1

@Maysterme W przypadku urazu głowy/szyi jest dodatkowa zmiana. A jeżeli drużyna ją wykona to przeciwnik też może i nie musi mieć urazu

0

@FChyl Nie wiem od kiedy ale jest taki przepis.
A co do Las Palmas to nie wiem dlaczego

0

@FChyl Za uraz głowy (i szyi pewnie też) jest dodatkowa zmiana

0

@sepek I co z tego że będą musieli analizować? Przecież sędziowie VAR oglądają powtórki, jak nie interweniują sami to to że im każesz nic nie zmieni

1

@kamar24 Mam całą klasyfikację ale nie przepisywałem jej tutaj. Dalej są:
Pedri 3 2 9 - 9 asyst 2 stopnia to pokazuje co znaczy w tym sezonie Pedri
Casado 0 5 4
Balde 0 4 3
Inigo Martinez 2 2 3
Olmo 6 0 0
Kounde 1 5 0

3

Aktualizacja goli, asyst i asyst 2 stopnia po meczach z Celtą i Brestem.

Celta:

1. gol Raphinha asysta Kounde asysta 2. stopnia Pena

2. gol Lewandowski asysta Raphinha

Brest:

1. gol Lewandowski

2. gol Olmo asysta Gerard Martin asysta 2. stopnia Inigo Martinez

3. gol Lewy asysta Balde asysta 2. stopnia Raphinha

Czołówka klasywikacji:

1. Raphinha 13b 12as 6 as 2. stopnia w sumie 31

2. Lewandowski 22 2 2 w sumie 26

3. Yamal 6 8 4 w sumie 18

31

Wjechał Mu ręką w szyję a ci protestują. Jednak tradycja zobowiązuje...

25

Przecież Kounde może zagrać na środku, mniej biegania to sobie odpocznie a na prawej zagra Fort i na Las Palmas w zupełności to wystarczy.

0

Mi tam się podoba bo jest dla każdego coś miłego. Słabsze drużyny mają lepiej bo mają zagwarantowane conajmniej 3 mecze z przystępnymi rywalami. Do tego w pierwszej fazie odpada tylko 25% drużyn a nie połowa. Ci wielcy też mają coś dla siebie bo w pierwszej fazie praktycznie nie da się odpaść a gra do końca popłaca bo bycie w czubie tabeli gwarantuje teoretycznie łatwą drogę przynajmniej do ćwierćfinału.

1

@La Pulgaa Nic nie wylosuje, pary 1/16 zależą os zajętego miejsca w tabeli. 9/10 gra z 23/24, 11/12 z 21/22 itd.

0

Nie łudźmy się, ani Real ani PSG nie odpadną z LM ale ich postawa zwiastuje bardzo ciekawe i nieoczywiste pary w 1/16. Ktoś z miejsc 9-12 może nieźle wdepnąć na wiosnę a wtedy to mogą być już zupełnie inne drużyny.
Porażka Realu jest miła i dobrze że nie przegrali wysoko bo to by mogło spowodować jakieś ruchy. Ja bym tam wolał żeby potracili trochę punktów w lidze a nie w LM. Pojawiają się informacje kogo oni tam nie kupią a ja uparcie i od dawna twierdzę że z ich finansami wcale nie jest tak cudownie jak wszyscy mówią. Nie zapominajmy że wywalili ogromną kasę na Mbappe a na stronie zupełnie niezauważony przeszedł news że Floro zastosował dźwignię w postaci sprzedaży loży VIP.

0

W sumie dobrze że Liverpool im nie nawalił za dużo bo by się mogły zacząć nerwowe ruchy w Madrycie. A tak to spokojnie wszystko zostanie.

1

Szkoda że dostałem bana na fioletowej, bym im przypomniał jak się śmiali po meczu Barcy z Monaco

1

Trudna do oceny sytuacja w meczy Villa-Juve

0

Boże.... dlaczego rywale Realu zawsze muszą im się tak podkładać?

0

@BORO_12 Raphinia grał jak zawsze tylko to był „ten” dzień gdy nic Mu nie wychodziło. Widać było że zaraz wyjdzie z siebie. Ale zagrał super i nie ma co słuchać malkontentów

1

@catalanian09 O ile co do Martina się zgodzę bo na szczęście zagrał niezły mecz to nie rozumiem jaki jest sens wystawiania Go skoro Fort jest zwyczajnie dużo lepszy.
Z Pena jest trochę inaczej, On już nie ma problemów z formą, On jest zwyczajnie beznadziejny. Puszcza absolutnie wszystko co tylko może, to jest coś niesamowitego. Tym większe uznanie dla naszych wyników bo gramy bez bramkarza. I o ile z Martinem i Fortem da się jakoś wytłumaczyć decyzje Flicka to stawianie na Pene wygląda wręcz na sabotaż.

4

6. Ja już nie chcę się pastwić nad Pena ale kolejna piłka która nie leci w niego wpada do bramki. A chciałem Go pochwalić po tym meczu bo grał naprawdę nieźle, dobrze czuł dystans i fajnie wychodził do piłek.

Myślę że lekkie odprężenie drużyny wzięło się z tego że od początku było widać że Brest wiele w tym meczu nie zrobi co tylko wzmocniła szybko zdobyta bramka. I fajnie, mecz zagrany na 20%, bez kontuzji, pewna wygrana. To nie była weryfikacja naszej formy, ona przyjdzie w 3 trudnych wyjazdach już niedługo.

0

@kiper09 Nieeee, bo wtedy pójdą na zakupy w zimie. Niech się ślizgają do stycznia i wtedy zaczną przegrywać.

0

Obrońca frajer, bramkarz frajer, bramkarz frajer i tak można zremisować mecz w którym prowadzi się 3:0.

0

@regatta52 Chyba nigdy nie byłeś na stadionie Barcelony skoro tak mówisz.

0

@montiel Dlaczego? Przecież jest spora grupa kibiców Brestu i to oni krzyczą.

0

Co ci Francuzi tacy wkurzeni dzisiaj? Sędzia nie popełnił żadnego błędu (może poza brakiem kartki dla Inigo) a ci się kłócą przez cały mecz.

4

Raphinha zaraz wyjdzie z siebie :)

1

@ziomal88 Fermin jest super do presingu i świetnie potrafi wejść w pole karne ale kreator z niego żaden i zawsze tak było. Brest zapewne postawi autobus więc potrzebujemy dużo kreatywności.
A że Fermin jest w słabej formie po kontuzji to swoją drogą.

0

Flick powinien uczulić drużynę żeby wyszli skoncentrowani od początku. Brest na pewno ostro ruszy i jakby udało im się coś strzelić to może się zrobić nerwowo

0

No to jak Mbappe teraz nie strzeli 20 bramek w tych meczach to będzie niezły kwas.
W sumie ciekawa sytuacja, jak Mbappe odpali na skrzydle a Vinicius wróci to ciężko będzie ich zamienić spowrotem ale jak Mbappe dalej będzie grał słabo to już zaczną się bardzo poważne wątpliwości.

13

Od Martina to nawet Tymek Puchacz byłby lepszy

0

Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się Real w Liverpoolu. Grają lepiej ale Leganes z całym szacunkiem to żadna weryfikacja.
Pytanie do tych co znają dobrze hiszpański: dlaczego poczwórne mistrzostwo to u nich jest poker? Przecież poker to 5 kart a 4 to kareta.

8

Kiedyś fajnie to Ćwiąkała podsumował: Real produkuje piłkarzy średnich, wypełniaczy ligi. Barcelona produkuje piłkarzy pod pierwszą drużynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?