kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Muhitos Pierdoły takie wypisujesz że aż oczy bolą od czytania…
0
@MateuszDoniec I akurat wtedy też bym w to był w stanie uwierzyć bo sam będąc trenerem nie wystawiałbym Szczęsnego od początku.
Ale abstrahując od tego co i kto napisał nie uważasz że zawodnicy - tak jak my wszyscy - nie widzą że Pena jest po prostu słabym bramkarzem a na ławce siedzi ktoś o kilka klas lepszy?
0
A ja bym wcale nie był taki pewny że to plotki. Przecież zawodnicy ani nie są ślepi ani nie są idiotami, widzą jak broni Pena i widzą że do bramki wpada wszystko co nie leci w niego. Są też na treningach i widzą bramkarzy i mają porównanie. Pena jest w bramce tylko dlatego że jakimś cudem nie puszcza szmat.
12
Gavi na razie to biegający chaos, chyba bym wolał Frankiego niż jego w wyjściowym składzie.
0
@Borys8111 Fermin gra dobrą piłkę? Po pierwsze na pewno nie na skrzydle a po drugie po kontuzji jest beznadziejny
2
Jako trzeci zawodnik boków obrony z opcją na skrzydła byłby świetnym uzupełnieniem składu. Spokojnie zagrałby na lewym skrzydle i na pewno dałby więcej niż Fati, Ferran i Fermin razem wzięci.
1
„Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy i będziemy walczyć o wszystkie trofea”
Że co?!? Na pewno to jest dobre tłumaczenie? Przecież to jest tak jasna deklaracja że bardziej być nie może.
Messi na pewno musiałby zagrać za 1€ żeby się dało Go zarejestrować.
3
Kiedy narzekasz że w LM grają za słabe drużyny a w klubowych mistrzostwach świata są Al Ahly, Seattle Sounders, Auckland City, Esperance Tunis, HD Ulsan...
0
@graco14 Mimo wszystko w meczach z Betisem i Borussią wyszedłbym w pełnym składzie bo to mega ważne mecze. Później będzie Leganes, tydzień przerwy przed Atletico a później przerwa świąteczna i będzie kiedy odsapnąć.
7
Mecz z Borussią to powinien być absolutny priorytet bo w przypadku zwycięstwa ustawia do teoretycznie łatwiejszą drogę praktycznie do półfinału LM. Dobrze że później przed Atletico będzie tydzień przerwy. Czuję że z Betisem odpocznie Raphinha, ciekawe jak Flick to wymyśli.
43
@krzakov ciekaw czy dożyję czasów kiedy ludzie przestaną zadawać to głupie pytanie…
0
Ja mam chyba w sobie za dużo empatii i uważam że Mbappe to łajza ale aż mi Go trochę szkoda...
6
@Sapos93 Niech walnie i to najlepiej po błędach Penii. A, i wygrajmy 3-2.
6
@xavi890 Ta jego optymalna pozycja jest już niemal legendarna. Nie umiał jej znaleźć Valverde, nie umiał Koeman, Xavi a teraz i Flick ma problemy. De Jong grał już jako typowy DMC, za Valverde był bliżej skrzydła, grał obok Busquetsa, teraz grywa z Casado i z Pedrim, grał z Gavim i Romeu. I to chyba przy Romeu paradoksalnie miał najlepszy okres w Barcelonie i vice versa.
Stawiam dużą flaszkę temu kto powie jaka jest jego optymalna pozycja.
0
Nawet nie wiedziałem że Victor ma już 23 lata, przecież On jest starszy od Fatiego… Jak dla mnie powinniśmy Go sprzedać jak tylko trafi się kupiec, na pewno nie jest to materiał na pierwszą drużynę.
0
@Values Też mnie to wtedy uderzyło, to że Dembele się szczerzył to pół biedy ale na Lucho się zawiodłem.
2
@catalanian09 Porównanie Valdesa do Penii jest taką aberracją że albo ktoś nie ma pojęcia o czym mówi albo ma 15 lat… co za idiotyzm
1
@kinioo Odstawienie których zawodników masz na myśli?
2
Aktualizacja klasyfikacji punktowej
Las Palmas: gol Raphinha asysta Pedri asysta 2 stopnia de Jong
Majorka:
1. Gol Ferran
2. Gol Raphinha asysta Yamal as 2 Olmo
3. Gol Raphinha asysta Yamal as 2 Kounde
4. Gol de Jong asysta Pau Victor as 2 Yamal
5. Gol Pau Victor asysta de Jonga
Czołówka klasyfikacji:
1. Raphinha 16 12 6 w sumie 34
2. Lewandowski 22 2 2 suma 26
3. Yamal 6 10 6 suma 22
4. Pedri 3 3 9 suma 15
5. Casado 0 5 4 suma 9
1
Najlepsze: Raphinia. Czy można zaryzykować stwierdzenie że to obecnie najlepszy piłkarz na świecie? Moim zdaniem nie będzie to przesada.
Najgorsze: status quo w bramce zachowane. Kolejny mecz z gatunku tych gdzie jeżeli ja bym stał na bramce to wynik byłby taki sam. Tym razem przy golu naprawdę nic nie mógł zrobić, 3 wyjścia poza pole karne i tyle.
0
@Mroziu Jakby w Realu grał bramkarz "który nie popełnia błędów przez które przegrywają" to by mieli wielkiego ... (sam wiesz co) a nie zwycięstwa w LM. Mam nadzieję że to była ironia albo się nie słyszysz
9
@siara10 Młodych? Pena ma 25 lat a jego słaba gra nie wynika z braku pewności siebie tylko z braku umiejętności a tego w tym wieku już nie podciągnie.
1
Wiem! Flick się z kimś założył o grubą kasę że wygra mistrzostwo bez bramkarza…
8
Dobrze że przynajmniej Flick zaczął być atakowany za wystawia ie Penii z coraz większej ilości stron. Jeszcze 2-3 tygodnie temu to było nie do pomyślenia.
4
Pozwolę sobie się mimo wszystko nie zgodzić z oceną dla sędziego. Kompletnie mnie nie przekonuje zwalanie winy na VAR, bo sędzia odpowiada za całość. Jeżeli mamy tak tłumaczyć sędziego to dodajmy osobną ocenę dla sędziów VAR. Ale nie o to chodzi, przecież sędzi jest sędzią do jasnej cholery i po to jest na boisku żeby sędziować a nie odgwizdywać auty i rożne a w każdej trudnej sytuacji czekać aż się VAR zgłosi.
Moim zdaniem nie dyktując 3 potencjalnych karnych, nie reagując na wejście w Balde i nie pokazując ani jednej kartki dla momentami ostro faulujących graczy Las Palmas sędziowie zwyczajnie wypaczyli wynik meczu.
P.S. wiecie że xG wyniosło w tym meczu 2.32-0,5? Co ten Flick wyprawia z tym bramkarzem?
1
@arczis92 Jakby nam ktoś przed sezonem powiedział że na koniec listopada będziemy liderami ligi i na 3. miejscu w LM grając bez bramkarzo to byśmy nie uwierzyli więc i tak jest dobrze.
Moim zdaniem zjazd formy obrony wiąże się ze zmęczenie ale przede wszystkim z Pena właśnie. Pamiętacie jak w poprzednim sezonie wrócił po kontuzji MATS? Mimo że nie grał cudów zaliczyliśmy prawie rekordową serię bez straty gola. Obrona czuje kogo ma za plecami i nie wiem jaka katastrofa musi się zdarzyć żeby Flick wreszcie zdjął Pene z bramki.
0
O ile zawsze mówię że trener z założenia nie postępuje wbrew dobru swojej drużyny to naszej sytuacji w bramce kompletnie nie rozumiem. Zaczynam myśleć że z Wojtkiem jednak nie jest tak dobrze jak mówią bo jakie inne mogłoby być wytłumaczenie? Czy Flick nie widzi co się dzieje? Mieliśmy przykład w poprzednim sezonie jak wrócił MATS to mimo że nie bronił cudów zaliczyliśmy bardzo długą serię bez straty gola.
0
@KingKali Lewandowski 22 gole w 20 meczach, rzeczywiście wypalony w ch… Już się nawet przestało dymić.
A tak ogólnie to co chciałbyś z nimi zrobić? Zmusić do obniżenia kontraktu? Zerwać kontrakt i zapłacić odszkodowanie czy zastrzelić na miejscu?
1
Hansi, zacznij ustawiać drużynę z bramkarzem a nie z pozorantem, stawiam flaszkę że będzie lepiej.
0
@JoeSatriani Ad 3 na pewno wszyscy od dawna o tym myślą tylko że jeszcze kupiec by się musiał znaleźć