2

Guiu wszedł z Bilbao, dostał super podanie od Felixa i strzelił ważnego gola. I to by było na tyle, w pozostałych meczach nie pokazał nic szczególnego, nawet w Pucharze Króla ze słabszymi drużynami. Jego bilans w trzeciej lidze to 13-4-2, to słaby wynik.

0

Czy to że Kiwior popełnia idiotyczny faul można zwalić na głowę Lewandowskiego?

0

@Benz Afera premiowa? A co ma do tego Lewandowski? Przecież to premier wyszedł z inicjatywą tej premii.

1

@ziomal88 @michalgajdek Sam po meczu z Austrią zostałem nazwany fanboyem bo ośmieliłem się napisać że cała drużyna zagrała na poziomie trzecioligowca. Nie czytaliście komentarzy że to wina Lewandowskiego „bo wszedł na pół godziny i nic nie zrobił”? A w Barcelonie tego nie ma? Lewandowski wygrał klasyfikację punktową w całej lidze (albo był w ścisłej czołówce, poprawcie jeśli się mylę) a większość komentarzy polskich kibiców wyklina Go od czci i wiary.
P.S. przeczytajcie chociażby komentarz wojopancer poniżej i ilość poleceń.

0

Mam nadzieję że Lewy zrezygnuje z kadry dla własnego dobra. Sytuacja dochodzi już do absurdu, gdzie jest On oskarżany przez wszystkich o wszystko. Na 180 minut na Mistrzostwach zagrał 30 a i tak to jego wina że odpadliśmy. Oby dał sobie spokój i skoncentrował się na klubie.

0

Olmo przekot, brać za wszelką cenę

1

Chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego że zwiększenie klauzuli wiąże się z podpisaniem nowego kontraktu i podwyżką. A może Guiu po prostu tego nie chciał? Strzelił fajnego gola z Bilbao i tyle, jak grał ze słabymi drużynami w pucharze to nie pokazał nic. Nie można zatrzymać wszystkich.

0

I dlatego właśnie do bramkarza nie powinno się podawać w światło bramki

0

Ciekawe kim byście chcieli grać po sprzedaży Gundogana.

0

@Andy83 @revolution33 Nikogo nie bronię przestańcie pieprzyć głupoty. Wkurza mnie tylko to że nie wiedzieć czemu wszyscy jadą akurat po Lewandowskim. Nikt nie wspomina o obronie która przy poerwszym golu zostawia kompletnie niekrytego gościa na piątym metrze. Nikt nie wspomina o Frankowskim który nie umie przyjąć piłki i wypuszcza ją na aut po czym idzie akcja na 2-1. Nikt też nie wspomina że pomocnicy i obrońcy zostawiają autostradę do bramki. Nikt nie wspomina że przy trzecim golu obrońcy dali się zrobić jak małe dzieci.
Winnym porażki jest: uwaga uwaga, Lewandowski.
Podobnie jak w Barcelonie, Polaczki muszą się na kimś wyżyć.

0

@lysiutki Wejście Świderskiego też nic nie dało, ktoś o nim wspomniał?
Serio, drużyna zagrała przetragicznie, fatalnie, jak tramparze. A pierwsza krytyka na Lewandowskiego bo wszedł i nic nie zrobił.

0

@lysiutki Nie sądziłem że ktoś może obwinić za tą porażkę Lewandowskiego a tu proszę. Jednak moja wyobraźnia jest zbyt ograniczona.

1

To było coś strasznego, jakby drużynę grającą z Holandią podmienili na jakiegoś trzecioligowca. Ilość prostych błędów, strat piłki, niedokładności a nawet źle wybitych autów szła w dziesiątki.
Trener nic niestety nie może zrobić jak drużyna gra na poziomie trampkarzy, a tak niestety dzisiaj było. Za najgorszego uznałbym Frankowskiego który wręcz przechodził samego siebie.

0

Coś strasznego co oni grają…

1

@FcPortoFan1999 On zawsze tak wygląda

0

I co będą grać w starych? Trzeba będzie podzwonić po piłkarzach z którymi się wymieniali koszulkami nasi piłkarze po meczach, może pożyczą.

1

@Who_you_mam A może news mem?

0

Pedri coś się zaczyna budzić, oby tak dalej. Mam nadzieję że ekipa Flicka dobrze Go przygotuje.

0

@VeB 1899 Mam nadzieję że Flick na to nie pozwoli

26

Jak oni kupią Olmo zamiast Nico to chyba wyjdę z siebie...

0

@Ronad10 To Ty nie wiesz że na tej stronie odbywają się nieformalne mistrzostwa świata w pier….., przepraszam, biadoleniu? Jest kilku faworytów.

2

Mam nadzieję że ten Olmo to jak co roku wymysł dziennikarzy a w międzyczasie ktoś pracuje nad transferami…

7

Wreszcie po wielu wielu latach zaczynamy zarabiać jakieś konkretne pieniądze na naszych wychowankach. Oby tak dalej.

6

Myślę że wszyscy kibice Barcelony na świecie powinni się zrzucić po 1 euro i zapłacić Olmo żeby nigdy nie zgodził się przejść do Barcelony. Wreszcie by się skończyły te niedorzeczne spekulacje.

1

@barcu$ Ludzie jakoś nie potrafią zrozumieć że ktoś może nie traktować rywalizacji Barcy z Realem jak religię i że ktoś może lubić oba kluby.

0

O matko jedyna....

1

@norbi77 No dobra, wygrałeś :D

0

@Lisek Albo dlatego że obrońca się przewracał

3

Ta sytuacja pokazuje kompletny debilizm obecnych przepisów. Ten gol nieuznany (słusznie) bo atakujący musnął piłkę ręką, ale w polu karnym obrońca może wybić piłkę ręką i nie ma karnego bo wcześniej ta dotknęła jego nogi. Fuck logic

0

@Czarny_ck Tylko popatrz na naszą sytuację kadrową. Pierwszą parą obrońców będą stanowić Araujo i Cubarsi. Trzecim będzie Christensen albo Kounde w zależności od tego kogo uda się kupić do drużyny. Pozostaje więc rola czwartego środkowego obrońcy i nie mów mi że wolałbyś mieć wtedy Faye zamiast Martineza bo po prostu w to nie uwierzę. Nie mówiąc już o tym że Faye by się wtedy zwyczajnie zmarnował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?