0

@Kapitan9 Nie po to cisnęli Kounde żeby Go przekonać że może być najlepszym prawym obrońcą na świecie żeby Go teraz przestawiać z powrotem. Jak już mamy wzmacniać bok obrony to lepiej lewą bo Balde coś wystartować nie może.

0

Finał to finał, zazwyczaj odbywa się w stolicy. Jak Madryt wygra tu z Barceloną to nie będzie można mieć pretensji. To ma znaczenie tylko prestiżowe, jak u nas będzie np mecz o 3 miejsce to zarobek będzie ten sam.

1

Czyżby jednak Bartomeu zrobił coś dobrze? Chociaż tyle…

2

Jaram się powrotem Gaviego. Ale z Bayernem i przede wszystkim Realem grać nie powinien bo nie umie odpuścić a to może się źle skończyć znowu

1

Myślę że nie ma co panikować, to gigantyczny remont. Laporta ściemniał z tym grudniem i tyle. Ważne że mamy całkiem spory stadion do gry a nie musimy na jakimś malutkim grać gdzie wchodzi 5 tys ludzi. Te 2-3 miesiące nas nie zbawią.

0

Mieliśmy okazję oglądać trzech wielkich mistrzów tenisa którzy mierzyli się ze sobą przez te wszystkie lata. Ciekawe jakie liczby by osiągnęli gdyby nie mieli siebie nawzajem. To trochę jak Messi i Cristiano, los chciał że dwóch najlepszych w historii akurat grało w tym samym czasie.

13

@gukwa Ten ziomek był naszym najlepszym zawodnikiem w poprzednim sezonie więc chyba zasługuje na trochę szacunku.
I tu nie chodzi o to kto jak grał tylko to co mówił. Araujo przez swoje idiotyczne zachowanie pozbawił drużynę szansy na awans i zamiast powiedzieć że zawalił to pieprzy o jakimś honorze i zasadach. Widzisz Puyola albo Maschrano czy choćby Gaviego który wychodzi i snuje takie smęty?

15

@gukwa Po jego wypowiedziach jak Mu Gundogan wytknął bląd? Mam wątpliwości

1

@Barceloniarz987 Spokojnie, meczów jest tyle że i On i Christensen się zmieści. Cubarsi też nie może grać wszystkiego

0

Europejski nakaz aresztowania na wniosek Barcy? Nieno chyba takiej władzy to Laporta nie ma…

1

@Oskar28 Raphinia? Neymar miał możliwości żeby zbliżyć się do poziomu najlepszych w historii. Ja nie tak dawno zastanawiałem się jaki ofensywnie grający Brazylijczyk trzymał najwyższy poziom w Europie powiedzmy przez 10-12 lat i było mi to bardzo ciężko wymyślić. Chyba ostatnim był Kaka.

0

Niedobrze… mam już wykupiony samolot na początek lutego na mecz z Alaves. Jak to się okaże być pierwszy mecz na Camp Nou to o biletach mogę zapomnieć…

0

Wracają Gavi, Fermin, Olmo i de Jong, damy radę.

0

@Greenalley Ok, ale moim zdaniem Perez poszedł za daleko. Nie wiem jakim cudem Real zrobił to co zrobił w poprzednim sezonie ale teraz ich kadra jest jeszcze węższa. Do tego Rodrygo jest w słabej formie, Guler to jednak melodia przyszłości, tym bardziej Endrick. Odszedł Joselu który okazał się być fenomenem i nikim Go nie zastąpili. Na razie mają w ataku 2 najlepszych lewoskrzydłowych na świecie i nic poza tym. W obronie to samo, teraz wejdzie Vasquez z którego jest taki obrońca jak z Sergiego Roberto i nie ma nikogo poza nim. Odszedł Nacho i nikogo w jego miejsce nie wzięli, na lewej jest Mendy i Fran czyli jeden gorszy od drugiego.
Nie żebym narzekał na ich sytuację ale dziwię się po prostu Perezowi że tak ryzykuje.

0

@kinioo Tylko że w styczniu ciężko będzie kogoś kupić, zwłaszcza takiego który będzie mógł grać w LM.

2

Wiele razy się tu zastanawiałem dlaczego Perez utrzymuje tak wąską kadrę mając praktycznie nieograniczony budżet. To wielkie ryzyko które może się zemścić bo zaraz się okaże że w obronie będą grać dwoma pomocnikami co spowoduje brak rotacji w pomocy. Nie zastąpili Kroosa a Modric ma 39 lat (swoją drogą trzeba gościa podziwiać za to co robi w tym wieku).
Barcelona co raz wyciąga młodzież która lepiej lub gorzej ale daje radę, przynajmniej w rotacjach. W Realu nie ma takich możliwości i ciekawe jak sobie poradzą. W poprzednim sezonie im się udało, ciekawe jak będzie teraz.
A co do Barcelony to widać że Pena po prostu nie dźwiga tego mentalnie. Każda jego interwencja, nawet ta najprostsza jest mega niepewna i wprowadza niepokój w całej drużynie. To nie jest przecież tak słaby bramkarz jak wygląda. Chwalić niebiosa że Szczęsny był dostępny bo bylibyśmy w potężnym kłopocie...

0

Masakra, kolano całkiem się rozleciało. To może być koniec w tym wieku.

0

Strzelają kolana jedno po drugim, nie ma już znaczenia czy młody czy stary.

2

Strzał piękny ale co robili obrońcy to nie wiem. Vini miał 10 sekund na przygotowanie.

1

No zaczyna się robić ciekawie. Wygląda na to że o miejscach powiedzmy 4-12 będzie decydować dosłownie punkt lub dwa, dlatego trzeba strzelać jak najwięcej goli. Szkoda strasznie tego błędu MATSa z Monaco, bylibyśmy w super sytuacji.

1

@Radko1976 Z tyl Messim to bym uważał bo akurat w drugiej części jego kariery było z tym słabo

4

@4Fabregas4 No właśnie, nawet ja bym te sto goli do pustaka nastrzelał tylko że aktualnie mi się nie chce.

0

@Bajson Raczej jak w słabej kondycji bym zapytał

0

@jacobFCB Fati prawdopodobnie nie nadaje się do gry przez więcej niż kilkanaście minut. Miał wejść z Osasuną ale wymuszona zmina w obronie pokrzyżowała plany. Dajmy czas Flickowi na przywrócenie Go do żywych, na pewno dzisiaj zagra.
Mam nadzieję że naciśniemy mocno i szybko zamkniemy mecz.

6

Ale się spuszczacie nad tym, porządni się znaleźli. Normalny boiskowy trash talk a aferę robią.

2

Nie wiem dlaczego Lewandowski nie da sobie spokoju z tą kadrą. Nikt Go tu nie docenia, wszyscy narzekają a miałby czas na odpoczynek.

8

Frankie to gość na którego najbardziej czekam żeby zobaczyć co Flick z niego wyciągnie. Taki Araujo czy Gavi to pewniaki ale Frankie to jedna wielka niewiadoma.

7

@4Fabregas4 Ale napisanie o piłkarzu że poza strzelaniem goli nic nie daje to tak trochę śmiesznie brzmi, co nie?

9

@KibicBarcy84 @krzak82 Weźcie pojedźcie do Barcelony to może przestaniecie gadać bzdury. Lewy jest tam wszędzie, jego nazwisko jak do tej pory było zawsze na pierwszym miejscu, jego podobizny stoją po mieście a w sklepach w poprzednim sezonie (w tym jeszcze nie byłem) wisiały zawsze 3 koszulki: Lewego, Pedriego i Gaviego.
Oczywiście teraz furorę robi Yamal ale Lewy to ciągle wielka marka.

4

@4Fabregas4 Chwalenie Ferrana za ten mecz (jak zresztą wszystkich innych naszych zawodników poza Kounde i Ericiem) jest tak karkołomne że nie wiem co chcesz osiągnąć. Wszyscy którzy widzieli mecz widzieli jak grał Ferran a jeden ekspert będzie ich przekonywał że było inaczej.
Ferran może być dobrym piłkarzem i nie raz to pokazywał ale niestety jest tak że 95% czasu gra beznadziejnie a te pozostałe 5% to niestety za mało. Nawet dzisiaj miał świetną akcję w której zrobił wszystko co najtrudniejsze tylko po to żeby na koniec się zes....ć. Gra na jakiejś totalnej blokadzie i życzę Mu z całego serca żeby ją przełamał, ale nie przekonuj wszystkich że zagrał dobry mecz skoro tak nie było.
A co do Pau Victora to bądźmy poważni, ten strzał to był totalny babol który Mu nie wyszedł i tylko niewytłumaczalne zachowanie bramkarza sprawiło że wpadła bramka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?