za dużo większą kasę.
0
Świetna wiadomość, jeżeli będzie się opłacało dać za niego nawet te 40 mnl to będzie znaczyło że jest wart o wiele więcej. Takie transfery to zawsze sytuacja win-win-win. Win dla Barcy bo jest kasa i możliwość dalszego zarobku, win dla Faye bo będzie grał i może się wybić i win dla Rennes bo ma zawodnika i perpektywę zarobku.
Super
0
@Litman To chyba tym bardziej powinien iść do Arabii?
2
To co, dalej żałujemy biednego Frankiego jak to zły klub się na niego uwziął? Gość załatwił sobie na odchodne z wujkiem (tfu!) Bartomeu kontrakt lepszy niż ma Mbappe w Realu. To jest zwyczajne oszustwo i tyle.
1
Czuję że to okienko jeszcze nas bardzo zaskoczy, pytanie czy pozytywnie czy negatywnie
0
Dramat… no nic, trzeba będzie jakoś przebiedować do czasu odejścia Laporty. Byłem jego zwolennikiem, uważam że uratował klub od bankructwa ale to co się teraz dzieje wskazuje że albo postradał rozum albo rzeczywiście używki biorą górę
2
Mamy przewagę, mistrzostwo zależy już tylko od nas :)