1

Jak było 0:0 to padali po każdym dotknięciu. Banda pajaców…

1

Gramy dzisiaj coś absolutnie strasznego. Mam nadzieję że jakoś to wymęczymy

0

Przecież to jest niemożliwe…

1

Jak nie strzelimy gola to nam zostaje 15 minut efektywnego czasu gry

1

Myślę że w ciemno można obstawić że w podstawie wyjdą Eric i Gavi, pytanie tylko czy odpocznie Pedri czy de Jong. W ataku też obstawiam Ferrana chyba jednak na skrzydle, Lewy walczy o króla strzelców.

1

@KamQiX Śmichy chichy ale ten brak podania będę jeszcze długo pamiętał... to był kryminał

39

@Srutwa Nie chcę się znęcać, ale jak proponujesz sprzedaż Yamala i kupno gościa z Youtuba to wiesz…

24

Jest tylko kilku piłkarzy w dziejach którzy nie byli lub nie są na sprzedaż. To piłkarze epokowi jak Messi czy teraz Pedri. Reszta po prostu ma swoją wysoką cenę.

0

Nie do końca rozumiem po co ten trud. Od początku wszyscy mówią że nic nie ugrają, pierwsza instancja odrzuca ich protest, po co więc idą dalej?

18

@Eto'o9 R10 Myślę że akurat Cubarsiemu to wisi i powiewa

19

Wrzucę tu aktualizację statystyk po ostatnich meczach ale najpierw dwie dygresje:
1. Pierwszy gol Lewego to wcale nie było takie proste dobicie piłki na pustaka jak się na początku wydawało. Był już poza światłem bramki a piłka spadała z góry, ja myślałem na początku że tego nie trafił.
2. Mimo że część osób nie zwraca na to uwagi to ja fruwam w obłokach jak stadion Barcelony skanduje nazwiska polskich piłkarzy. Tak jak pisałem wczoraj: chwytajmy dzień i cieszmy się tym bo za naszego życia może się to już nie powtórzyć.

Mecz z Gironą (4:1)
1. gol samobójczy asysta Yamal
2. gol Lewandowski as Fermin as 2 Gavi
3. gol Lewandowski as de Jong as 2 Araujo
4. gol Ferran as Martin as 2 de Jong

Mecz z Atletico (1:0) gol Ferran as Yamal as 2 Raphinja

Mecz z Betisem (1:1) gol Gavi as Ferran as 2 Yamal

Mecz z Borussią (4:0)
1. gol Raphinha as Cubarsi as 2 Martinez
2. gol Lewandowski as Raphinha as 2 Yamal
3. gol Lewandowski as Fermin as 2 Yamal
4. gol Yamal as Raphinha as 2 Lewandowski

Czołówka:
1. Raphinha 44m 28g 26as 8as 2 stopnia suma 62
2. Yamal 42 14 21 16 51
3. Lewandowski 41 40 3 5 48
4. Pedri 44 5 8 19 32
5. Ferran 36 15 5 1 21

3

Spalonego tam nie było o jakieś milimetry więc mieliśmy kupę szczęścia.

0

Z Yamalem chyba wszystko OK

0

Chyba nic groźnego, idzie normalnie

0

Ansu, no nie wytrzymie :)

4

Stadion Barcelony skanduje polskie nazwisko. Chwytajmy dzien Panie i Panowie bo za naszego życia może się to już nie powtórzyć

0

Widzę że nie tylko ja miałem zawał przy strzale Lewego :)

0

Ale fart Matko Boska…

0

Qrde szybko gola walić bo dobrze idzie

0

Dawno już takiego stresa nie miałem przed meczem…

3

@noface My to najpierw przejdźmy Borussię a później będziemy się martwić co dalej

1

Fiolet się z tego dzisiaj nie podniesie, nie ma szans :)

1

Eduardo to jest jednak kretyn...

0

Ale błąd obrony Interu, aż niemożliwe że coś takiego zrobili

0

Carlo, to tam u Ciebie? Bez zmian

0

Spalonego tam nie było chyba o 2 cm...

0

Fioletowa już dzisiaj chyba nie wstanie

1

Ale pajęczyna, niesamowite

0

Co to się qr dzieje?

2

Za 5 minut Real wyrówna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?