kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mamy przewagę, mistrzostwo zależy już tylko od nas :)
0
@Coutinho007 Właśnie cały czas mam przeczucie ( może to jest myślenie życzeniowe) że to wcale nie będzie takie cudowne jak wszyscy się spodziewają. Wszyscy już liczą ile ponad 100 pkt Real zdobędzie w lidze, pycha kroczy przed upadkiem.
2
@Hajny No właśnie kompletnie nie rozumiem jego ruchu, totalny bezsens jak dla mnie
6
Nie ma się co łudzić że Real straci punkty na początku ligi, jadą na niesamowitym entuzjazmie a do tego mają łatwe mecze. Najwcześniej coś trudniejszego mają dopiero w San Sebastian i później Atletico. My tkwimy w bagnie oni się bawią, zobaczymy jak długo.
0
@dawidlampa Przy założeniu że wszystko co piszą gazety jest inspirowane przez klub to zgoda.
0
@Mavcin1980 Ale jaki problem? Kto tak mówił? Kiedy?
1
Ale o jakim wypychaniu my mówimy? Coś przeoczyłem? Przecież nie było żadnych artykułów, żadnego namawiania, żadnego „szukania klubu”. Gundogan od początku mówił że zostaje i nie było - albo przynajmniej ja nie widziałem - żadnej wypowiedzi z klubu żeby Niemic odszedł.
0
@voronkoZZZ Na kogo? Roque?
1
@jeronimofrancisco Jeżeli będzie się Go opłacało odkupić za 30 mln to znaczy że jest wart dużo więcej.
1
@nowy19pl @MaroBrd Dlatego ja od dawna twierdzę że socios są największym złem tego klubu bo kto wybrał Laportę? Przecież wszyscy wiedzieli jaki On jest. Socios Barcelony (zwłaszcza ci starsi) są takimi samymi fanatykami jak Laporta, żyją historią, generałem Franco itd. I dopóki klub będzie w ich rękach nic się tu nie wydarzy pozytywnego.
1
@kakusus Dokonał zmiany pokoleniowej, a przypominasz sobie jaki był krzyk kibiców kiedy my pozbywaliśmy się naszych starych piłkarzy? Przecież jeszcze jak odchodził Busquets to 90% użytkowników tej strony lamentowało że to legenda i że sobie nie poradzimy. A ile było płaczu przy Messim? Założę się że jakby teraz zrobił tu ankietę czy kibice chcą powrotu Messiego to ogromna większość byłaby na tak.
No to się zdecydujcie.
11
Niestety, jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę. Kibice psioczą na złe zarządzanie klubem i chwalą Pereza, ale jak się trzeba było pozbyć legend to wszyscy krzyczeli żeby tego nie robić. Jak Perez pozbywał się za wielkie pieniądze CR to my dawaliśmy kolejną podwyżkę Messiemu. Perez odsyłał w bezwzględny sposób takie legendy jak Casillas, Raul czy Ramos, my przedłużaliśmy kontrakty z Busquetsem czy Albą. Jak na stole leżały ogrome pieniądze za Rakitica my woleliśmy Go zostawić po to żeby za chwilę oszedł za darmo. Do tego jeszcze doszło dawanie podwyżek w zamian za odroczenie pensji. Niestety, to rollowanie długu przez powiedzenie „sprawdzam” przez Tebasa się skończyło. Teraz mimo tego że Real wydaje 2 razy więcej na pensje to i tak ma jeszcze tyle limitu że cały nasz skład by zarejestrowali.
Można mieć pretensje do Laporty że jest ściemniaczem ale orze jak może. Tutqj liczy się każdy eurocent bo wszystko jest na styku. Ale nie przez Laportę tylko przez szkodnika Bartomeu który poziom pensji naszych graczy - obecnych i byłych którym jeszcze jesteśmy winni pieniądze - doprowadził do absurdu. I dopóki nie pozbędziemy się tych zaległości dopóty nie wrócimy do normalności.
Edit:
Jedynym wyjątkiem od reguły jest Modric. Tylko że On zarabi za sezon 5 mln. U nas Busquets zarabiałby 17.
1
@Awtameok_Klana A te złe czasy to już nie nadeszły minimum 4 lata temu?
16
Nie bez powodu Lamine został już dawno temu zabrany z domu i mieszka w La Masii. To już nie pierwsze ekscesy jego ojca.
0
@ini_barca Jedna rzecz to wypłata czystej gotówki a inna rzecz to amortyzacja i finansowe fair play. To że opłacamy klauzulę Nico gotówką to nie oznacza że w kosztach wpisujemy to teraz - amortyzujemy koszt transferu na lata przez ile będzie trwał kontrakt +koszt tego kontraktu na rok (jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi). Nie znamy też dokładnych ustaleń co do transferu Olmo, możemy jedynie polegać na doniesieniach prasowych.
0
@ini_barca Nie wierzę że Laporta pozwoliłby kupić Olmo jeżeli to by wykluczało transfer Nico. Po prostu nie wierzę. Chyba że to wszystko pic na wodę i rządzą inni ludzie
1
Powinni kosztem nawet niższej zapłaty wrzucić klauzulę odkupu. Roque jak pogra pełny sezon to naprawdę mogą być z niego ludzie
1
Idiotyzmu ciąg dalszy, zamiast zaostrzać przepisy o zagraniach ręką oni je jeszcze liberalizują. Zaraz nam się z tego piłka ręczna zrobi.
0
@ini_barca To że nas stać to nie znaczy że nie wiedzieli od razu że Nico nie chce przyjść.
1
Artykuł napisany na podstawie doniesień prasowych. Skąd wiemy że Nico już pierwszego dnia nie powiedział Barcelonie że zostaje w Atheticu? Przecież wszystkie te zbliżenia i oddalenia transferu to były dziennikarskie wymysły.
28
No to teraz pasowałoby ich wylosować w Lidze Mistrzów
5
Swoją drogą to trzeba mieć niezły tupet żeby gościa który w poprzednim sezonie zagrał ponad 50 meczów pod Kloppem w Liverpoolu i jest najwyżej wycenianym piłkarzem tego kluby wyzywać od średniaków, placków itd.
Życzę wszystkim komentującym zagranie chociażby jednego meczu chociażby w rezerwach Liverpoolu.
12
I bardzo dobrze, bo niektórym już się wyobraźnia włączyła. Casado i Bernal mieli zjeść całą piłkarską Europę na śniadanie a Pau Victor miał ją dokończyć na deser.
3
Ja tylko mam nadzieję że ktoś w klubie to kontroluje bo te działania z pozoru nie mają sensu.
0
Wystarczy popatrzeć na dłonie „tej” bokserki żeby zobaczyć że coś tu nie gra
17
Julka bij po jajach!
1
Polskich sztafet nawet w finałach nie ma, dramat.
22
I super, niech zagra cały sezon zobaczymy co jest wart.
0
Bądź przeklęty Bartomeu
0
@BorzyKrzys A gdzie tu populizm? Chcesz powiedzieć że polski sport kwitnie?
@takisobiektos Jak nie wiem jak to się za władzę nie biorę