kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GREGRTS To nie ma nic do rzeczy, nie piszę o zdobytych punktach tylko o formie Realu. My potrafimy wygrywać z mocniejszymi Real ze słabszymi, punkty takie same.
0
Ostatnie mecze nie mówią nam nic o formie Realu. Ogrywają zupełnych słabeuszy a z Celtą musiał pomóc sędzia. Za chwile Brest gdzie już będzie trudniej, później Atletico i Osasuna na wyjeździe. Jak Real wygra pewnie te 3 mecze to będziemy mogli mówić o przegranej lidze.
2
To że Atletico nędzie tracić to pewne, ciekawe jak będzie z Realem. Wszyscy się podniecają ich grą ale trzeba popatrzeć z kim grali: jedną z najsłabszych drużyn ligi czyli Las Palmas (tak, przegraliśmy z nimi ale to bez znaczenia), outsiderem Ligi Mistrzów, teraz grają z Valladolid i jeszcze pokonali Celtę po męczarniach w wydrukowanym meczu.
Zobaczymy co będzie z mocniejszymi.
0
Jeden z dwójki Garcia Christensen musi odejść. Myślę że docelowo odejdą obaj bo klub postawi na Bernala który razem z Casado będzie naszym DMC.
0
@PietrasCoelho Tym bardziej niepotwierdzone są kwoty o których piszą komentujący
0
@sopelinho Ale wiesz że mówimy o kwotach brutto? Przecież to wcale nie tak dużo w porównaniu do innych.
0
Skąd Wy bierzecie te liczby co do zarobków Araujo? Wg capology ma 5 netto co jest kwotą bardzo małą jak na takiego zawodnika.
2
@BenHeadley89 To co napisałeś jest najbardziej populistyczną i najgorszą rzeczą jaką można powiedzieć przy analizie statystyk. Nie można mówić kto ile dostał karnych albo kto ile ma anulowanych goli bez powiedzenia ile POWINNO ich być. Jeżeli Barcelonie należało się w tym sezonie 30 karnych a dostała 20, a Realowi należało się 5 karnych a dostał 10 to kto jest poszkodowany? Ty byś powiedział że przecież Barca ma więcej karnych i sprzyjają jej sędziowie, no dobra, ale ile powinna ich mieć? To samo jest z VARem.
Liczby oczywiście wymyśliłem żeby pokazać o co mi chodzi.
0
Jak City wydaje na Marmouscha 70 mln to oferta 100 mln za Raphinhe wydaje się być słabym żartem. Swoją drogą nad City przecież wisi topór sankcji za FFP a jak widać mają to głęboko gdzieś…
4
@Ris93PL Pena może i nie grał dobrze ale nie miał takich spektakularnych wtop jak kiedyś Valdes a teraz Szczęsny.
0
Barcelona jest regularnie ru******a przez sędziów i wyedy nikt nie robi problemów to raz kontrowersje mogą być na naszą stronę. To był „tylko” mecz ligowy który o niczym nie decydował więc myślę że nie ma co się tak rozwodzić. Jak dla mnie tylko karny na Yamalu był błędem, nawet jeżeli nie było nadepnięcia Fermina to i tak kontakt był tam za mały.
A tak na marginesie, widzieliście kiedykolwiek żeby sędzia podyktował wolny pośredni za to że ktoś przeskoczy bramkarza i nie da się wykosić? Bo ja nigdy.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Real w LM to inny klub, każdemu będzie ciężko z nimi
1
Ile można to sprawdzać? Przecież klarowna sytuacja
0
@GigiAmoroso Nie ma szans, jak wygrają z Brugge to ich przeskakują w tabeli a są obecnie na 25. Jak wygrają choćby 1-0 to wchodzą.
0
Salzburg wygląda jak jakiś trzecioligowiec a nie drużyna z Ligi Mistrzów
1
@Messibestplayerintheworld Drużyny z miejsc 1-8 nie grają tylko czekają. Drużyny z miejsc 9-24 grają w 1/16.
3
Drużyny z miejsc 1-2 trafiają w 1/8 na drużyny z miejsc 15-18. W tym momencie są to Bayern, Real, Juventus i City. Swoją drogą byłyby ciekawe 1/16
0
To jakaś kolejka kuriozów...
0
Jak tak dalej się będzie układać to jeszcze Real gotowy do tej 1/8 wskoczyć
0
@Maker0 Nie tylko w 1/8, jeżeli awansujemy dalej to w 1/4 możemy trafić na drużyny z miejsc maksymalnie 7-8. UEFA dobrze to wymyśliła, jest duża premia za dobre miejsce po fazie ligowej.
Zakładając oczywiście że jakiś Real albi City nie awansują z 22 miejsca bo wtedy ktoś będzie miał niezły zonk
0
@Azazel_Pazuzu Nie, Szczęsny niech po prostu broni a nie na siłę próbuje wychodzić.
12
6. Jak widziałem już pewnie z 1000 meczów Barcelony to ten był najbardziej kuriozalny i niedorzeczny. W ogóle nasze mecze za Flicka są coraz bardziej niemożliwe: Leganes, Atletico, Real, teraz Benfica…
Osobne zdanie o Raphinhi : pokazał niesamowite jaja. W meczu w którym Mu nie szło niesamowicie to wykończył. Brawo
5
Ja myślę że Szczęsny powinien robić to co umie najlepiej, czyli bronić. Na siłę próbuje udowodnić że może grać tak jak Pena, moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie.
Plus dla niego że mimo wszystko nie spalił się i grał dobrze.
1
@Kapitan hawk A pierwszy karny dla Benfiki?
0
@Rifek No tak, masz rację.
32
Mam już swoje lata ale nigdy jeszcze nie widziałem karnego typu „jakby nie przeskoczył bramkarza to by się przewrócił”
0
@Rifek Losowanie jest tylko w ramach z gory narzuconych klubów. Czyli kluby z miejsc 1-2 mogą w ćwierćfinale trafić maksymalnie na 7-8.
2
@nike007 Nie, nie jest tak. Właśnie rozstawienie miało być zachętą dla drużyn żeby grać do końca.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA_(2024/2025)
Na dole masz drabinkę
3
Drużyny z miejsc 1-2 trafiają w 1/8 na drużyny z miejsc 15/16/17/18. W tym momencie są to Milan, PSV, Brugge i Benfica. Te losowania mogą być zabójcze przez to że w dole tabeli plączą się kluby takie jak Real, PSG, City, Milan, Juventus.... Czuję że w 1/8 będzie co najmniej 2 hity, czuję że możemy trafić na Real.
0
@Kuczek Pewnie na ktorychś kanałach c+ będzie