kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomek54321 Oczywiście że bym dał, chodzi mi o to że wolę nasze 5 od kibicowania Realowi.
4
A ja tam wolę nasze 5 tytułów od kibicowania temu obrzydliwemu klubowi, niech sobie mają i 50. Czekam na nowe otwarcie z Flickiem i na zmianę władz, bo choć Laporta uratował klub przed upadkiem i za to zawsze będę Mu wdzięczny to teraz zwyczajnie się pogubił.
Problem jest taki że największym złem tego klubu są Socios, tylko że ich się zmienić nie da.
0
@KibicBarcy84 I ten beznadziejny emeryt który jest kulą u nogi całej Barcelony i przez niego nie wygraliśmy żadnego pucharu… wygrał klasyfikację punktową w całej lidze
0
Albo sprzedać albo awansować do pierwszego zespołu i dać realną szansę na grę. Żadnych wypożyczeń bo nic z tego nie będzie.
1
Róbcie screeny
To będzie równy mecz, sytuacje z obu stron i dobre interwencje bramkarzy. W drugiej połowie Borussia zacznie zdobywać przewagę a kilka 100% sytuacji wybroni Courtois, do tego Rudiger wybije piłkę z linii bramkowej. Aż nadejdzie 79. minuta kiedy to Valverde odda bardzo nieudany strzał z 30 metrów. Bramkarz będzie czekał aż piłka wpadnie Mu „do koszyczka” aż tu nagle nie wiedzieć czemu obrońca postanowi interweniować i zrobi to tak niefortunnie że piłka całkowicie zmyli bramkarza. Piłka cudem trafi do Viniciusa który spokojnie skieruje ją do pustej bramki. Borussia się nie podda i dalej będzie atakować, wywalczy nawet karnego którego sędzia nie przyzna o nawet nie sprawdzi VARu. Borussia w końcówce zaatakuje wszystkimi piłkarzami, bramkarz pójdzie przy rożnym w pole karne przez co Real w 96. minucie wyprowadzi kontrę i spokojnie w sytuacji 3 na 1 podwyższy na 2-0.
0
Wreszcie ktoś mówi o 4-2-3-1
1
Nie śledziłem tego tematu, ktoś mi w skrócie napisze co jest nielegalnego w tym że Pique wziął tą prowizję?
2
@Varezq U nas cały czas pokutują odroczenia odziedziczone jeszcze po poprzednim zarządzie, przecież my ciągle jeszcze płacimy Messiemu, Busquetsowi, Albie… jak to się skończy to wyjdziemy na prostą.
2
Wreszcie brak DNA, szczęśliwy dzień
0
@JarekS A to tylko w Barcelonie tak jest? Myślę że wszystkie kluby chcą coś ugrać bo te odszkodowania za zwolnienie są absurdalne.
Ktoś kto nie spełnia oczekiwań a klub gra ciulowo ma dostać to samo co by dostał jakby klub grał dobrze.
Cholera trza sie było uczyć na trenera…
4
Uczciwe podejście ze stony Xaviego. Moim zdaniem klauzule zawarte w kontraktach trenerskich są całkowicie chore.
1
Wszyscy mówią że byliśmy słabsi, że ten artykuł nie ma sensu itd. Fakt, byliśmy ale nie zmienia to faktu że wszyscy widzieli jak działał VAR w tym sezonie. Dla mnie największym skandalem był klasyk w Madrycie, czyli mecz który de facto przesądził o mistrzostwie.
Nie ma co się przywiązywać do tych statystyk ale błędy trzeba piętnować.
4
Xavi miał pecha w obecnym sezonie. W najważniejszych momentach zawiedli Go ci na których najbardziej liczył. Araujo z PSG, Cancelo któego był największym orędownikiem, czy w końcu jego przyjaciel Roberto w meczu z Gironą.
Mam 3 największe zarzuty do Barcelony Xaviego. Po pierwsze drużyna jest niesamowicie krucha. Najmniejsze niepowodzenie sprawiało że całkowicie się rozlatywali. Nie wiem dlaczego tak było ale mówił o tym nawet Gundogan. Po drugie obrona - z najlepszej defensywy w Europie staliśmy się pośmiewiskiem, któremu nawet 4-ligowiec potrafił strzelać gole. 2-3 szybkie podania nawet najsłabszych drużyn potrafiło całkowicie rozmontować naszą obronę i wielokrotnie doprowadzało do sytuacji bramkowych. I tu nawet nie chodzi o błędy indywidualnie bo obrońcy sami w sobie nie grali źle. Zawodziła obrona jako całość i to jest coś czego nie potrafię zrozumieć. Po trzecie w ofensywie zawsze coś nie grało do końca. Wiele razy już o tym pisałem. A to złe podanie, a to zła decyzja, a to błąd techniczny, zawsze coś.
Na obronę Xaviego można przytoczyć wspomnianego już pecha i błędy indywidualne piłkarzy. Trzeba powiedzieć że w pewnym momencie drużyna zaczęła grać naprawdę nieźle, czego szczytem były mecze z Atletico i PSG. Niestety później stało się co się stało.
Drugim argumentem jest to, że praktycznie przez cały sezon Xavi nie mógł korzystać z podstawowej pomocy. Dostępny był tylko Gundogan a Gavi, de Jong i Pedri przeplatali się kontuzjami przez cały czas. Niestety pomoc to serce drużyny a my musieliśmy sobie radzić bez niego.
No i na koniec MATS. Kolejny nasz pech i fart Realu. W Realu wypada bramkarz a jego zmiennik staje się jednym z najlepszych bramkarzy w Europie. U nas wypada bramkarz a jego zmiennik staje się..... dopiszcie sobie. Pena może nie grał jakoś bardzo źle ale z nim nasza drużyna traciła niewyobrażalną ilość bramek.
Podsumowując, zawsze byłem zdania że jak za Xaviego ma wejść Marquez albo jakiś inny trener z DNA na dorobku to już bym wolał żeby Xavi został. Ale jak przyjdzie trener z innego świata to jestem bardzo ciekawy jak zmieni się nasza gra, nasz trening i w ogóle wszystko. To będzie szok, inny świat. Nie wiem czy Flick osiągnie sukces ale na pewno będzie inaczej.
5
A tak szczerze to czy wyrok mógłby być inny? Kluby to prywatne firmy w prywatnych rękach, ze swoimi stadionami, płacą pensje piłkarzom itd. I teraz przychodzi instytucja która zabrania tym prywatnym klubom stworzeni swoich własnych rozgrywek, grozi im karami i (uwaga uwaga) grozi piłkarzom że nie dopuści ich do gry w reprezentacjach.
Chyba uefie razem z fifą coś się jednak pomyliło.
1
Mecz który był idealnym podsumowaniem naszego sezonu. Niby nie było źle, niby poszczególni zawodnicy zagrali niezłe spotkania, ale cały czas to nie jest to. A to błąd w przyjęciu w ostatniej chwili, a to zła decyzja, a to zły strzał, a to niedokładne podanie. Do tego błędy w obronie które na szczęście udało się wybronić i jak zwykle brak skuteczności.
Moim zdaniem jest potencjał w tej drużynie i trzeba to po prostu wszystko dobrze poukładać. Dlatego cieszę się że nowym trenerem nie będzie ktoś stąd. Nowe spojrzenie na trening, na taktykę, na wszystko. Nie wiem czy Herr Flick odniesie sukces ale na pewno będzie inaczej.
0
Tytuł artykułu to żaden clickbait, jest jasno napisane że chodzi o parkingi przy Bernabeu. Wszyscy komentujący weszli w ten artykuł tylko po to żeby napisać że ich nie interesuje, fuck logic.
1
Proponuję FC Basel albo Levante
1
@Bajson Jak u Ciebie 21-latek ma pełnić rolę zmiennika przez wiele lat to gratuluję poczucia humoru. Piłkarz w tym wieku (zwłaszcza obrońca) musi grać, nabierać doświadczenia. Musi popełnić ileś błędów, zawalić ileś goli. Sadzając Go na ławce kończysz jego karierę.
P.S. Przypomnisz mi kiedy wzięliśmy większą kasę za wychowanka prosto ze szkółki?
P.S. 2 Przypomnisz mi w których topowych klubach grają te nasze największe talenty na miarę dekad?
0
@KamQiX Oczywiście że nie jest poważne, powiem więcej, jest wyjątkowo ujowe. Nie wiem kto wymyślił ten cyrk z pozostaniem Xaviego i po co to było ale stało się.
Nie zmienia to jednak faktu że nasza drużyna zamiast się poprawiać gra coraz gorzej, a ich zdolność do „rozsypywania się” po najmniejszym niepowodzeniu jest coraz gorsza (vide mecz z Gironą).
Xavi jest legendą i kocham Go jako tą legendę. Niech to jednak nie zaciemnia nam obrazu drużyny - jest źle i jest coraz gorzej. Klub zawsze musi być ponad jednostkami, nawet tymi najbardziej legendarnymi.
0
@KamQiX Ale czego niby nie rozumiem? Też mi się nie podoba takie zwalnianie i pozostawianie Xaviego ale nikt nie jest ponad dobrem klubu. Ten cały cyrk z jego zostaniem nie powinien się odbyć, nie wiem kto to wymyślił i po co. Przecież Xavi sam ogłosił że odchodzi więc o co chodzi?
5
@Hawajski89 Znaczy co, mamy trwać w beznadziejności z Xavim tylko dlatego że jest legendą? Właśnie takie podejście doprowadziło ten klub do miejsca w którym jest. Dość tego.
3
Jak sędziowie tak sędziują jak Ceferin nas lubi to strach pomyślec co będzie jak przestanie
1
Oby! Dość tego DNA!
11
Ja nie wiem czy Wy te wszystkie bzdury piszecie dla jaj czy tak na poważnie?
Po pierwsze z opisu niektórych wynika że puściliśmy największy talent w historii lewonożnych obrońców. Jakby był taki cudowny to by Go chciał kupić Machester City a nie Crystal Palace.
Po drugie jakby u nas został to by zagrał w 6 meczach a nie pełny sezon tak jak w Betisie.
Po trzecie wreszcie zarobimy jakieś konkretne pieniądze na naszym wychowanku więc przestańcie snuć smuty.
0
@Marcin43 A co, Xavi za darmo pracuje? Przecież po ostatniej podwyżce wcale źle nie zarabia. Jakby taki Flick dostał tyle samo to nie sądzę żeby się nie zdecydował
0
Vinicius tak nisko? Jeb… rasiści…
0
A co zrobił Allegri?
1
Wczorajszy mecz to tortura dla kibiców, ciężko było oglądać to „widowisko”. Całe szczeście że napastnicy Almerii są tak słabi bo doszłoby do już ostatecznej kompromitacji.
Jesteśmy potwornie słabi, piłkarze grają jak za karę. Pedri to totalny wrak, mam nadzieję że to nie jest jego koniec.
1
Odwołają Laportę i co dalej? Kto w jego miejsce? Ten cały Fort chodzi i ględzi w mediach a sam był zwolennikiem sprowadzenia Xaviego
1
Ilość bzdur wypisanych w komentarzach pod tym artykułem jest niesamowita. Wynika z tego że mamy na ławce najlepszego młodego napastnika na świecie a Xavi Go nie wystawia bo jest gópi. Jeżeli nie wystawia to znaczy że coś jest nie tak, przecież żaden trener nie postępuje wbrew sobie.