kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1. Jakoś wszyscy ostatnio przemilczają w jak słabej formie jest Cubarsi. Oczywiście nie mam do niego o to pretensji, chłopak ma nadal 17 lat, ale trzeba to zauważyć.
2. Prawdopodobnie do gry nie nadawał się Inigo, dlatego nasz środek obrony wyglądał jak wyglądał, totalny dramat.
3. Ferran jest piłkarzem upadłym, nie wychodzi Mu totalnie nic. A nawet jak raz przeprowadził super akcję to nie miał na tyle zimnej krwi żeby ją wykończyć.
4. Pedri jest totalnie bez formy. Niby gra, niby podaje ale kompletnie nic z tego nie wynika. On musi mieć "swoich" ludzi wokół siebie, czekamy na powrót Gaviego i de Jonga.
5. Eric zagrał naprawdę fajny mecz, mogą być jeszcze z niego ludzie na DMC
6. Szkoda Fatiego ale trzeba było wstrzymać zmianę. Myślę że Flick Mu to wynagrodzi w meczu z YB.
I jeszcze 7… kolejne dramatyczne zaniechanie VARu, jak długo jeszcze?
0
@Czarny_ck Pierwsza bramka bardziej na konto Cubarsiego niż Domingueza, dał się wyprzedzić jak dziecko (którym w sumie nadal jest...)
1
Jakbym miał wybrać jakiś pozytyw z tego meczu to byłby to Eric. Naprawdę dobry mecz przy tej mizerii obrony którą nasi gracze zaprezentowali.
0
No niestety, nie da się wygrać meczu z takim dramatem w obronie. Szkoda serii ale Flickowi przynajmniej kilka rzeczy się rozjaśni.
0
Co za parodia :)
0
@niepijpiotrek Za czyste wejście?
0
@Czarny_ck Nie, Real też jest krzywdzony. Oni są po prostu beznadziejni
1
@4Fabregas4 Ferran miał też najlepsze podanie w całym meczu a przyjął je jak junior
0
A zauważyliście że nie było ani jednej porządnej powtórki faulu na Victorze? Coś niesamowitego co te sk.......syny robią... I to nie tylko nas krzywdzą, tak jest zawsze i wszędzie.
0
Ferran wyjdzie w podstawie moim zdaniem zastępując któregoś z naszych skrzydłowych. Większych rotacji możemy się spodziewać we wtorek.
Niby zawsze wszyscy mówią że rekordy ich nie interesują ale zapisanie się w historii jako trener z najlepszym startem w lidze jest kuszące.
1
Budowania pewności siebie Penii ciąg dalszy. Ciężko żeby Mu powiedzieli że za 2 mecze nie powącha murawy żeby się nie rozsypał i nie zawalił.
0
Piłkarz Getafe skarży się na nieogwizdywanie fauli, chyba je**e zaraz ze śmiechu…
1
Byle jak ale się udało.
0
mecz jest na c+ sport? nie ma nic w progemie u nich
31
Przez te wszystkie lata kibicowania Barcelonie marzyłem o Polaku w Barcelonie który będzie coś w niej znaczył. O 2 to pewnie nikt nie śnił nawet.
Oby to była prawda, czekamy na oficjalkę
0
Myślę że ten artykuł w rankingu na największą bzdurę sezonu ma szansę na wygraną. Oczywiścoe Szczęsnego ani żadnego bramkarza jeszcze nie ma ale powiedzenie Penii że będzie pierwszym niezależnie kto przyjdzie jest tak idiotyczne że nawet Deco z Laportą nie byliby do tego zdolni.
Zresztą przecież Pena nie jest głupi i wie co i jak.
0
Bo ten wjazd na ośrodek treningowy to kompletna porażka. Trzeba wybiegać na ulice albo łapać piłkarzy na czerwonym świetle.
Można po prostu postawić kilka barierek żeby można było spokojnie podejść a piłkarze mieli się gdzie zatrzymać i wysiąść z auta.
5
@TripleA To niech Pena wygra rywalizację o bramkę. Real w tamtym sezonie sprowadził Kepę a Łunin Go wygryzł z bramki
2
Potworny upadek światowej piłki, nie do uwierzenia.
0
Pewnie już wiele razy padało to pytanie ale powtórzę, czy da się zgłosić dodatkowego zawodnika do LM w przypadku kontuzji?
0
@krzakov Nie kupowałem, po prostu pamiętam postawę Penii z poprzedniego sezonu. Proponuję oglądnąć kilka meczów.
11
@Krzyszt8f_xd Po to że zarabia w kasztanach a na porządnego zmiennika na razie nas nie stać. Jeden dwa czy trzy mecze może pobronić ale na pewno nie jest to bramkarz na cały sezon.
0
@adrian89 nie znam przepisów, w przypadku takiej kontuzji nie ma jakiejś procedury?
0
Szczęście w nieszczęściu jest takie że mamy teraz 4 łatwiejsze mecze a później przerwa reprezentacyjna. Jak nie sprowadzimy bramkarza na już to Bayern a później Real nas rozniosą.
Ciekawe ile by chciał Szczęsny i czy zmieścimy to w FFP.
0
Karius straszny upadek, jeszcze niedawno grał w finale LM. Czy można powiedzieć że Ramos zakończył Mu karierę swoim wejściem?
3
Nie wiem czy przypominam sobie mecz w którym powiedzenie że wynik nie oddaje przebiegu byłoby bardziej adekwatne. Niezależnie od tego ile mieliśmy farta Flick pokazał że ma wielkie jaja wychodząc w obronie z dwoma juniorami i Torre. U Flicka wszyscy grają dobrze, nawet Torre który odbił się od Girony. Mam nadzieję że plan jest taki że z rzeźnikami z Getafe Yamal nie powącha boiska a i Raphinii ktoś musi wytłumaczyć że nie ma sensu lecieć na pełnym sprincie do pressingu w 93. minucie meczu w którym prowadzi się 5:1.
Osobne zdanie na temat Lewego, 2 gole i niezły mecz ale taki napastnik MUSI zamknąć mecz karnym w takim momencie. Tylko fart uratował nas od straty gola zaraz po tym karnym a ten mecz mógłby się potoczyć inaczej.
4
@Culé10 Łunin był w poprzednim sezonie w trójce najlepszych bramkarzy świata co Penii raczej nie grozi
14
Mam nadzieję że Laporta z Deco rozumieją że z Peną w bramce to możemy co najwyżej Puchar Katalonii wygrać a i to nie na pewno bo jest Girona i Espanyol.
2
Ożesz ty.. to było piękne
0
Brawo Inigo, super mecz