1

@BareL Na pewno nie żaden trener na dorobku, czyli taki jak de Zerbi, Motta, czy nawet Xabi Alonso. Ktoś z doświadczeniem i pozycją, jakiś Włoch albo Niemiec. I KONIECZNIE bez DNA...

6

Niby człowiek się łudził że w erze VAR takie błędy się skończą ale widać że wszystko po staremu. Ja rozumiem że sędzia mógł nie widzieć zagrania Viniciusa, ale przecież widział bo dał żółtą co jest już kompletnym absurdem. I tu nie chodzi o to że to Real bo takie błędy zdarzają się wszędzie. Gdzie był VAR?

1

W komentarzach padają kwoty 70-80 a nawet 100 mln, ciekawe kto Wam tyle da. W obecnej sytuacji jak się zgłosi ktoś za 30 to będzie sukces, a za tyle na pewno Pedri odejść nie może.

1

Każdy taki artykuł potwierdza że biadolenie Rambli na temat stawiania na młodych bo odejdą a jak odejdą to będzie katastrofa jest nic nie warte. W artykule jest wymienionych 23. piłkarzy, ilu z nich gra jakąś znaczącą rolę w jakimś znaczącym klubie? Jedynie Simmons wreszcie zaczyna wchodzić na jakiś poziom ale ile czasu Mu to zajęło? Z resztą odszedł dla kasy do PSG której to kasy Barcelona nigdy by Mu nie wypłaciła (i bardzo dobrze).

1

@Pustelnik Skręcenie nogi jest pokłosiem przygotowania?

2

Athletic jest w formie, postawili naprawdę twarde warunki. Valverde wiedząc że jest osłabiony postawił na twardą grę. Bardzo intensywny mecz który wytrzymaliśmy na bardzo trudnym terenie pomimo kontuzji. Obrona była pewna, a patrząc na to co działo się jeszcze nie tak dawno zagrała wręcz bezbłędnie.
Moim zdaniem to krok w dobrą stronę i potwierdzenie lepszej niż ostatnio dyspozycji. Mistrzostwa nie wygramy ale drugie miejsce jest absolutnie w zasięgu co jeszcze nie tak dawno wcale nie było pewne.

2

Pech Frankiego w tym sezonie… akurat na takie kontuzje nie można nic poradzić

1

Ja się zastanawiam po wczorajszysz ekscesach i kwiku Madrytu co by było jakby Real był regularnie dymany tak jak to się zwykle dzieje w drugą stronę. Przecież oni by na boisko przestali wychodzić…

0

Przypomni mi ktoś w jakim meczu w poprzednim sezonie sędzia gwizdnął koniec meczu praktycznie w momencie strzału?

1

Nie wiem co strzeliło do głowy Gilowi… ciekawe czy gdyby nie zagwizdał padłaby bramka.

0

Ciekawe kim gł…. niemądrzy ludzie którzy chcą odejścia Lewandowskiego mają zamiar grać w ataku w następnym sezonie. Młodzikiem z Brazylii? A może Guiu? No chyba że liczymy na przyjście Haalanda.

7

@creativeopinion Bzdura, Barca to cały czas wielka marka. Trener który tu przyjdzie i wyciągnie nas z dołka zostanie legendą, jeżeli się nie uda to powie że nawet on nie ogarnie tego burdelu. Tylko to musi być trener już bardzo uznany z nazwiskiem.

2

50 mln za takiego gracza to żadne pieniądze w dzisiejszych czasach...

2

Już widzę narzekający Madryt który będzie twierdził że mamy łatwiej bo w końcówce sezonu będziemy grać dużo więcej u siebie. I jak mam być szczery to będą mieli trochę racji...

33

Czyli mamy problem z Flickiem bo rozwijał się tylko w Niemczech ale w międzyczasie potrafił wygrać LM ale nie mamy problemu żeby namawiać Xaviego do pozostania chociaż ten rozwijał się tylko w Katarze. No dla mnie ma to sens.

0

@masik86 Ciekawe kim chcesz grać w ataku, nieokrzesanym Brazylijczykiem czy młodym blondynem któremu raz udało się błysnąć w lidze?

1

Jeżeli w klubie jest tak dominujący bramkarz jak MATS to drugim powinien być jakiś doświadczony pewniak na emeryturze. Trzymanie młodego na ławce to totalny idiotyzm bo tylko marnujemy jego karierę.

1

Bramkarz popełnił błąd i to paradoksalnie Go uratowało. Gdyby nie zrobił ruchu do Ferrana to nawet wyskok nie miałby znaczenia. A tak to dla mnie decyzja w 100% prawidłowa.

0

Dziwny to musiał być mecz męskiej koszykówki w którym obie drużyny rzuciły poniżej 60 pkt.

0

@JarekS Ja właśnie nie rozumiem skąd wzięły się te współczynniki xG. My mieliśmy gola, strzał Lewego po podaniu Cancelo, do tego strzały z dystansu Gundogana i Yamala i z tego nam wyliczyli bodajże 0,7. Napoli poza golem po faulu tak naprawdę mieli 1 groźny niecelny strzał.

0

@kaziurak Skomentowałbym twój intelekt ale @Pablozeusz już to poniekąd zrobił...

4

Gdzie w artykule jest porównanie Lewandowskiego z Messim że takie pretensje w komentarzach?

0

@FATTOMY Ale mimo wszystko lepiej trafić na kogoś z pary Borussia-PSV albo nawet Porto-Arsenal niż na City albo np Real czy Bayern.

2

Nie ma co biadolić, mecz był do wygrania ale widać po raz kolejny że w tym układzie ta drużyna nic nie osiągnie. Teraz trzeba to jakoś przepchnąć w rewanżu, skasować piniądz i liczyć na farta w losowaniu.

0

@Ja Cule A co Ty chcesz od Kounde? Akurat całkiem niezły mecz zagrał

3

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

0

Jak tak wszyscy mało zarabiają to ciekawe skąd bierze się nasz limit płacowy. Wg ligi płacimy 500 mln na sezon, wg Capology 214. Gdzie jest brakujące 300?

0

@JarekS Już raz prowadziliśmy dyskusję na temat Marqueza i myślę że nie ma sensu jej powtarzać. Życzę Mu jak najlepiej, oby przebił osiągnięcia Guardioli czy nawet Cruyffa. Nie rozumiem tylko skąd pewność wszystkich że dałby radę w pierwszej drużynie skoro nigdy takiej nie prowadził. Xabi Alonso też ma świetny sezon w Bayerze ale spokojnie, dajmy Mu poprowadzić drużynę która nie jest underdogiem.
Laporta przyjął taki model jak przyjął, czy to będzie dobre rozwiązanie oceni historia. Myślę że biadolenie teraz na ten temat nic nie da, bo co się stało to już się nie odstanie. Moim zdaniem Laporta wspólnie z Alemanym zrobili w tych mega trudnych warunkach naprawdę świetny skład, skład który nie gra nawet na połowę swoich możliwości. Zobaczymy co będzie dalej, zobaczymy jaki przyjdzie trener. Moim zdaniem zostawienie Xaviego do końca sezonu to totalna głupota zwłaszcza po tej zapowiedzi że odejdzie która była już całkiem idiotyczna.

0

@Bobert_Kubicki Tylko że zarówno Inter, jak i Milan, jak i Juventus który przecież nie tak dawno poleciał karnie z ligi nie jest i nie będzie na poziomie Barcelony jeżeli chodzi o globalną popularność. Są 3 kluby które są najbardziej znane na świecie i jest właśnie Barca, Real i Manchester United.

3

@JarekS Pozwolę sobie na małą złośliwoś: krytykujesz tych którzy hajpowali Xaviego który nie poprowadził ani jednego meczu w Europie a sam jesteś jednym z największych zwolenników Marqueza który nie tylko w Europie ale w ogóle nie poprowadził nigdy żadnego klubu. Ale to tak na marginesie.
Laporta mógł „wyczyścić” klub używając pieniędzy z dźwigni tylko że wtedy gralibyśmy w najlepszym razie w Lidze Konferencji. Niestety, taki klub jak Barca nie może sobie na to pozwolić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?