kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak było 0:0 to padali po każdym dotknięciu. Banda pajaców…
1
Gramy dzisiaj coś absolutnie strasznego. Mam nadzieję że jakoś to wymęczymy
0
Przecież to jest niemożliwe…
1
Jak nie strzelimy gola to nam zostaje 15 minut efektywnego czasu gry
1
Myślę że w ciemno można obstawić że w podstawie wyjdą Eric i Gavi, pytanie tylko czy odpocznie Pedri czy de Jong. W ataku też obstawiam Ferrana chyba jednak na skrzydle, Lewy walczy o króla strzelców.
1
@KamQiX Śmichy chichy ale ten brak podania będę jeszcze długo pamiętał... to był kryminał
39
@Srutwa Nie chcę się znęcać, ale jak proponujesz sprzedaż Yamala i kupno gościa z Youtuba to wiesz…
24
Jest tylko kilku piłkarzy w dziejach którzy nie byli lub nie są na sprzedaż. To piłkarze epokowi jak Messi czy teraz Pedri. Reszta po prostu ma swoją wysoką cenę.
0
Nie do końca rozumiem po co ten trud. Od początku wszyscy mówią że nic nie ugrają, pierwsza instancja odrzuca ich protest, po co więc idą dalej?
18
@Eto'o9 R10 Myślę że akurat Cubarsiemu to wisi i powiewa
19
Wrzucę tu aktualizację statystyk po ostatnich meczach ale najpierw dwie dygresje:
1. Pierwszy gol Lewego to wcale nie było takie proste dobicie piłki na pustaka jak się na początku wydawało. Był już poza światłem bramki a piłka spadała z góry, ja myślałem na początku że tego nie trafił.
2. Mimo że część osób nie zwraca na to uwagi to ja fruwam w obłokach jak stadion Barcelony skanduje nazwiska polskich piłkarzy. Tak jak pisałem wczoraj: chwytajmy dzień i cieszmy się tym bo za naszego życia może się to już nie powtórzyć.
Mecz z Gironą (4:1)
1. gol samobójczy asysta Yamal
2. gol Lewandowski as Fermin as 2 Gavi
3. gol Lewandowski as de Jong as 2 Araujo
4. gol Ferran as Martin as 2 de Jong
Mecz z Atletico (1:0) gol Ferran as Yamal as 2 Raphinja
Mecz z Betisem (1:1) gol Gavi as Ferran as 2 Yamal
Mecz z Borussią (4:0)
1. gol Raphinha as Cubarsi as 2 Martinez
2. gol Lewandowski as Raphinha as 2 Yamal
3. gol Lewandowski as Fermin as 2 Yamal
4. gol Yamal as Raphinha as 2 Lewandowski
Czołówka:
1. Raphinha 44m 28g 26as 8as 2 stopnia suma 62
2. Yamal 42 14 21 16 51
3. Lewandowski 41 40 3 5 48
4. Pedri 44 5 8 19 32
5. Ferran 36 15 5 1 21
3
Spalonego tam nie było o jakieś milimetry więc mieliśmy kupę szczęścia.
0
Z Yamalem chyba wszystko OK
0
Chyba nic groźnego, idzie normalnie
0
Ansu, no nie wytrzymie :)
4
Stadion Barcelony skanduje polskie nazwisko. Chwytajmy dzien Panie i Panowie bo za naszego życia może się to już nie powtórzyć
0
Widzę że nie tylko ja miałem zawał przy strzale Lewego :)
0
Ale fart Matko Boska…
0
Qrde szybko gola walić bo dobrze idzie
0
Dawno już takiego stresa nie miałem przed meczem…
3
@noface My to najpierw przejdźmy Borussię a później będziemy się martwić co dalej
1
Fiolet się z tego dzisiaj nie podniesie, nie ma szans :)
1
Eduardo to jest jednak kretyn...
0
Ale błąd obrony Interu, aż niemożliwe że coś takiego zrobili
0
Carlo, to tam u Ciebie? Bez zmian
0
Spalonego tam nie było chyba o 2 cm...
0
Fioletowa już dzisiaj chyba nie wstanie
1
Ale pajęczyna, niesamowite
0
Co to się qr dzieje?
2
Za 5 minut Real wyrówna.