1

@misterio Wg Capology płacimy 214, nawet zakładając że się mylą to bliżej nam do 300 niż do 500. Cała reszta to spadek po poprzednim zarządzie.

0

@lntrowertyk Chociażby trzeba było zapłacić jakąś zaległą ratę de Jongowi i już masz.

10

Dopóki nie spłacimy zaległości z odroczonych wypłat i nie pozbędziemy się wypożyczonych graczy dopóty nasza sytuacja się nie poprawi.
Polecam porównać wypłaty w Realu i u nas, Real w sumie płaci swoim zawodnikom dużo więcej, ponad 200 tys tygodniowo zarabia tam 15 zawodników a u nas tylko 6. Wszystkie nasze problemy to zaległości wygenerowane przez poprzedni zarząd i szlag go wie ile tego tak naprawdę jest.

0

Deco spotkał się z agentem a Wy biadolicie jakby co najmniej kupił Daviesa za 100 mln. Spokojnie, od tego jest dyrektor żeby się spotykać z agentami.

0

Wiedziałem że Rambla będzie się musiała o coś dopier……, nie może być dobrze.

1

Trzeba przyznać że ten sposób strzelania karnych już nie raz Lewego uratował. Tym swoim zawahaniem prowokuje bramkarzy do wyjścia z linii i dzieje się tak praktycznie za każdym razem.

0

@Barca2022 Jak to nie jest wymęczone zwycięstwo to ciekawe jakie wg Ciebie jest

0

@Greenalley Ciekawe dlaczego by niby uznać. Bez przesady...

3

Nie wiem na czym polega fenomen Casado na tej stronie. Nikt Go nigdy nie widział na żywo, nikt Go nigdy nie widział na treningach a wszyscy Go traktują jako zbawienie naszej drugiej linii.

0

@emjot Przecież ta lista z salary to absurd, de Jong ma tam mniej niż Lewy a Gundogan jest w połowie listy

0

@emjot Bzdury gadasz. Lewandowski zarabia za dużo, to prawda. Ale niweluje to trochę przychodami króre generuje. Inni gracze już nie zarabiają takich pieniędzy, dość powiedzieć że w Realu powyżej 200 tys tygodniowo zarabia 15 piłkarzy a w Barcelonie tylko 6.
Z Lewandowskim była trochę inna sytuacja, przychodził w czasie gdy Laporta potrzebował mega gwiazdy a Lewy taką gwiazdą był i jest dalej. To błąd Laporty że dał Mu taki kontrakt i przede wszystkim na tyle lat ale trudno, nie zmienimy tego. Niemniej twoerdzę że to nie Lewandowski jest problemem tylko zaległości wobec piłkarzy. Jak się popatrzy na Capology to Barcelona ma w sumie 4,1 mln tygodniowo a Real 5,5 mln. Mimo tego my mamy na wypłaty rocznie 639 mln a Real 453. Skąd więc ta różnica? Bo chyba nie przez Lewandowskiego.

7

Nagelsman nisko na szczycie listy, jakośtak dziwnie to brzmi

0

@Arczi87 Deali może i nie ma ale zaległości są. I nikt z nas nie ma pojęcia ile tego jest, a na pewno sporo.

0

@emjot Nawet jeżeli jest, to o ile? 5?7 milionów? I co, przez to mamy prawie 200 mln przewagi nad Realem? To jest dla mnie fenomen że wg polskich kibiców to Lewandowski jest odpowiedzialny za całe zło tego klubu. Wypominasz Mu wypłatę nie wspominając tego że de Jong i Ter Stegen wykorzystując złą sytuację klubu w ostatnich dniach panowania poprzedniego prezesa podpisali kontrakty które praktycznie podwajały im wypłatę.
Mamy gigantyczne zaległości i Bóg jeden raczy wiedzieć ile tego jeszcze kest i komu zalegamy. I to jest wina tylko i wyłącznie tego przeklętego Bartomeu.
P.S. to właśnie Lewandowski jest „odpowiedzialny” za polski nalot na Barcelonę i nikt nie mówi jaki zysk to generuje.

1

@emjot Serio serio mówisz że nasze problemy finansowe spowodowane są przez Lewego? Nawet jakby całkiem odliczyć jego wypłatę to i tak mamy 150 mln więcej niż Real. Coś bym powiedział ale nie mam ochoty na bana…

1

Ten bandyta „tfu!” Bartomeu powinien mieć dożywotni zakaz wstępu do miasta za to do czego doprowadził ten klub. 2 lata obniżania pensji i spłacania zaległości a dalej mamy największy budżet płacowy. Nie ma się co dziwić że FFP się nie spina.

1

Kiedyś musiało to nastąpić, nie ma co płakać. My i tak jesteśmy tak słabi że bardziej trzeba się obawiać rywalizacji z Celtą niż z Realem…
Mbappe na pewno sporo przebije wypłaty innych piłkarzy, do tego skasuje mega premię za podpis. Ciekawe co na to Viniciusz.

1

W życiu bym nie chciał sprzedaży Frankiego gdyby nie jego absurdalnie wysoki kontrakt. Jeżeli nie zgodzi się na obniżenie to powinien odejść.
Zresztą wiele do powiedzenia będzia miał nowy trener

1

@Zbyszard Ja jestem optymistą, ale jak uważasz że mamy szansę na dogonienie Realu to przebiłeś nawet mnie.

0

Ale bym śmiał z Rambli jakby ten wyśmiewany Araujo wrócił do Barcy i grał w pierwszym składzie :)

0

@Litman @slayer Ja do Casado nic nie mam, pochwalę się nawet że w przeciwieństwie do 99% kibiców z tej strony miałem okazję oglądać Go na żywo w meczu z Sabadell w listopadzie 2023. I przyznam że nie nie robił wrażenia jakby przewyższał drużynę rezerw o klasę.
Chodzi mi o to że trenerzy co do zasady nie robią sami sobie na złość i nie trzymają lepszych zawodników na ławce. A jako że u nas każdy mecz jest na styku do ostatniej minuty to nie ma jak wpuszczać tych młodych jak wynik jest pewny.

0

Kiedyś jakiś stary polski trener (nie pamiętam kto to był) wypowiadał się na temat (nie)grania polskich piłkarzy w zagranicznych klubach. Zapamiętałem tą wypowiedź bo jest ona bardzo prawdziwa.
Czy naprawdę sądzicie że jakiś trener trzyma specjalnie lepszego zawodnika na ławce i daje grać tym gorszym? Sądzicie że sam sobie robi wbrew osłabiając swoją drużynę? Xavi widzi Casado na treningach, widział Go podczas gry więcej razy niż my wszyscy razem wzięci. I myślicie że nie wystawia Go do gry bo nie?

1

@OldMc84 A nie było tak że de Jong w ostatnich dniach prezesury (tfu!) Bartomeu podpisał kontrakt który w zamian za odroczenie płatności zwiększał dwukrotnie jego pensję?

7

Jak czytam że klub szuka kolejnego trenera z DNA to serio zaczynam marzyć żeby nas jakiś Arab wykupił…

0

@buldog A jak mają nie improwizować skoro (tfu!) Bartomeu zostawił takie bagno? No chyba że resetujemy klub i zaczynamy od zera, bez pucharów bez walki o wyższe cele.

4

Kompletnie nie rozumiem Xaviego, po co On w tym trwa? Już nawet najwięksi optymiści (w tym ja) nie wierzą że tu coś może się odwrócić. Próba zdjęcia presji przez ogłoszenie odejścia po sezonie też się nie udała.
Zawsze jestem ostatni do zwalniania trenerów ale Xavi powinien odejść i to natychmiast. Gorzej już być nie może a zaraz polecimy z LM z beznadziejnym w tym sezonie Napoli.

0

@arasz1819 Powinna być, albo laska ma obrażenia albo nie, co w tym trudnego?

0

@arasz1819 Podejrzany może sobie być, ale przecież sprawa jest jasna jak słońce. Albo laska miała spermę wiadomo gdzie i obrażenia twarzy albo nie miała.

7

Najpoważniejsza różnica w zeznaniach to to czy doszło do gwałtu od tyłu jak to mówi prokurator czy nie, ale to się da akurat łatwo sprawdzić. Na pewno to wiedzą bo przecież była obdukcja.
Nie chcę tutaj wyjść na obrońcę Alvesa ale serio, jakby mnie ktoś gwałcił od tyłu to bym uciekł z tej łazienki, a jakby mnie ktoś gwałcił oralnie to albo moja twarz albo jego "sprzęt" byłby w słabym stanie. A pani pokrzywdzona miała - uwaga uwaga - obtarte kolano.
Podobno kilka razy ją uderzył - chyba jakaś obdukcja była? Niestety możemy sobie tutaj rozmawiać tylko na podstawie szczątkowych przecieków. Sprawa powinna być bardzo prosta - albo laska miała obrażenia twarzy, a obdukcja wykazała gwałt albo laska ściemnia. Nie wiem dlaczego to tyle trwa, powinno się skończyć w 5 minut.

1

Przecież przy obecnym, całkowicie idiotycznym sposobie rozpatrywania odwołań ten werdykt nie mógł być inny. Cały czas podstawą ukarania zawodnika jest to co sędzia napisał w protokole, to ten protokół jest najważniejszy. Wystarczy przeczytać argumentację: sędzia napisał w protokole że było więc było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?