1

@kamiVeB Przecież Zaragoza w Bayernie już gra

1

Alurat jakby się Araujo wykartkował na Granadę to by nie było takie złe

2

@Sewren122 Tutaj akurat nie chodzi o błędy sędziów tylko o postępowanie Komitetu który co rusz cofa kartki dla Realu i nigdy nie cofa Barcelonie.

0

Serio, czy ktoś się spodziewał innej decyzji?

1

@mightyanaldevastator Ja się będe zawsze upierał że sprzedaż z opcją to sytuacja win-win-win. Win dla nas, bo mamy kasę tu i teraz, a przecież nie wiadomo co będzie z Faye w przyszłości. Win dla Faye, bo nikt mi nie wmówi że bardziej się rozwinie w rezerwach niż np w zespole środka tabeli ligi francuskiej. I win dla klubu który Go kupi, bo jak odpali to mają czysty zysk. To oni najwięcej ryzykują.

0

@BORO_12 Ale przecież ja nie napisałem że nie chce Marqueza nigdy, ja Go nie chcę teraz. Nie wiem skąd przekonanie wszystkich że jest taki super skoro nigdy nie trenował nic powyżej trzeciej ligi i żadnego pierwszego zespołu. O jakim odstawianiu starych mówisz? Przecież z założenia w rezerwach nie ma starych. Przecież trenowanie rezerw bez absolutnie żadnej presji wyniku to coś absolutnie nieporównywalnego z trenowaniem poważnej drużyny, a tym bardziej Barcelony gdzie każdy remis to katastrofa.
Nie wiem skąd to ślepe zaufanie do umiejętności Marqueza, życzę Mu żeby został kiedyś trenerem Barcy i święcił triumfy większe niż Guardiola. Tylko to nie jest takie proste.

0

@BORO_12 Asystentem oczywiście, ale nie pierwszym trenerem.
Chciałbym też poznać algorytm z którego wyliczyłeś że Marquez jest kilka razy lepszy niż Xavi. Ile dokładnie?

1

@mightyanaldevastator Dlatego właśnie skoro są chętni to należy Go sprzedać z opcją odkupu.

1

Mam nadzieję że te ostatnie złe wyniki wybiją władzom z głowy postawienie na Marqueza

0

Ciekawe co powie szatnia Realu na zarobki Mbappe i przede wszystkim na premię za podpis.

22

Mbappe jest jaśniejszy niż Vinicius więc jak będzie walka o lewe skrzydło to będzie to można podciągnąć pod rasizm

0

@szkodastrzepicryja Tylko że w tym meczu były już 2 wymuszone zmiany, do tego nie wiadomo co z Pedrim było. Ja też jestem zwolennikiem zmian ale tutaj Xavi wiele zrobić nie mógł.

1

Bardzo się przyda ten tydzień przerwy

1

@TR3YWAY A kim ma grać skoro Raphinia Ferran i Felix mają kontuzje?

12

Dobrze że mamy teraz tydzień przerwy, widać że już zmęczeni. Lewy w końcu dobry mecz.

1

Kounde jest tragiczny, coś niemożliwego

0

@JarekS A jak zaoferujemy 18-letniemu piłkarzowi wysoki kontrakt to będzie "jak można tak dużo płacić?". Niestety, z Anglią nie wygramy. Dzisiaj pojawił się news że ten trensfer będzie kosztował 20 mln euro, za tyle to ja podziękuje. Jeszcze wysoka prowizja dla rodziny. Podobnie było zresztą z Gulerem, wszedł tatuś, skasował pieniążek i transfer upadł. Chociaż akurat w tym przypadku to chyba dobrze...

1

Nie wiem jak można jechać po Deco skoro Totki przepłaciły nas pewnie z 3 razy.

0

To uczucie kiedy Getafe gra z Realem i po godzinie gry mają aż 10 fauli i 1 żółtą kartkę...

0

@Litman A co Ci Christensen zawinił?

0

@Soetie Nie przekonasz mnie że jakikolwiek piłkarz lepiej nauczy się grać w trzeciel lidze niż w pierwszej.

0

@Soetie Tylko co w tym złego żeby Go sprzedać z opcją odkupu? Przecież jeżeli Faye czy każdy inny piłkarz okaże się być światowym talentem to będzie opłacało się Go odkupić i to za pieniądze dużo większe niż sobie zapiszemy. Jeżeli pójdzie za 10 mln i zapiszemy sobie opcję 20 to wszyscy są zadowoleni: klub który Go kupił bo jest do przodu 10 mln; my, bo zyskujemy dobrego, ogranego gracza, a w przypadku niepowodzenia zarabiamy już teraz; Faye, bo zamiast plątać się po trzeciej lidze hiszpańskiej będzie grał w pierwszej francuskiej. Sytuacja win-win-win. Chyba nie powiesz mi że gracz bardziej się rozwinie w trzeciej lidze niż w pierwszej?

4

@kacperowski20 Gdzie my jesteśmy to pewnie nie, ale gdzie oni są to już chyba bardziej co nie?

2

Oj tam Oj tam, czepiacie się. Teraz nic nie jest ważne bo przecież był Negreira.

1

Przecież to było jasne. Moim zdaniem idiotyzmem jest trzymanie młodego bramkarza na ławce, bo ani Go to nie rozwija ani nie ma pewności jak już będzie musiał wejść na boisko. Drugi bramkarz to powinien być starszy gość na poziomie który przyjdzie sobie na emeryturę, ale jak już wejdzie to będzie trzymał jako taki poziom. Coś jak kiedyś Pinto, coś jak Dudek w Realu (chociaż On akurat nie wchodził). Zawsze po sezonie jest sporo takich bramkarzy do wzięcia za darmo a my nie wiem dlaczego upieramy się żeby stawiać na młodego.

0

@Soetie Wyjątek potwierdzający regułę. Poza tym Araujo to zawodnik jeden na milion, talent światowej klasy. Jego nie dało się zmarnować bo jest po prostu za dobry. Uważasz że Faye to talent na podobnym poziomie?
Nauczmy się wreszcie zarabiać na zawodnikach albo przestańmy płakać że nie ma kasy.
Ostatnio chyba Ćwiąkała podawał statystyki ile meczów w rezerwach zagrali młodzi gracze (wychowankowie) Barcelony w rezerwach i wyszło ich zaledwie kilka. Młodzi albo przeskakują bezpośrednio z sekcji młodzieżowych albo giną bezpowrotnie.

0

Sprzedać z opcją odkupu albo wcielić do pierwszej drużyny i dać grać. Inne opcje to albo zmarnowanie zawodnika albo strata pieniędzy.

0

@Szklaner Dziwne, przecież to jedyny taki program o lidze

0

Ktoś wie co się stało z programem Hola La Liga? Nie było już prawie 2 miesiące. Może Twitter coś pisał?

0

@GrzesFCB2006 Bardzo marne prowo…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?