kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan9 Nie po to cisnęli Kounde żeby Go przekonać że może być najlepszym prawym obrońcą na świecie żeby Go teraz przestawiać z powrotem. Jak już mamy wzmacniać bok obrony to lepiej lewą bo Balde coś wystartować nie może.
0
Finał to finał, zazwyczaj odbywa się w stolicy. Jak Madryt wygra tu z Barceloną to nie będzie można mieć pretensji. To ma znaczenie tylko prestiżowe, jak u nas będzie np mecz o 3 miejsce to zarobek będzie ten sam.
1
Czyżby jednak Bartomeu zrobił coś dobrze? Chociaż tyle…
2
Jaram się powrotem Gaviego. Ale z Bayernem i przede wszystkim Realem grać nie powinien bo nie umie odpuścić a to może się źle skończyć znowu
1
Myślę że nie ma co panikować, to gigantyczny remont. Laporta ściemniał z tym grudniem i tyle. Ważne że mamy całkiem spory stadion do gry a nie musimy na jakimś malutkim grać gdzie wchodzi 5 tys ludzi. Te 2-3 miesiące nas nie zbawią.
0
Mieliśmy okazję oglądać trzech wielkich mistrzów tenisa którzy mierzyli się ze sobą przez te wszystkie lata. Ciekawe jakie liczby by osiągnęli gdyby nie mieli siebie nawzajem. To trochę jak Messi i Cristiano, los chciał że dwóch najlepszych w historii akurat grało w tym samym czasie.
13
@gukwa Ten ziomek był naszym najlepszym zawodnikiem w poprzednim sezonie więc chyba zasługuje na trochę szacunku.
I tu nie chodzi o to kto jak grał tylko to co mówił. Araujo przez swoje idiotyczne zachowanie pozbawił drużynę szansy na awans i zamiast powiedzieć że zawalił to pieprzy o jakimś honorze i zasadach. Widzisz Puyola albo Maschrano czy choćby Gaviego który wychodzi i snuje takie smęty?
15
@gukwa Po jego wypowiedziach jak Mu Gundogan wytknął bląd? Mam wątpliwości
1
@Barceloniarz987 Spokojnie, meczów jest tyle że i On i Christensen się zmieści. Cubarsi też nie może grać wszystkiego
0
Europejski nakaz aresztowania na wniosek Barcy? Nieno chyba takiej władzy to Laporta nie ma…
1
@Oskar28 Raphinia? Neymar miał możliwości żeby zbliżyć się do poziomu najlepszych w historii. Ja nie tak dawno zastanawiałem się jaki ofensywnie grający Brazylijczyk trzymał najwyższy poziom w Europie powiedzmy przez 10-12 lat i było mi to bardzo ciężko wymyślić. Chyba ostatnim był Kaka.
0
Niedobrze… mam już wykupiony samolot na początek lutego na mecz z Alaves. Jak to się okaże być pierwszy mecz na Camp Nou to o biletach mogę zapomnieć…
0
Wracają Gavi, Fermin, Olmo i de Jong, damy radę.
0
@Greenalley Ok, ale moim zdaniem Perez poszedł za daleko. Nie wiem jakim cudem Real zrobił to co zrobił w poprzednim sezonie ale teraz ich kadra jest jeszcze węższa. Do tego Rodrygo jest w słabej formie, Guler to jednak melodia przyszłości, tym bardziej Endrick. Odszedł Joselu który okazał się być fenomenem i nikim Go nie zastąpili. Na razie mają w ataku 2 najlepszych lewoskrzydłowych na świecie i nic poza tym. W obronie to samo, teraz wejdzie Vasquez z którego jest taki obrońca jak z Sergiego Roberto i nie ma nikogo poza nim. Odszedł Nacho i nikogo w jego miejsce nie wzięli, na lewej jest Mendy i Fran czyli jeden gorszy od drugiego.
Nie żebym narzekał na ich sytuację ale dziwię się po prostu Perezowi że tak ryzykuje.
0
@kinioo Tylko że w styczniu ciężko będzie kogoś kupić, zwłaszcza takiego który będzie mógł grać w LM.
2
Wiele razy się tu zastanawiałem dlaczego Perez utrzymuje tak wąską kadrę mając praktycznie nieograniczony budżet. To wielkie ryzyko które może się zemścić bo zaraz się okaże że w obronie będą grać dwoma pomocnikami co spowoduje brak rotacji w pomocy. Nie zastąpili Kroosa a Modric ma 39 lat (swoją drogą trzeba gościa podziwiać za to co robi w tym wieku).
Barcelona co raz wyciąga młodzież która lepiej lub gorzej ale daje radę, przynajmniej w rotacjach. W Realu nie ma takich możliwości i ciekawe jak sobie poradzą. W poprzednim sezonie im się udało, ciekawe jak będzie teraz.
A co do Barcelony to widać że Pena po prostu nie dźwiga tego mentalnie. Każda jego interwencja, nawet ta najprostsza jest mega niepewna i wprowadza niepokój w całej drużynie. To nie jest przecież tak słaby bramkarz jak wygląda. Chwalić niebiosa że Szczęsny był dostępny bo bylibyśmy w potężnym kłopocie...
0
Masakra, kolano całkiem się rozleciało. To może być koniec w tym wieku.
0
Strzelają kolana jedno po drugim, nie ma już znaczenia czy młody czy stary.
2
Strzał piękny ale co robili obrońcy to nie wiem. Vini miał 10 sekund na przygotowanie.
1
No zaczyna się robić ciekawie. Wygląda na to że o miejscach powiedzmy 4-12 będzie decydować dosłownie punkt lub dwa, dlatego trzeba strzelać jak najwięcej goli. Szkoda strasznie tego błędu MATSa z Monaco, bylibyśmy w super sytuacji.
1
@Radko1976 Z tyl Messim to bym uważał bo akurat w drugiej części jego kariery było z tym słabo
4
@4Fabregas4 No właśnie, nawet ja bym te sto goli do pustaka nastrzelał tylko że aktualnie mi się nie chce.
0
@Bajson Raczej jak w słabej kondycji bym zapytał
0
@jacobFCB Fati prawdopodobnie nie nadaje się do gry przez więcej niż kilkanaście minut. Miał wejść z Osasuną ale wymuszona zmina w obronie pokrzyżowała plany. Dajmy czas Flickowi na przywrócenie Go do żywych, na pewno dzisiaj zagra.
Mam nadzieję że naciśniemy mocno i szybko zamkniemy mecz.
6
Ale się spuszczacie nad tym, porządni się znaleźli. Normalny boiskowy trash talk a aferę robią.
2
Nie wiem dlaczego Lewandowski nie da sobie spokoju z tą kadrą. Nikt Go tu nie docenia, wszyscy narzekają a miałby czas na odpoczynek.
8
Frankie to gość na którego najbardziej czekam żeby zobaczyć co Flick z niego wyciągnie. Taki Araujo czy Gavi to pewniaki ale Frankie to jedna wielka niewiadoma.
7
@4Fabregas4 Ale napisanie o piłkarzu że poza strzelaniem goli nic nie daje to tak trochę śmiesznie brzmi, co nie?
9
@KibicBarcy84 @krzak82 Weźcie pojedźcie do Barcelony to może przestaniecie gadać bzdury. Lewy jest tam wszędzie, jego nazwisko jak do tej pory było zawsze na pierwszym miejscu, jego podobizny stoją po mieście a w sklepach w poprzednim sezonie (w tym jeszcze nie byłem) wisiały zawsze 3 koszulki: Lewego, Pedriego i Gaviego.
Oczywiście teraz furorę robi Yamal ale Lewy to ciągle wielka marka.
4
@4Fabregas4 Chwalenie Ferrana za ten mecz (jak zresztą wszystkich innych naszych zawodników poza Kounde i Ericiem) jest tak karkołomne że nie wiem co chcesz osiągnąć. Wszyscy którzy widzieli mecz widzieli jak grał Ferran a jeden ekspert będzie ich przekonywał że było inaczej.
Ferran może być dobrym piłkarzem i nie raz to pokazywał ale niestety jest tak że 95% czasu gra beznadziejnie a te pozostałe 5% to niestety za mało. Nawet dzisiaj miał świetną akcję w której zrobił wszystko co najtrudniejsze tylko po to żeby na koniec się zes....ć. Gra na jakiejś totalnej blokadzie i życzę Mu z całego serca żeby ją przełamał, ale nie przekonuj wszystkich że zagrał dobry mecz skoro tak nie było.
A co do Pau Victora to bądźmy poważni, ten strzał to był totalny babol który Mu nie wyszedł i tylko niewytłumaczalne zachowanie bramkarza sprawiło że wpadła bramka.