La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

7

Najpoważniejsza różnica w zeznaniach to to czy doszło do gwałtu od tyłu jak to mówi prokurator czy nie, ale to się da akurat łatwo sprawdzić. Na pewno to wiedzą bo przecież była obdukcja.
Nie chcę tutaj wyjść na obrońcę Alvesa ale serio, jakby mnie ktoś gwałcił od tyłu to bym uciekł z tej łazienki, a jakby mnie ktoś gwałcił oralnie to albo moja twarz albo jego "sprzęt" byłby w słabym stanie. A pani pokrzywdzona miała - uwaga uwaga - obtarte kolano.
Podobno kilka razy ją uderzył - chyba jakaś obdukcja była? Niestety możemy sobie tutaj rozmawiać tylko na podstawie szczątkowych przecieków. Sprawa powinna być bardzo prosta - albo laska miała obrażenia twarzy, a obdukcja wykazała gwałt albo laska ściemnia. Nie wiem dlaczego to tyle trwa, powinno się skończyć w 5 minut.

0

@kejdzi hmm.... ściemnia laska z jedną wersją od początku czy ściemnia gość z piątą wersją?? Daj mi pomyśleć kto jest bardziej podejrzany.

0

@arasz1819 Podejrzany może sobie być, ale przecież sprawa jest jasna jak słońce. Albo laska miała spermę wiadomo gdzie i obrażenia twarzy albo nie miała.

0

@kejdzi sprawa jest jasna jak słońce :] no spoko

0

@arasz1819 Powinna być, albo laska ma obrażenia albo nie, co w tym trudnego?

0

@kejdzi myślę że ludzie od obdukcji znają się na tym lepiej niż ty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?