4

Kompletnie nie przyjmuję tłumaczeń że Lucho taktycznie pokonał Xaviego. Nasz pomysł był bardzo dobry i działał świetnie do momentu kartki. Błędy indywidualne zdecydowały o porażce. Araujo to ciągle młody obrońca i to jest dla niego kolejna lekcja pokory, na pewno mocno to przeżywa. Drugi gol to kolejne zaniechanie Frankiego. Jestem fanem jego talentu, zawsze Go broniłem ale z przykrością stwierdzam że nie mogę już na niego patrzeć. Kolejny gol leci na jego konto bo zamiast pilnować pomocnika to nie widaomo po co idzie do skrzydła w momencie jak tam było 2 na 2. Tak jak pisałem wczoraj, moim zdaniem tym błędem de Jong przypieczętował swój los w Barcelonie. Kolejny gol to błąd i pech Cancelo, pół sekundy wcześniej i Dembele nie zdążyłby włożyć nogi.
PSG bazowało tylko i wyłącznie na indywidualnościach. Niby wynik wysoki ale tak naprawdę największe zagrożenie było ze strony Barcoli. Dembele nie miał chyba ani jednrgo udanego dryblingu a Mbappe pomimo 2 goli nie pokazał nic ciekawego. Nasza drużyna kompletnie się rozsypała po czerwonej kartce i zajęło im pół godziny żeby wrócić.
Pomimo tego nie można tego porównywać do Liverpoolu, tutaj przynajmniej walczyliśmy.
P.S. Kolejny raz błąd sędziowski pomaga nam odpaść z LM. Nie rozumiem jak można nie podyktować karnego na Gundoganie i nawet nie oglądnąć powtórki.

1

@Zaiker A to w jakimkolwiek stopniu jego zasługa że jest w tym półfinale?

7

W faulu Araujo nie chodzi o rękę na ramieniu tylko o nogę. Jest faul, jest czerwień.

1

@ziomal88 A co, Frankie nie zawalił przy 2-1? Po kiego grzyba szedł do skrzydła jako trzeci jak za nim Vitinha miał 20 metrów z każdej strony?

0

@Bananowysong Nieno jestem pewny że powiedział że nie obowiązuje

1

Kolejny gol idzie na konto Frankiego i jego zaniechanie. Obawiam się że tym meczem przypieczętował swój los

3

Jedno debilne zachowanie Araujo potrafiło zniszcyć cały dwumecz

1

Kurdę no zaraz się obsram z nerwów...

7

Ale się boję o ten mecz… mam nadzieję że naszym nie włączy się gen przegrywu z ostatnich lat i to wytrzymają. Mbappe na pewno będzie groźny, drugiego tak słabego meczu nie zagra. Niby jeszcze kilka tygodni temu nikt nawet nie śmiał marzyć o półfinale LM ale teraz jak jest na to realna szansa stres jest ogromny.

0

Obawiam się że dopóki nie spłacimy wszystkich zaległości ciężko będzie wyjść na prawdziwą prostą. A ile tych zaległości naprawdę jest nie wie chyba nikt poza zarządem.

2

@pluszek Już nie bądź taki porządny, Dembele zasłużył na złe traktowanie przez kibiców czy to się komuś podoba czy nie.

7

Czy Wy nie jesteście w stanie zrozumieć że ktoś może nie podchodzić do kibicowanie Realowi/Barcelonie tak jak my?

1

@Hasszz Jak widać po wynikach ankiety jednak można.

35

Nie wiem jak można pisać bzdury typu wywalić Roberto a w jego miejsce wziąć juniora. Naprawdę chcecie trzymać juniora na ławce żeby zepsuć Mu karierę?
Roberto nie zarabia za dużo, zna klub, nie narzeka, gwarantuje niezły poziom na kilku pozycjach. Umie się odnaleźć w ważnych meczach. Dla mnie to idealne uzupełnienie składu, nie mamy szans za takie pieniądze znaleźć kogoś kto Go zastąpi.

0

@45 To że może zawsze kontrakty „koszulkowe” zawierają takie klauzule?

0

Wszyscu komentują jaki to jest zły kontrakt a nikt nie ma pojęcia jak to jest w innych klubach…

4

@xavi890 Są po kontuzji, muszą się trochę rozegrać. Zapewne zagra Frankie i po godzinie zmieni Go Pedri.

0

Kounde i Cubarsi nie powinni zagrać, można postawić Roberto na prawej a Christensena z Alonso na środku. W pomocy Frankie i Pedri muszą złapać trochę minut po kontuzjach więc moim zdaniem któryś z nich zacznie od początku.

2

Widząc takie momenty dochodzi do mnie jak bardzo brakuje tej radości z dobrze grającej drużyny. Stary chłop a mam ciarki przez taką głupotę. Obyśmy tego nie zawalili w rewanżu.

0

Mam nadzieję że piłkarze zachowają koncentrację z pierwszego meczu, PSG to cały czas groźna drużyna a 1 gol to nie tak dużo.
Wynik świetny, myślę że 100% użytkowników wzięłoby to w ciemno.

2

Cały Real, wszyscy myślą że już zdechli a ci dalej potrafią podnieść głowy.

0

@VegetaPolska Został muśnięty, zresztą sam się nabił. Nie rób sobie jaj nawet...

6

Banda symulantów...

13

Mówcie co chcecie, Real jak zwykle kartofle strzela ale ich umiejętność przejścia z obrony do ataku jest niesamowita

0

@Serducho Jak ktoś da 17 to będzie cud, obstawiałbym raczej 7

6

Gratulacje dla Valverde, jego osiągnięcia w Barcelonie są mocno niedoceniane. Gdyby nie gen przegrywu naszych patałachów szedł po pewną potrójną koronę.

1

Nico piękna akcja, jakby tak Go postawić z Yamalem byłoby miło

0

@Onlikox Wielu by się nie chciało zarabiając w tym wieku 7 mln euro na czysto

1

@RoberDzik Ja wiem, byłem tam raz pod bramą i stałem przez pół dnia. Chodzi mi o to że to wszystko jest prowizorka i rzeczywiście trzeba wylatywać na ulicę na czerwonym świetle i liczyć na to że ktoś się zatrzyma. A przecież można by postawić 4 barierki jeszcze na terenie parkingu żeby piłkarz mógł się spokojnie zatrzymać i wyjść do ludzi jak będzie miał na to ochotę. Można postawić wtedy ochroniarza (który i tak tam stoi) i wszystko jest bezpieczne i proste. Tak wiele i tak niewiele.

1

A jest jakaś inna możliwość dla „prawdziwych” kibiców na zdobycie autografu/zeobienie zdjęcia niż stanie tam pod tą bramą? Jakby klub zorganizował raz w miesiącu takie półgodzinne spotkanie to by się to dało łatwo przypilnować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?